Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Mi pokazuje 29+5 :/

    Górny pokazuje 29+3 a dolny 30tc :)

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 10:04

    Fasia lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Miałam jeszcze raz ktg, na którym pojawiły się 2 mizerne skurcze, ginka powiedziała, że to w sumie nic strasznego, ale kroplówkę oczywiście mi dała :-) Później miałam usg, Ninka leży głową w dół i ta głowa jest trochę za nisko, jak na ten tydzień ciąży, naciska na szyjkę, dość mocno, więc wczorajszą akcję mogła spowodować sama Mała, albo wyrzut oksytocyny, choć gin mi powiedziała, że będziemy się modlić, żeby to jednak główka, bo jeśli to oksytocyna, to może się powtórzyć i następnym razem może już nie przejść po lekach.
    A co do mojej Ninki oto jej wymiary:
    BPD-78mm
    HC-275mm
    AC-248mm
    FL-60mm
    waga 1430g :-)

    nick nieaktualny, Agusiek89, iwonka1077, Fasia, Eweliśka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Anka1501, Lali, weronika86, Gosha, misia83 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:05

    Fasia, nick nieaktualny, Anka1501, Lali lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Miałam jeszcze raz ktg, na którym pojawiły się 2 mizerne skurcze, ginka powiedziała, że to w sumie nic strasznego, ale kroplówkę oczywiście mi dała :-) Później miałam usg, Ninka leży głową w dół i ta głowa jest trochę za nisko, jak na ten tydzień ciąży, naciska na szyjkę, dość mocno, więc wczorajszą akcję mogła spowodować sama Mała, albo wyrzut oksytocyny, choć gin mi powiedziała, że będziemy się modlić, żeby to jednak główka, bo jeśli to oksytocyna, to może się powtórzyć i następnym razem może już nie przejść po lekach.
    A co do mojej Ninki oto jej wymiary:
    BPD-78mm
    HC-275mm
    AC-248mm
    FL-60mm
    waga 1430g :-)

    dobrze, że ucichło. Leż kochana, niech królewna na tą Twoją biedną szyjkę naciska jak najmniej.

    A ja chyba zaczynam sie stresować tym wieczornym USG. Głupia baba ze mnie :/

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka no to czekamy jutro na zdjęcia :) 3kg na plusie od początku ciąży ?? Maaaało :)

    Sylvia dobrze, że skurcze zelżały. Trzymam kciuki żeby to jednak mała, a nie oksytocyna! Teraz dużo odpoczynku :)

    sylvia007, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff Sylwia, tylko KOBIETO Ty masz teraz leżeć. Masz zalecenia już wcześniej a ciagle latasz, sprzątasz, weź teraz to już serio... NOGI W GÓRĘ I LEŻEĆ NA KANAPIE!

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    dobrze, że ucichło. Leż kochana, niech królewna na tą Twoją biedną szyjkę naciska jak najmniej.

    A ja chyba zaczynam sie stresować tym wieczornym USG. Głupia baba ze mnie :/
    Mary nie stresuj się, ja jak zobaczyłam słodką buźkę, mojej Ninki to mi stres odszedł zupełnie :-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wymiary chyba ok, ja tej reszty nie mam nawet tylko wage mi podala tak to na nfz chodzic, grrrrrr
    sie wkurze to jeszcze pojde gdzies prywatnie jak sie zdecyduje w koncu gdzie rodzic....

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Iwonka no to czekamy jutro na zdjęcia :) 3kg na plusie od początku ciąży ?? Maaaało :)

    Sylvia dobrze, że skurcze zelżały. Trzymam kciuki żeby to jednak mała, a nie oksytocyna! Teraz dużo odpoczynku :)
    fasia od miesiaca :) czyli razem 9 kg :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusiek89 wrote:
    Chciałam Wam zaznaczyć że o ile nie dopadło mnie zgąbczenie ( :) ) to porody mają się rozpoczynać na 3000 stronie :) obawiam się że przy Waszym tempie do połowy lutego dacie radę przekroczyć tę stronicę :D

    Wczoraj miałam nadrabiać ale goście przyszli więc jestem nadal po tyłach :D

    Agusiek89 ja już się poddałam... Rezerwowalam stronę 3000 ale przy takim plotkarstwie przeniosłam się na 4000 :-D

    weronika86, Gosha lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Uff Sylwia, tylko KOBIETO Ty masz teraz leżeć. Masz zalecenia już wcześniej a ciagle latasz, sprzątasz, weź teraz to już serio... NOGI W GÓRĘ I LEŻEĆ NA KANAPIE!
    Wiem Kasia, teraz to już odpuszczam sobie, zwłaszcza, że dzisiaj dosłownie czułam, że mi to dziecko swoją główkę wciska tam, gdzie nie powinno, ale na delikatne spacery mogę sobie na szczęście pozwolić, tylko, jak to ginka określiła w tempie ślimaczym ;-)

    nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Agusiek89 ja już się poddałam... Rezerwowalam stronę 3000 ale przy takim plotkarstwie przeniosłam się na 4000 :-D

    to ja zaklepuje 5000 :) tylko nie zwalniajcie bo się okaże, że będę musiała rodzić np. w czerwcu :)

    Agusiek89, nick nieaktualny, Fasia, Eweliśka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lali, Gosha, misia83 lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    sylvia wymiary chyba ok, ja tej reszty nie mam nawet tylko wage mi podala tak to na nfz chodzic, grrrrrr
    sie wkurze to jeszcze pojde gdzies prywatnie jak sie zdecyduje w koncu gdzie rodzic....
    Ninka, jak to lekarz określił jest drobna, bo wszystkie parametry, poza kością udową, wskazują, że jest tydzień młodsza ( ale nie ma w tym nic złego) za to kość udowa wypada na 31t6d :-), więc będzie miała długie nogi po tatusiu!

    iwonka1077, Lali lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty Mary! Ty masz termin przede mną to gdzie się pchasz na 5000?! Ja jestem 2.5 tygodnia za Tobą!

    Eweliśka, Agusiek89, nick nieaktualny, iwonka1077 lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    fasia od miesiaca :) czyli razem 9 kg :)

    Już myślałam :P Ale 9kg to też fajnie, bo nie dużo :)

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:05

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, Lali, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 6 mam na plusie :)

    Eweliśka, iwonka1077, Lali lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te bardziej doświadczone, a czy po ruchach dziecka można określić ułożenie? czy to nie ma reguły?

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Ty Mary! Ty masz termin przede mną to gdzie się pchasz na 5000?! Ja jestem 2.5 tygodnia za Tobą!

    bom zaczęła portkami trząść ze strachu i się powoli wycofuję na dalsze miejsca w peletonie :)

    Agusiek89, nick nieaktualny, Fasia, iwonka1077 lubią tę wiadomość

‹‹ 2264 2265 2266 2267 2268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ