Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Ja 6 mam na plusie :)


    Ja też 6:D

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Dziewczyny te bardziej doświadczone, a czy po ruchach dziecka można określić ułożenie? czy to nie ma reguły?
    Można, większe kopniaki to nóżki, mniejsze rączki, to co się wypina okrągłego, to pupa, a podłużnego plecki :-) Głowy nigdy nie zobaczysz wypiętej.

    Ewelcia, Eweliśka, iwonka1077, Agusiek89, weronika86 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    KasiaB nude dodatki! http://www.happymum.pl/sklep3/d407e,sukienki_wizytowe,5290-perla_berry_dress.html ta ladna tez,ale ta twoja ladniejsza :)
    Właśnie tez tak mysle:) tym bardziej ze sukienka na opcje karmienia

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Już myślałam :P Ale 9kg to też fajnie, bo nie dużo :)
    no chyba wszystko mi w brzuch idzie :) nie no w udach tez czuje i w dupce :)ale nie narzekam bo z rozmiaru xs to teraz konkretna s :)


    a ile wasze brzdace waża dziewczyny wiecie????

    Fasia lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardziej chodzi mi o to że ja czuję głównie po bokach, a czasem nawet w biodro dostanę i się zastanawiam czy to może znaczyć że leży w poprzek

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj zaczynając 28tydz c weszłam na wagę i... Odrobilam moje minus 6kg teraz będę was gonić kolezanki

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dobra, ja też się trochę trzęsę jeśli chodzi o to :-D dla mnie to znowu jak pierwszy raz, 12 lat to za duża różnica żeby coś pamiętać... Także tego... :-D przed 4000 nie zamierzam się rozpakować

    Co do ułożenia i ruchów to można rozpoznać pewnie ale ja fachowcem nie jestem :-) choć ostatnio obstawialam, że. Miki głową w górze bo mnie po szyjce kopał i się potwierdziło. Teraz kopie po bokach i raczej wysoko więc zobaczymy na usg w środę...mam nadzieję, że się obrócił na nietoperza już :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 15:41

    Agusiek89, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Można, większe kopniaki to nóżki, mniejsze rączki, to co się wypina okrągłego, to pupa, a podłużnego plecki :-) Głowy nigdy nie zobaczysz wypiętej.

    a ja się nie zgadzam :P Mój jest ułożony pośladkowo, a okłada mnie mega uderzeniami po prawej stronie zaraz pod cyckiem więc to raczej jego rączki. Tak samo pojawia mi się gula z prawej strony brzuszka i z lewej na dole jednocześnie - jak widać na dzisiejszym zdjęciu, które dodałam :) Czyli z tego wychodzi, że wypiął i dupkę i główkę pokazał jak się spiął :P

    iwonka1077, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    a ja się nie zgadzam :P Mój jest ułożony pośladkowo, a okłada mnie mega uderzeniami po prawej stronie zaraz pod cyckiem więc to raczej jego rączki. Tak samo pojawia mi się gula z prawej strony brzuszka i z lewej na dole jednocześnie - jak widać na dzisiejszym zdjęciu, które dodałam :) Czyli z tego wychodzi, że wypiął i dupkę i główkę pokazał jak się spiął :P

    tez tak obstawiam moj tez sie tak wygina nieczesto ale zdarza sie, mysle ze moze sie przekrecic na glowkowe ulozenie bo strasznie tam szaleje w brzuchu energiczne to ale jak sie wazy 1700 to ma sie siłę matkę okładać.....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusiek89 wrote:
    Chyba padnę :D
    to może jakaś lista rezerwacyjna :D:D

    o popatrz,good idea :)

    to ja na tę rezerwową się wpisuję :)


    aaa chciałam podzielić się z Wami moją subiektywną opinią na temat chusteczek nawilżanych Hippa. Otóż jestem z nich baaaardzo zadowolona. Używałam do miejsc intymnych - zero podrażnień. Do zmywania makijażu też się pokusiłam aczkolwiek myślałam że tutaj będzie masakra bo cere mam bardzo wymagającą. żadnych podrażnień, wyprysków, krostek, suchości itp.. Tak więc polecam :)

    nick nieaktualny, Eweliśka, Fasia, Agusiek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka u mnie też teraz konkretne S się zrobiło :D Dobrze, że idzie nam w brzuch. Nie będzie czego zrzucać po ciąży :P

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary ja właśnie hippa kupiłam 4pak w Gemini. Już czekają na gołą dupkę :-)

    nick nieaktualny, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    o popatrz,good idea :)

    to ja na tę rezerwową się wpisuję :)


    aaa chciałam podzielić się z Wami moją subiektywną opinią na temat chusteczek nawilżanych Hippa. Otóż jestem z nich baaaardzo zadowolona. Używałam do miejsc intymnych - zero podrażnień. Do zmywania makijażu też się pokusiłam aczkolwiek myślałam że tutaj będzie masakra bo cere mam bardzo wymagającą. żadnych podrażnień, wyprysków, krostek, suchości itp.. Tak więc polecam :)

    ja jeszcze przed zamowieniem tez sie zastanawiałam czy ich nie wziąśc....
    musze jeszcze w gemini zrobic zamówienie, bo jakaąs schize mam ze wczesniej urodze ajjjjjjjjjj

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    o popatrz,good idea :)

    to ja na tę rezerwową się wpisuję :)


    aaa chciałam podzielić się z Wami moją subiektywną opinią na temat chusteczek nawilżanych Hippa. Otóż jestem z nich baaaardzo zadowolona. Używałam do miejsc intymnych - zero podrażnień. Do zmywania makijażu też się pokusiłam aczkolwiek myślałam że tutaj będzie masakra bo cere mam bardzo wymagającą. żadnych podrażnień, wyprysków, krostek, suchości itp.. Tak więc polecam :)


    Dziecku zabierasz?:P

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:06

    nick nieaktualny, iwonka1077, nick nieaktualny, Fasia, Lali lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Iwonka u mnie też teraz konkretne S się zrobiło :D Dobrze, że idzie nam w brzuch. Nie będzie czego zrzucać po ciąży :P


    Nienawidzę Was:p

    nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Dziecku zabierasz?:P

    buahhaha no właśnie :P

    A ja póki co mam chusteczki nawilżane z Biedy - dada i ich będę używać, a jak się skończą to zakupię inne jeśli te się nie sprawdzą :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia zrzucic sie cos zawsze znajdzie na przykład brzuszek :)aż się boję jak moj będzie wygladal po drugim dziecku ....... na plaże pewnie nieprędko polece,.....

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    a ja się nie zgadzam :P Mój jest ułożony pośladkowo, a okłada mnie mega uderzeniami po prawej stronie zaraz pod cyckiem więc to raczej jego rączki. Tak samo pojawia mi się gula z prawej strony brzuszka i z lewej na dole jednocześnie - jak widać na dzisiejszym zdjęciu, które dodałam :) Czyli z tego wychodzi, że wypiął i dupkę i główkę pokazał jak się spiął :P
    Fasia, ale on może mieć nóżki ułożone nad brzuszkiem rozumiesz??? Ito pod cycem to może być jego stopa, moja mała tak sobie właśnie leżała na poprzednim usg złożona w pół, no albo będziesz miała boksera i ma tak silne rączki. To co napisałam, to takie metody położnych ( zasłyszane w szkole rodzenia) no i zawsze może być jakać rozbieżność. Moja Ninka leży teraz główkowo, a nóżki ma pod kontem 90 stopni i też mnie naparza pod prawym cycem

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
‹‹ 2265 2266 2267 2268 2269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ