Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Wiecie co chyba powinnyśmy uporządkować listę z pierwszej strony. Dużo dziewczyn jest, które w ogóle nie zaistniały na naszym wątku, jest kilka, które chyba wolałby zniknąć z niej z powodów losowych... No i ona jakaś taka bidna jest... Marcowki i lutowki takie ładne, wesołe mają :-)

    Trzeba ją zmodernizować :D Robimy porządki w domu a lista to co brzydka ma być ?! Ja się nie zgadzam. Ja mogę popróbować ją trochę ogarnąć ale nie teraz bo jestem na tablecie i nerwicy bym się tylko nabawiła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 16:00

    nick nieaktualny, Agusiek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to chyba tylko Robotka może bo to jej post jest. My ewentualnie tylko zacytować i zmienić możemy.
    Któraś umie takie ladniusie obrazeczki wklejać? Trochę serduszek, uśmiechów i byłoby git.

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:59

  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:55

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja proszę o meldunek Mimka, Kluska,Bambi z tego co kojarzę Nadzieja jest w szpitalu tak ? czy mi się coś ubzdurało ?

    Fasia, Eweliśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaK - własnie też myślałam nad tą listą. Taką kolorową , nie koniecznie w excelu. Tak jak marcówki mają :) Trochę roboty jednak by było.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Właśnie ja proszę o meldunek Mimka, Kluska,Bambi z tego co kojarzę Nadzieja jest w szpitalu tak ? czy mi się coś ubzdurało ?

    No właśnie !! i Ziolko jeszcze ... tyle czasu się nie odzywają ...

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klusia cos dawno się nie odzywała. Nadzieja tak jakieś kłopoty były

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 16:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziółko to chyba była kilka dni temu? Mimka nie kojarzę rzeczywiście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 16:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mojemu mężowi aby oddał mi laptopa to pokombinuje z tą listą aby była sweeeet i kolorowa :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia, Agusiek89, misia83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a macie do nich nr tel. ? była tutaj swojego czasu akcja podawania numerów na priv. Może warto by było wysłać kontrolnego eska, żeby wiedzieć że wszystko ok ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężu Angeli prosimyyyy!!! Taka mogłaby być ładna :-) a tak...wątek najbardziej gadatliwy, stron nikt więcej nie ma a listę mamy smutną

    Agusiek89, Fasia, nick nieaktualny, Eweliśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 22:59

    Fasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    a macie do nich nr tel. ? była tutaj swojego czasu akcja podawania numerów na priv. Może warto by było wysłać kontrolnego eska, żeby wiedzieć że wszystko ok ?

    Ja mam do mimki numer, dam jej czas do jutra. Jak się do jutra nie odezwie napiszę eska

    Agusiek89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nr do Bambi

    Agusiek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężu Angeli - apeluję w imieniu wszystkich kwietniówek, żebyś oddał swojej uroczej żonce komputer! W przeciwnym razie będziesz miał nalot kilkunastu toczących się kulek !! Wybieraj co lepsze :)

    Fasia, Eweliśka, Agusiek89, nick nieaktualny, Ewelcia, Gosha, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 15:32

    nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja mam numer Bambi, ale odzywała się w piątek ok.23, może jeszcze weekenduje. Jak się do jutra do wieczora nie odezwie to napiszę do niej.

    ok, to super. Niech wiedzą, że trzymamy rękę na pulsie i się o nie martwimy !

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok działam :D Zobaczymy co wyjdzie :P

    Agusiek89, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

‹‹ 2267 2268 2269 2270 2271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ