Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Fasia ty to nakupilas tych koszul:)

    My potrzebujemy do szpitala 3 sztuki i właśnie w tyle się zaopatrzyłam :))) dwie mniejsze typowo do karmienia i jedna ta dość duża do porodu i do szpitala za 2 tygodnie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Fasia masz coś do sprzątaczek? też kobiety :D

    Ależ broń Boże nic nie mam do sprzątaczek, po prostu ich koszule nocne są mniej wyrafinowane niż innych kobiet :D :D :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupie 3 koszule na allegro jakieś najtańsze i gitara :P

    nick nieaktualny, Ewelcia, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:38

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No właśnie na stronie piszą, że 3 sztuki, a na kartce, którą dostaliśmy że 2 do porodu (zwykłe t-shirty) i 2 na po porodzie. Sama już nie wiem, ale ja jednak wolę mieć 3 na po porodzie.

    Ale t-shirt jest krótki, to nie przeszkadza ? Ja mam obecnie 3 szt. Jedna typowo ciążowa i z opcją do karmienia. Dwie tylko do karmienia aczkolwiek w tej chwili brzuszek jeszcze w nie wchodzi :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    My potrzebujemy do szpitala 3 sztuki i właśnie w tyle się zaopatrzyłam :))) dwie mniejsze typowo do karmienia i jedna ta dość duża do porodu i do szpitala za 2 tygodnie :)
    Ja jutro ide kupic dwie sobie normalne fajne widzialam w tkmaxx moglam brac odrazu .a ty fasia di szpitala juz na te zastrzyki tak .

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:38

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja jutro ide kupic dwie sobie normalne fajne widzialam w tkmaxx moglam brac odrazu .a ty fasia di szpitala juz na te zastrzyki tak .

    Tak. Ok 10 lutego będę szła na zastrzyki także ta większa, luźniejsza koszula się przyda zeby było wygodnie :))

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRYSTI no stress!!! ta dziurka jest rozciągliwa przez nia przejdzie dzidzia bezbolesnie jak jyz sie przez szyjkę przedostanie ;)

    Wiecie co... Najgorzej ze swojego porodu wspominam tylko moment badania rozwarcia... Jak widziałam ze położna zakłada rękawiczkę to juz płakałam, skurcze przy tym to był dla mnie "pikus"... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Tak. Ok 10 lutego będę szła na zastrzyki także ta większa, luźniejsza koszula się przyda zeby było wygodnie :))
    No pewnie fajna jest ta koszula luzna musi być.A ja dzis bylam tam na wardzie gdzie dzieciaczki rodzą się w 32 tyg ciazy i slyszalam malenstwa :)

    Fasia lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    KRYSTI no stress!!! ta dziurka jest rozciągliwa przez nia przejdzie dzidzia bezbolesnie jak jyz sie przez szyjkę przedostanie ;)

    Wiecie co... Najgorzej ze swojego porodu wspominam tylko moment badania rozwarcia... Jak widziałam ze położna zakłada rękawiczkę to juz płakałam, skurcze przy tym to był dla mnie "pikus"... :)
    Gosha fakt :/ pamiętam jak krzyczalam przy badaniu rozwarcia :(

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:38

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No właśnie, a jak one badają rozwarcie? Czym?

    Dłonią :(

    Wkłada palce i sprawdza ile się mieści. Jak masz wtedy skurcz to jest... niefajnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 22:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    KRYSTI no stress!!! ta dziurka jest rozciągliwa przez nia przejdzie dzidzia bezbolesnie jak jyz sie przez szyjkę przedostanie ;)

    Wiecie co... Najgorzej ze swojego porodu wspominam tylko moment badania rozwarcia... Jak widziałam ze położna zakłada rękawiczkę to juz płakałam, skurcze przy tym to był dla mnie "pikus"... :)
    Hehe :) mysle pozytywnie :) niech pipa boli aby miec to za sobą:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do mojego dzis a jak dupki się dawalo to przyjemnosc :) teraz trza pocierpiec haha .:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 22:25

    Anka1501, nick nieaktualny, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    A ja do mojego dzis a jak dupki się dawalo to przyjemnosc :) teraz trza pocierpiec haha .:D


    Krysti no właśnie jakby się tylko dupki dawało to by nie bolało a że się dawało co innego to teraz będzie boleć. :D

    Anka1501, Rudzia, mantissa, nick nieaktualny, Ewelcia, weronika86, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:38

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Czyli one to tak "na oko" w sumie trochę robią... Bo każda ma przecież inne pace i dłoń w ogóle...

    One są doswiadczone i wiedzą jak to sprawdzić.

    Wiedzą jak włożyć palce, żeby przeliczyć to na centymetry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 22:34

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/badania/wiecej-zyczliwosci-dla-kobiet-w-ciazy-zapraszamy-na-swieto-wszystkich-przyszlych-mam,200_7157.html

    Dziewczyny z Wawy coś dla Was. Może którąś zainteresuje. Szczecin to dziura i nic nie organizują :(

    Eweliśka lubi tę wiadomość

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejeżdża Ci paluchem po szyjce.... mi podczas porodu to chyba z 20 razy. To pewnie norma. I w koncu mowi ze czuje główkę juz, a ja byłam na czworaka akurat... To od razu położyłam sie na plecy :) przerażona i myślałam sobie ze teraz bede przeć... A jeszcze chyba z godzina do partych minęła ;) i zabronili przeć... A kupa i tak poszła bo skurcze juz były silne ze nie mogłam nie przeć, hihi

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
‹‹ 2295 2296 2297 2298 2299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ