Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka no ja też nie wiem ale mam to w nosie :P Hehe już to widzę jak obaj krzyczą :D :D :D a u Ciebie jak z imieniem - Julek zostaje ? czy jakieś inne propozycje się pojawiły ? :))

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzidzia rodzi się twarzyczką w stronę dupki i uciskając może nawet spowodować wypróżnienie i wylądować w "tym" swoim noskiem!!! Dla mnie lewatywa rzecz konieczna:)

    Robotka1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Fuuuuuuuuuuuuj !! to ja nie chce ... zapodam sobie czopki w tyłek :P
    e tam chcesz nie chcesz:D jak będzie taka potrzeba lub wskazanie to koniec:)
    tzn chyba że wolisz ewentualnie na stół coś upuścić:D
    a tak serio to teraz tak mówisz fuuj a potem uwierz że będzie Ci wszystko jedno:)

    ok spadam, czas na mnie:) trzeba sie przenieść z krzesła na kanapę i trochę na leniwca pooglądać tv:D

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Haneczka no ja też nie wiem ale mam to w nosie :P Hehe już to widzę jak obaj krzyczą :D :D :D a u Ciebie jak z imieniem - Julek zostaje ? czy jakieś inne propozycje się pojawiły ? :))

    Nie, nie Julian to o Twoim było:) U mnie niezmiennie Arturek- takie ponadczasowe imię wydaje mi się

    Fasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do lewatywy, to podobno trzeba ją zrobić w odpowiednim czasie, bo jak się zrobi za późno to wtedy dopiero jest problem. Ją wiem, że są jeszcze jakieś takie tabletki z olejem, które też bardzo sprawnie działają. U mnie w szpitalu też nie robią, no chyba, że się poprosi, a krocze gola jeżli muszą naciać i to tylko w tym miejscu gdzie będą nacinać

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam większą traumę że narobię na stół niż na bóle porodowe:p

    haneczka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Niestety dzidzia rodzi się twarzyczką w stronę dupki i uciskając może nawet spowodować wypróżnienie i wylądować w "tym" swoim noskiem!!! Dla mnie lewatywa rzecz konieczna:)
    Nie no o takim czymś to nie słyszałam. Przy wychodzeniu dzidzia to już chyba kupy się nie zdarzają tylko wcześniej. U mnie w szpitalu to np. jak już dzidzia jest bliska wyjścia to położna ładnie tam wszystko myje, żeby dzidziuś miał " czyste" wyjscie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:27

    Gosha lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Nie, nie Julian to o Twoim było:) U mnie niezmiennie Arturek- takie ponadczasowe imię wydaje mi się

    A to coś mi się pomerdało :P któraś z kwietniówek pisała, że też chce Juliana i czy się nie pogniewam i jakoś mi się ubzdurało, że to Ty :P Ahh to zgąbczenie :D

    haneczka lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda kupy przy porodzie nie zrobiłam ale jakby była taka możliwość to chętnie bym z tego skorzystała. Niestety u mnie chyba nie robią i myślałam, żeby zrobić sobie w domu jak zacznie się dziać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja polożna mówi otwarcie, że kupa w 99% jest nieodzownym elementem porodu i że dla położnych i lekarzy to taka norma :-P

    Anka1501, Fasia, Gosha lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko uciska odbyt w taki sposób, że zrobienie kupy jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście chodzi mi o moment wyjścia ale wcześniej jak najbardziej kupa pójdzie jak cos zalega ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,ale produkujecie. KasiaKwiatek ja się nie wybieram bo mam zakaz łażenia od lekarza z nakazem leżenia, jedyne co mogę to po domu połazić :) przyszło mi zamowienie z gemini, z aptecznych rzeczy Alicja i ja mamy wszystko :)

    Fasia, Gosha, haneczka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta nie ogarniam :D prawie się zagotowalam, żeby skumac Twój post ;) coraz gorzej ze mna....

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:41

    nick nieaktualny, sylvia007 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, muszę leżeć a nie mogę chodzić :p ale mi tez coraz mocniej zgąbczenie doskwiera. Mam nadzieje, ze to mija

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:37

    Anka1501 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra musze się ogarnąć, zakupy zrobić i potem wrzucę wam fote moich 83kg :P na cześć dzisiejszej wizyty u ordynatora :D

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos tematu kup to ja nie zrobiłam w czasie porodu żadnej z dziewczyn. Nje miałam lewatywy, ale sama zapodałam sobie czopki glicerynowe jak już skurcze były. Elegancko wypróżniłam się przed i kupostresu nie było :-D

    Anka1501, sylvia007, Fasia, Ida, Eweliśka, haneczka, nick nieaktualny, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Dziewczyny, a są takie piżamy ze spodniami do karmienia? Zastanawiam się nad takimi już do domu. Nie lubię i nie używam koszul nocnych, śpię w piżamach, więc taka by się przydała mi, ale z opcją karmienia, żeby szybko dać radę w nocy czy nad ranem.
    Czy tylko do karmienia koszule produkują?
    Są też piżamy

    Ida lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Do porodu to różne są pozycje, nie tylko ta "rozkraczona żaba", że coś może wpaść na tą tackę. A jak wtedy zdarzy się wypróżnienie? Ja raczej wolę zadbać o to wcześniej.

    W pozycji rozkraczonej żaby byłam tylko na pomiar rozwarcia i na trzy ostatnie skurcze. Tak to kucalam i robiłam przysiady na białym przescieradle ulozonym na podłodze. Nawet nie wiesz jaką ulgę poczułam, że nie zostawilam niespodzianki na tym bialutkim przescieradle :)

    Ida, sylvia007, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

‹‹ 2301 2302 2303 2304 2305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ