Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:43

    sylvia007, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Ja juz po lekarzu.. smiech na sali!!! Mam czekac na skierowanie do mojego szpitala na rozmowe i Oni zdecyduja o cc.. oczywiscie na skiwrowsniu jwst ze ja sie boje naturalnie robic a nie ze mam ta rane..;/ zgodzilam sie na takie skierowsnie bo to jedyna szanasa zeby pogadac z kims ze szpitala.. Ona mi mowi ze nie moze mi wypisac skierowsnia z powodu tej rany ze to w sumie nic takiego, ze jestem biedna bo cierpie ale przy porodzie pocierpie i przejdzie ;/ nosz kur*** mowie do niej ze mnie to boli bardzo i nawet ogladala ze jest cale zaropiale a ona mi z tekstem " no ojej ja wiem" ;/ kurw*** co za lekarka?! I tez juz nie wiem co jest grane ..tamten lekarz mi powiedzial ze cc i ze w 36 tyg a ona mi mowi ze jak juz bede miec cc to tydzidn przed terminem. I oczywiscie z rana mam sie jeszcze meczyc ;/ w dupie z tym.. juz mam dosc chodzenia od lekarza do lekarza ...
    Rudzia, a tamten lekarz nie był z Twojego szpitala??? Ciekawe co Ci powiedzą, chociaż to takie "normalne", że każdy lekarz mądrzejszy od poprzedniego. Tamten chciał Ci zaoszczędzić cierpienia, a ta baba to dziwna jakaś :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:05

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Rudzia czy któryś z tych lekarzy to Twój prowadzący albo chociaż szpitalny lekarz? Bo tułasz się od jednego do drugiego, inne decyzje a żadnej konkretnej pomocy...
    A może się okazać, że w szpitalu jeszcze Ci co innego powiedzą. I skąd masz wiedzieć kiedy się zgłosić? U Was są wizyty ktg w szpitalu w ostatnim miesiącu?

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba spierdziele z podorowki przez okno :D haha

    nick nieaktualny, weronika86, mantissa, Gosha lubią tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Kochana, wybrałaś coś? Polecam Itakę :) Mąż tam pracuje ;)
    My też najczęściej z Itaką podróżujemy

    Ida lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę do piątku dać odpowiedź, który wózek wybieram bo teściowie chcą kupić w weekend :) Podzwonie jeszcze po sklepach i może jest gdzieś w okolicy to podjadę pomacać bo na razie widywałam go tylko na ulicy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek ja też polecam Itakę. Lataliśmy już kilka razy na wakacje. Tylko sprawdź sobie sama opinie o hotelu np na holidacheck, bo jak oni czasem w biurach podróży zachwalają, a później na miejscu dostajesz jakąś norę z grzybem i szczurami. Wiem co mówię, bo miałam taką sytuację.

    Rudzia niepoważni są ci lekarze u Ciebie :/ No jak tak można bezdusznie do człowieka podchodzić :/ I to jeszcze kobieta :/ Masz możliwość pójść do tego lekarza co Ci mówił o CC w 36tc ? Ja bym do niego wróciła po to zaświadczenie

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i proszę się ze mnie nie śmiać :P moja panika jest realna ... Nie pytajcie co będzie jak termin zacznie się zbliżać. Wtedy bedziecie mieć przekichane. Taka już jestem. Ale w sumie racja - spokój

    sylvia007, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Dzień dobry dziewczynki!

    U mnei dziś z rana średnio, najpierw się wkurzyłam na pracę (ach te hormony :P), później mnie trochę udobruchali i dostałam ciekawą propozycję, więc jest ok. :)

    U nas w szpitalu lewatywa tez jest na życzenie pacjenta, więc pewnie się zdecyduję, chociażby po to, żeby mieć komfort psychiczny. Mam taką znajomą, która podczas porodu, przepraszam za wyrażenie, obsrała całe łóżko i nawet jej mąż mówił, że śmierdziało niesamowicie. Miejmy trochę współczucia dla tych położnych, które z nami kilka godzin spędzą, bo nas pewnie zapachy będą mało wtedy obchodzić. :P Jak będzie czas na lewatywę, to się zdecyduję.
    Albo zapodam sobie profilaktycznie czopka wcześniej, tylko nie wiem ile wcześniej by trzeba, żeby na czas zadziałał a nie w trakcie porodu. :P


    Zabiłabym mojego męża jakby tak komuś powiedział!! nawet jakby to było zgodne z prawdą:D

    Anka1501, mantissa, Ewelcia lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iradę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:42

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak, Ci lekarze do ktorych chodzilam to byli prywatni, u Nas nie ma lekarza prowadzacego... ciaze prowadzi Polozna. Nie wiem o co tu chodzi ale kazdy mowi co innego.. ta lekarka u ktorej dzis bylam to lekarka od nas z Przychodzi dla ciezarnych.. w szpitalu w ktorym bede rodzic jeszcze nie bylam bo w sumie tam tylko sie kedzie jjuz na porod.. a i u Nas nie ma ktg itd tylko co 2 tyg chodze do poloznej ta mi sprswdza cisnienie cukier i tetno malej i tyle.. ja nawet nie wiem skad oni beda woedziec ze np mala juz jest glowka do dolu !!! Bo usg juz nie bede miala ;/

    A jesli chpdzi o mpja infekcje rany to zsden lekarz nawet nie zrobic wymazu zeby sprswdzic cp to zs infekacja!!!!! To smieszne!!

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia ten lekarz nie moze mi wypisac skierowania na cc.. moze to zrobic tylko ta lekarka u ktorej dzis bylam... no ale mam czekac wezwa mnie do szpitala na rozmowe powiem im o moich obawsch i zobaczymy co powiedza.. nawyzej sie pomecze przy porodzie troche bardziej ;/ ehh.. tylko po co robia czlowiekowi wode z mozgu ;/

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do dentysty nie dotarłam. Jestem kaleką na prostej drodze się wypierdzieliłam, zdarłam sobie kolano, kostkę się stukła(mam nadzieję bo często miałam ją skreconą) , na brodzie mam ranę. Jak leciałam to tylko brzuch chowałam dlatego tą brodę obiłam. Miał to być piękny dzień. Straty materialne spodnie ciążowe do śmieci, obrączka się porysowała,kurtka z dziurą.

    Na szczęście mała wariuje w brzuchu.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia spoko ja się przychylnie śmieję, też zaczynam srać po gaciach jak bliżej jest. Chyba wszystkie będziemy panikować :-D
    Szukam szukam, ittakę też sprawdzę.

    Ida, Fasia lubią tę wiadomość

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A czemu tak na tej budce składanej Ci zależy?
    Ja też zdecydowana na Nano i też teściowa kupuje. Ale jeszcze nie tak szybko ;)

    Nie tyle na składanej co podoba mi się ten wózek i wybieram między nim a camarelo. Tyle, że w nano ta budka jakby tak zwisa z tyłu. na filmach widziałam, że można budę odsunąć do tyłu całkiem ale materiał się nie "zwija" tylko wisi w powietrzu jak kokon jakiś :D można go odpiąć ale wtedy wisi tam siatka z budki :D
    Nie mogę się zdecydować więc sprawdzam każdy szczegół, żeby nie żałować.
    Teść chce kupić już teraz bo możliwe, że urodzę wcześniej a miesiąc wte czy we wte nie robi mi różnicy. Darowanemu koniowi itd... :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 11:44

‹‹ 2305 2306 2307 2308 2309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ