Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy ja też się pokuszę na tą pościel bo po starszym został mi tylko jeden komplet :)

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze w ciepłe dni można dzidziolka samą poszewką przykrywać

    Amy_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmiana tematu.... Czytałyście "50 Twarzy Greya".... Kurdę przeglądam zwiastun tego filmu i ten cały Jamie Dornan kompletnie mi nie pasuje jako taki perwers :P

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tu link na otulacze (majty wielorazowe) - fajne mają wzory i cena też przystępna - gdyby się ktoś decydował

    http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-bambams-pieluchy-jakosc-p-n-i5011434117.html

    Gosha lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Zmiana tematu.... Czytałyście "50 Twarzy Greya".... Kurdę przeglądam zwiastun tego filmu i ten cały Jamie Dornan kompletnie mi nie pasuje jako taki perwers :P
    czytałam :P dupy nie urwało ale wciągnęło w ciul :D
    a aktorzy oboje mi nie pasują :P
    zobaczymy co będzie na filmie :D bilety już mam :D :P

    Ewelcia, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile macie ciuszków danego rodzaju? tak pi razy oko.

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On pasuje za to dziewczyna jest do bani totalnie, stara jakas taka niewyraźna

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Zmiana tematu.... Czytałyście "50 Twarzy Greya".... Kurdę przeglądam zwiastun tego filmu i ten cały Jamie Dornan kompletnie mi nie pasuje jako taki perwers :P


    Mnie tą książkę dała teściowa (lat 58...) jak jechałam z mężem w podróż poślubną... :D

    Z podróży wróciłam z wielkim siniakiem na ramieniu bo nawalona walnęłam w ścianę w nocy a teściowa na to... 'oooo widzę, że książka się spodobała...' :D

    Eweliśka, Amy_, Ewelcia, nick nieaktualny, iwonka1077, Fasia, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pościel od Natali a drugą uszyje mi mama na wzór tej zamawianej, nie wiem czym będę przykrywała Maryśkę ale wiem na pewno że odrazu robi zjazd do łóżeczka! nie po to wydawałam tyle kasy żeby hrabina spała w naszym łóżku.

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Zmiana tematu.... Czytałyście "50 Twarzy Greya".... Kurdę przeglądam zwiastun tego filmu i ten cały Jamie Dornan kompletnie mi nie pasuje jako taki perwers :P

    Ja nie czytałam bo opinie były kiepskie ale na film chyba pojdę

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ile macie ciuszków danego rodzaju? tak pi razy oko.


    za dużo!

    w granicach 20-25 sztuk jeśli chodzi o body dł, body krótkie, kaftaniki, śpiochy
    pajacy ciut mniej i półśpiochów też ciut mniej może z 15?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 13:19

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    za dużo!

    w granicach 20-25 sztuk jeśli chodzi o body dł, body krótkie, kaftaniki, śpiochy
    pajacy ciut mniej

    o k..wa! idę płakać

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem ile mam, jak zabraknie to dokupię w dzisiejszych czasach niczego nie brakuje :P

    Gosha lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ja nie czytałam bo opinie były kiepskie ale na film chyba pojdę

    książka może i byłaby fajna, gdyby nie keipskie tłumaczenie... to troszke drażniło, myślę, że film będzie klapą bo podobno to taaka kinowo romantyczna wersja.. ale okaże się :)

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    o k..wa! idę płakać


    płakać?
    ja uważam że mam za dużo rzeczy :) myślę że przy takim maluszku połowa z tego by mi wystarczyła

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzaryMary wrote:
    ile macie ciuszków danego rodzaju? tak pi razy oko.
    Body z długim 8, bluzy2, sweterki 2, półśpiochy 4, pajacyki 7, body z krótkim 4, spodnie 5, śpiochy 2, kaftaniki+bluzeczki z długim rękawkiem 8-10, skarpetki 8 par, łapki niedrapki 2 czapeczki 3 w tym jedna grubsza. To chyba tyle :-) a i oczywiście mam jakieś używki po Gabi, więc w razie jak tych zabraknie to coś się wyjmie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    za dużo!

    w granicach 20-25 sztuk jeśli chodzi o body dł, body krótkie, kaftaniki, śpiochy
    pajacy ciut mniej i półśpiochów też ciut mniej może z 15?

    Matka wariatka :P
    Ale pierworódki to tak mają ;D

    sylvia007, Ewelcia, weronika86, Gosha, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Tak mi szkoda tego mojego dziecka, bo kilka razy dziennie ma czkawkę. I ja sobie ubzdurałam, że go to męczy... :/

    ciesz się :)

    Pierwszą czkawkę mają dzieci już w brzuchu mamy. Maluszek, który przebywa w otoczeniu płynu owodniowego, bardzo często za szybko go połyka. Dziecko pijąc płyn owodniowy utrzymuje prawidłową równowagę wodną w organizmie. Ma to wpływ na prawidłowy rozwój jego płuc i nerek, a poza tym przystosowuje do życia poza organizmem mamy, dziecko ćwiczy także odruch połykania. Niedojrzała przepona czasem reaguje na tę aktywność właśnie czkawką.

    Ida lubi tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    książka może i byłaby fajna, gdyby nie keipskie tłumaczenie... to troszke drażniło, myślę, że film będzie klapą bo podobno to taaka kinowo romantyczna wersja.. ale okaże się :)

    zgadza się, ja 2 i 3 cześć przeczytałam w oryginalnej wersji bo polskie tłumaczenie było do niczego

    ug37roeq6z3ep1sa.png
‹‹ 2364 2365 2366 2367 2368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ