Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A ja się pochwalę co do mnie ostatnio przyszło :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/47fb211fae55.jpg

    Babcia chciała mi coś kupić na imieniny więc stwierdziłam że nic dla siebie nie chce więc zakupiłam to :) Zastanawiałam się nad bright starts który oglądałam w sklepie kosztował 300 zł ale zmówiłam ten ze zdjęcia wykonaniem się nie różni grubością ani wysokością boków - no ale ceną tak :)
    angela superowe, naprawde! genialne :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANGELA piękne, ale nu nu nu!!! Tak nie robimy! Jak prezent miał byc dla Ciebie to trzeba było korzystać :)

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja tez dzisiaj za tym melonem chodze caly dzien i nie moge sie zmobilizowac zeby go pokroic..a ide!
    To ja tez idę:)

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    ANGELA piękne, ale nu nu nu!!! Tak nie robimy! Jak prezent miał byc dla Ciebie to trzeba było korzystać :)
    gosha ja tez juz tak robie...jak tylko mam kaske na siebie..ide do miasta po cos..i wracam z rzeczami dla stasia a teraz to dla stasia albo dla malej lub jakas koszulka dla meza :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    ANGELA piękne, ale nu nu nu!!! Tak nie robimy! Jak prezent miał byc dla Ciebie to trzeba było korzystać :)

    Kochana ja imienin nie uznaje :P Za to babcia tak więc stwierdziłam że dla małej coś kupię .


    Co do maty to super bo jak się rozłoży jest duża bo 110 na 100 :) Więc później posłuży jako plac zabaw :) No i można różnie boki otwierać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 19:12

    Gosha, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogladacie wiadomości?

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja tez wlasnie lykam teraz 2 tabletki zelaza dziennie bo wyszlo mi za niskie zelazo po ostatnich badaniach..mam dosyc spora dawke..2 razy po 210mg a ty?
    Ja mam 100 mg dziennie :)

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ogladacie wiadomości?
    Mówisz o tych płodach ? Ja ogólnie bardzo często mam włączone tvn 24 i słyszałam już rano

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co w wiadomościach było..?

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Mówisz o tych płodach ? Ja ogólnie bardzo często mam włączone tvn 24 i słyszałam już rano

    Noooo... :( ja tv to bardzo sporadycznie oglądam. Przeważnie wieczorem wiadomości i czasem film jakiś

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    Ja mam 100 mg dziennie :)
    o szit ja az 420!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Policjanci przeszukiwali mieszkanie w celu znalezienia narkotyków a znaleźli trzy słoje z plodami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Noooo... :( ja tv to bardzo sporadycznie oglądam. Przeważnie wieczorem wiadomości i czasem film jakiś

    Masakra temat, ja wczoraj słyszałam w tv o kobiecie która miała termin porodu i miała usg i lekarz nic nie stwierdził, kobieta kilka dni później poszła do szpitala a tam okazało się że dziecko nie żyje od kilkunastu dni mało tego kazali jej rodzić naturalnie.

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze zagladnac na tvn...juz skroilam sobie melonasa :D

    Fasia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a co było w wiadomościach??
    Już przeczytałam
    Angela no słyszałam wczoraj o tym masakra co o na świecie dzieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 19:19

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WERKA dziękuje !! :* Chyba będę się musiała przeprosić z grejfrutami. Może chociaż na te moje hemoroidy pomogą.. JA ogólnie poza pomarańczami nie jem innych owoców. Warzyw jem baaardzo mało. Zresztą już o tym pisałam. Także jakoś będę musiała go przełknąć :) Żałuję tylko, że nie mam sokowirówki ani wyciskarki do cytrusów, bo jedyne co mogę zrobić to zmiksować te owoce..

    Ja póki co mam tylko paczkę pieluszek z Dady 1. Tak zeby do szpitala były. Chciałam kupić tą większą pakę 2 ale nie wiem czy małego nie uczulą więc szkoda kasę wydawać. Koło szpitala mamy tesco więc jak braknie czy coś to mąż może podrzucić w każdej chwili.

    Ja mam laktator ręczny. Był w paczce z Anglii, razem z 4 nowymi butelkami Tommee Tippee więc to mi styknie na początek :) Ogólnie zrobiłabym jak Gosha - kupiła jesli zajdzie taka potrzeba. Po co już teraz wydawać na to nie małą kasę skoro nie wiemy czy będzie to potrzebne? Rozsądne podejście :)

    Gosha lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela mojej przyjaciółki bratowa dwa razy musiała rodzic naturalnie jak jej córki w 8/9 miesiącu zmarły

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mąż wczoraj przed samym snem zapytał - co się może stać, że dziecko umiera w brzuszku np w 8 lub 9 miesiącu ... Matko :(

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny mnie się wydaje ,że te podkłady (podpaski)bella mama i w ogóle inne są cienkie ;/ nie widziałam ich na żywo tylko na necie jest na blogu fajny opis i są zdjęcia i normalnie jestem ciekawa jak ma to wchłonąc ta nasza wydzieline jeśli bedzie jej duzo . To lepiej chyba zaopatrzyć się w jedno opakowanie po prostu zwykłych grubych dużych podpasek.Trochę się obawiam jak to będzie,przeraża mnie to

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Angela mojej przyjaciółki bratowa dwa razy musiała rodzic naturalnie jak jej córki w 8/9 miesiącu zmarły
    http://www.tvn24.pl/katowice,51/martwy-plod-w-zabrzu,510361.html tu jeszcze były komplikacje.

    Ja słyszałam że w takich przypadkach rodzi się sn, z jednej strony jest to nie ludzkie z drugiej strony kobieta szybciej "może dojść do siebie" ;/

‹‹ 2378 2379 2380 2381 2382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ