Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka, brzuszek śliczny:)

    I jak pięknie już wszystko ułożone. Ten przewijak jest na komodzie, możesz podać namiary gdzie kupowałaś?

    haneczka lubi tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka brzuszek super :)
    Ciuszki też masz już super przygotowane :) ja dopiero w ten weekend będę komodę dla małej kupować :)

    Lecę na jogę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 16:19

    Lali, haneczka lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Mam dziś kiepski psychicznie i fizycznie dzień. Zaraz będzie mąż z nalesnikami to może mi się nastrój poprawi..

    Ida praca do 17 to spoko opcja. Ja jak wrócę do swojej po macierzyńskim to będę w domu po 19. Wyobrażacie to sobie przy małym dziecku? Przecież on już wtedy będzie spać :( mam doła jak o tym pomyślę..

    Haneczka masz taki sam kształt brzuszka jak mój! No jakbym siebie widziała. Cudowny!
    Ja przez szpital nie zrobiłam pomiarów ani zdjęcia w poniedziałek :(

    Witam nowe dziewczyny :)

    Werka może to taki głodny dzień po prostu :)

    haneczka lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, komoda była z drewnianą nadstawką (Komoda "Radek" Klupś). http://allegro.pl/komoda-radek-biala-klups-z-przewijakiem-promocja-i5036906423.html?source=mlt

    A ten kolorowy przewijak to już ze smyka. Z tym, że zamówiłam troszkę za duży i musiałam go przerobić. Ale myślę, że spokojnie znajdziesz taki na wymiar:) Ja nie zwróciłam uwagi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlam za Albumami kupilam body i kombinezonik :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/86b2562f7b78.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/42d983c280c1.jpg

    nick nieaktualny, haneczka, mantissa, Gosha lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 12:51

  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Misia, komoda była z drewnianą nadstawką (Komoda "Radek" Klupś). http://allegro.pl/komoda-radek-biala-klups-z-przewijakiem-promocja-i5036906423.html?source=mlt

    A ten kolorowy przewijak to już ze smyka. Z tym, że zamówiłam troszkę za duży i musiałam go przerobić. Ale myślę, że spokojnie znajdziesz taki na wymiar:) Ja nie zwróciłam uwagi.
    Dziękuję, wygląda ślicznie

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia, a Ty dalej biedna w szpitalu? Napisz mi jak wyszły wyniki posiewu, bo pewnie nie odnajdę tego w tej stercie postów. Czym w te bóle były spowodowane?

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 20:04

    Gosha, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia ciezka sprawa z takimi poznymi powrotami z pracy bo synek moze wlasnie nie spac...moze czekac na mame..plusem jest to, ze bedzie spedzal czas po poludniu z tata(chyba, ze bedzie z kims innym), jesli z tata to super sprawa bo miedzy nimi bedzie fajna wiez. Ja swego czasu wracalam o 21 a Pola czekala i nie chciala spac :) z jednej strony sie cieszylam, ze ja zobacze i ta radosc z mojego powrotu a z drugiej strony bylam zmeczona i nie mialam na nic sily.

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti,

    świetny kombinezon! :) I jaki rozmiar wzięłaś? Ja bym wzięła 56 na wyjście ze szpitala, ale póki co nie znalazłam w tym rozmiarze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczka niestety dalej. Wyników wciąż nie ma, dlatego nadal tu jestem. Zupełnie niepotrzebnie. Bóle nie wiadomo skąd się wzięły. Podejrzewają jakąś bakterie wiec zobaczymy co wyjdzie w posiewie. Liczę na to, że jutro już będzie wiadomo co i jak, bo tak bez sensu siedzieć to ja mogę w domu. Do szpitala mam 5min drogi samochodem..

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lysinka wrote:
    Haneczka brzuszek super :)
    Ciuszki też masz już super przygotowane :) ja dopiero w ten weekend będę komodę dla małej kupować :)

    Lecę na jogę

    Dziękuję:) Miłego rozciągania. Ja ostatnio na SR robiłam "powitanie słońca" ;) I nieźle się ponaciągałam. :P Ale to zdrowo.

    Ida, lysinka lubią tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia, to niefajnie :( Dlatego jeszcze nigdy w ciąży nie byłam na IP, bo bałabym się, że mnie niepotrzebnie zatrzymają. A ja nigdy w szpitalu nie leżałam i chyba bym się załamała tam.
    Trzymam kciuki za szybkie wyjście i dobre wyniki :)

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa Mamusie :)
    Krysti kombinezon swietny, jaka firma? A i gratulacje z udanej wizyty, Ignas to juz klopsik :)
    Haneczka ale sie juz przygotowalas, zazdroszcze :)

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Sylwia89 Koleżanka
    Postów: 38 33

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agus. Współczuję. Najgorsze to leżenie z przymusu.Ja chciałabym latać jak najdłużej. Będziemy Ci umilac czas pisaniem :-D. Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.

    haneczka lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali mój mąż kończy prace dwa razy w tyg o 15, trzy razy o 16 wiec On będzie z synkiem do czasu powrotu z pracy. Jak ja będę szla do pracy to albo żłobek albo babcia się nim zajmie. Kwestia rozmowy, której jeszcze nie było :)

    Agus witaj. Widzę, że mamy podobne problemy szyjkowe. Ja od 20 tc tcmam założony szew

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 16:35

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:
    Krysti,

    świetny kombinezon! :) I jaki rozmiar wzięłaś? Ja bym wzięła 56 na wyjście ze szpitala, ale póki co nie znalazłam w tym rozmiarze
    Najmniejszy jaki byl first size do 4.1 kg :)a na wyjscie ze szpitala mam cieply taki niebieski grubiutki:) ciekawe jaka pogoda bedzie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 16:35

    haneczka lubi tę wiadomość

  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aguś:)

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Witam nowa Mamusie :)
    Krysti kombinezon swietny, jaka firma? A i gratulacje z udanej wizyty, Ignas to juz klopsik :)
    Haneczka ale sie juz przygotowalas, zazdroszcze :)
    George :) duzy klopsik :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 16:34

    Lali lubi tę wiadomość

‹‹ 2473 2474 2475 2476 2477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ