Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 24 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam męża ostatnio na USG mimu, że jeszcze nie miałam przez brzuch, ale w poprzedniej ciąży też był i nie był zniesmaczony, tak na prawdę tak był wpatrzony w monitor że nie wiedział co i gdzie gin wkłada hehe a siedział na leżance jakby mi w nogach ;) ale tez gin zasłoniła troszkę, co bym nie była tak totalnie goła i świeciła ;)
    Teraz na genetyczne też chce aby mąż był ze mną, ale nie wiem jaki lekarz będzie [idę na nfz ze skierowania i nie do swojej gin :( ] ale mam nadzieję, że pozwoli to sobie dokładnie maluszka pooglądamy ;)
    Co do filmiku nie pomogę, nigdy nie miałam, chociaż bardzo bym chciała czy też to 3D w poprzedniej ciąży nie było mnie stać na taki wybryk, ale teraz chyba nie odpuszczę ;) zwłaszcza że muszę się nacieszyć tym stanem, bo może to moja ostatnia ciąża...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 16:37

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    hehe mój mąż już raz ze mną był na usg dopochwowym :P siedział prawie na wprost mnie :P
    Mój też :) i potem się go pytałam czy mu to nie przeszkadzało ale powiedział, ze tak się skupił na dzidziusiu że mnie wcale nie widział :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    oj nie wiem nie wiem Shimmer lip, możemy się policytować :D :D :D
    Idę sprawdzić :D

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Calineczka i Iwonka są ode mnie starsze :P jestem na podium :D

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak Ty to sprawdzasz? :D

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia na liście jest wiek wpisany :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    hehe mój mąż już raz ze mną był na usg dopochwowym :P siedział prawie na wprost mnie :P

    Mój dokładnie tak samo :D
    Najpierw weszłam sama do gabinetu i jak przyszło do USG to pytam czy mogę wołać męża a lekarz na to "aaaale będzie przezpochwowo!" a ja se myśle - no i? Mówie: Chyba wie co tam mam skoro zmajstrował to co będziemy zaraz oglądać :D Uśmiał się i tyle. Mąż jak to facet, gapił się jak wkładał mi tą głowice, ale chyba bez jakiś większych emocji :P Emocje się zaczęły jak Maluch wysoczył na ekranie.

    U mnie za filmik z badań prenatalnych trzeba dopłacić 20zł i z tego co się orientuję to w wielu placówkach tak jest. W niektórzych jest już to w cenie. Jak gin ma dobry sprzęt i weźmiesz na wizytę swoją płytkę to może będzie tak dobry i nagra :)

    Moje samopoczucie chyba co raz lepiej, mdłości poszły w zapomnienie, mam nadzieję, że już do końca :) Za to dzisiaj łeb mi pęka w szwach tak, że aż musiałam apap wziąć :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 16:50

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Mój dokładnie tak samo :D


    Moje samopoczucie chyba co raz lepiej, mdłości poszły w zapomnienie, mam nadzieję, że już do końca :) Za to dzisiaj łeb mi pęka w szwach tak, że aż musiałam apap wziąć :(

    Ale Ci zazdroszczę :) Ja mam zwolnienie do 7 października ale jak się nic nie poprawi to będę błagać o kolejne :(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 24 września 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY wrote:
    ja mam łamliwe paznokcie, włosy, mam mało energii ale nie było tak zawsze tylko od kilku lat! no i o wagę się martwię. a jestem raczej za medycyną niekonwencjonalną i ona mówi, że podanie euthyroxu to spory błąd! biorę go tylko dla dziecka, ale podobno nie ma od tego odwrotu - dla mnie tabletki to zło :(
    Z resztą polecam Ci ten artykuł:
    http://www.tlustezycie.pl/2014/01/euthyrox-eltroxin-czego-nie-wiesz-o.html
    QUOTE]
    Ja jednak jestem zwolenniczką medycyny konwencjonalnej, w ciąży musisz koniecznie przyjmować euthyrox, jeśli rozpoznano niedoczynność tarczycy, w przecwnym razie grozi to olbrzymimi konsekwencjami dla maluszka. Niestety prawidłowa czynność tarczycy w ciąży jest bardzo istotna. Ja dorobiłam sobie wolne hormony dzisiaj- czekam na wyniki, umówiłam sie wstępnie do endokrynologa- prywatnie pani chciała mnie wpisać za 5 tygodni, po tym jak użyłam swoich ekstra argumentów zaproponowala mi dzisiaj albo za 2 tygodnie, bo w przyszlym tyg doktora nie ma. Chciałąm narazie poczekać na dzisiejsze wyniki i pogadać jutro z ginem, ale termin zaklepałam.

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 24 września 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dziewczyny można sobie kupić takie słuchawki jak ma lekarz do osłuchiwania:D chyba tańsze:) kuzynka miała i też super słyszała serduszko:D
    Znaczy stetoskop? Może póżniej słychać ale na nszym etapie?? Poza tym średniej klasy stetoskop ok 300 zł wiec nie wiem czy taniej, a takimi najzwyklejszymi słuchawkami to ledwo tony przy mierzeniu ciśnienia słychać. No nie wiem ja mam wątpliwości, ale moze kiedyś spróbuje.

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=shimmeat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:08

    nick nieaktualny, Bambi85 lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    no niestety ja wygrywam...nie mam mnie tam na liście hihi, przykro mi Cię Shimmer_lip rozczarować ale złoto jest moje... 38 lat
    I przez Ciebie spadłam z podium :P to było podłe :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bambi85, Fasia lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    no niestety ja wygrywam...nie mam mnie tam na liście hihi, przykro mi Cię Shimmer_lip rozczarować ale złoto jest moje... 38 lat
    38 wow :) no to najstarsza ja 29 skączone:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na obiad kasza gryczana i sosik i sałatka :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 24 września 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    U mnie na obiad kasza gryczana i sosik i sałatka :)
    U mnie gotowe leniwce i nawet połowa została ze mną na dłużej :)
    Ja nawet jak mi się czegoś chce to nie gotuję tylko kupuję porcję bo następnego dnia już mi rośnie a mąż jada w pracy.

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 września 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Mamusia miała 38 lat jak ja się urodziłam, a mój tato miał wtedy 45 lat :))

    shimmer_lip, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Jejku podziwiam Was.. Ja to nie mam mocy i sily na gotowanie jakis smakolykow ... :(
    Ja musze ugotować coś zjesc świeżego moj ma prace taką ze trza ugotować ,obiad to podstawa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czujecie koło pępka takie uczucie w tym jednym miejscu ale uczucie jak by kolka ale ja kolki nie mam :)haha co dzien coś innego

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś jedliśmy schab pieczony + pieczone ziemniaczki z ziołmi prowansalskimi + suróweczkę. Pyyyychotka :D
    Haneczka chyba o rosołku pisała i mi smaka narobiła jak diabili!

    nick nieaktualny, haneczka lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro rosół robie najlepiej mi wchodzi :)

    haneczka lubi tę wiadomość

‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ