Kwietniówki 2015 :)
-
WIADOMOŚĆ
-
HANECZKA to sól z moich stron:D
w kopalni soli w Bochni często dorabiałam na różnych bankietach studniówkach, kabaretach itp:) fajne czasy:) rzut beretem mam:)
mam grotę solną pod nosem:) i też zamierzam z niej skorzystaćzrelaksować się itp:)
40stopni to jeszcze nie tragedia:) mam wrażenie że w bardziej gorącej sie na codzień kąpię;/ kurde jak się tego oduczyć;/ uwielbiam gorący prysznic..... -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
Hej słoneczka ,ale jesteście produktywne. Piszecie jak najęte, zanim przeczytam te 20 stron to nastąpi moment kulminacyjny i pójde spac:D Ale dam rade i dokończe czytać.
Młody już lepiej, mąż cierpi a ja wariuje i nawet pomyłam dzisiaj okna:D Teraz coś mnie ząbek ćmi i zastanawiam się na kiedy dosytane się do dentysty. Ehhh
Co do karmienia piersią.... nie bolą piersi tylko sutki a to dlatego , że nie hartujemy sutków w ciąży. Moja mama mnie cisnęła w 1 ciązy , żebym sutki hartowała bo będzie płacz i zgrzytanie zębów. Miała racje a ja nie słuchałam. Ale karmiłam przez cały rok. Teraz napewno będę hartować sutki ojjjj będę.
A piersi mogą boleć jak zrobią się zastoje co jest też bardzo niebezpieczne. Trzeba pilnować , żeby nie doszło do zastojów mleka, ściągać jeśli dziecie nie dojadło.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
KasiaKwiatek wrote:a mnie dziś masakrycznie głowa boli
rano pisałam, że coś słabo się czuję no i popołudniu jak mnie trzasnęło to nie mam mocy w ogóle...a tak już dobrze było,od poniedziałku bez mdłości i spać już mi się tak nie chciało...
-
jejku dziewczyny jaki mialam napda na pomarancze wlasnie
Ja w ogole za owocami to nie przepadam. Troche jak pies do jeza. Mango bardzo lubie lae na przyklad truskawki to moglyby nie istniec (chyba ze koktajl!). A terza mnie tak napadlo ze jak przynioslam ze sklepu to jak jakas wariatka, normalnie jak Golum z pierscieniem
. Obralam w pospiechu ze skorki i normalnie ekstaza
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 20:09
Krysti, Amy lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny