Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • misia83 Autorytet
    Postów: 1234 1424

    Wysłany: 30 września 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti, niezły brzusio. Może i ja się pokuszę o jakieś zdjątko? Ale dopiero jutro rano. Teraz pędzę na USG:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 13:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9c4z17a80ayfoc.png
  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 30 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo Krysti, tez już masz się czym pochwalić! :)

    Lunia, super, że wszystko w porządku, bardzo mnie cieszą takie pozytywne wiadomości od Was :)

    nick nieaktualny, lunia79 lubią tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f946629cf611.jpg a ja na czekoladzie i bułeczce cynamonowej do dentysty jade zaraz ,muszę cos zjesc by mi slabo nie bylo gdzie:) ale trzęse porami .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 13:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wy tez macie bol pleców , bo mnie cholernie bolà jak bolec zaczelo to wszystko pokoleji :) ja w czwartek usg :)ciesze się bardzo bo zemną bedzie mój niech zobaczy jakie to piękne uczucie :)zobaczyć dzieciątko ah jej bede plakać jak bubr na tym usg w czwartek :)

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 30 września 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Kobietki wy tez macie bol pleców , bo mnie cholernie bolà jak bolec zaczelo to wszystko pokoleji :) ja w czwartek usg :)ciesze się bardzo bo zemną bedzie mój niech zobaczy jakie to piękne uczucie :)zobaczyć dzieciątko ah jej bede plakać jak bubr na tym usg w czwartek :)

    Na ktora masz? Ja na 10:40

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 11:59

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Na ktora masz? Ja na 10:40
    Ja 14.30 w czwartek dzis dentysta .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi u mnie podobnie :D słabo widać jeszcze, choć oczywiście kg już przybyło (przed ciążą byłam na diecie rozpisanej przez dietetyka, więc teraz od razu wskoczyło ;) )
    brzuszka ciążowego jeszcze mi nie widać, ale talia już się schowała :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się zdaje ze z lewej strony moj brzuch bardziej wypuklejszy nie rôwny .:)czekam na kolej uh w porach kilo mam juz tak kocham dentyste .

  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 30 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti ja mam usg w czw o 15:)ja już chodzę w ciążowych leginsach tydzień, głównie zaczęłam przez prace, żeby wygodnie było:) mam jeszcze jedne spodnie i 2 spódnice, chociaż ,myśle coś jeszcze dokupić na limone.pl
    a w niedziele wypad do Krakowa,mam nadzieję, że samopoczucie dopisze!i pogoda:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 30 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepsze jest, że w marcu przyjaciółka wychodzi za mąż i będziemy świadkami z mężem, więc będzie trzeba wykombinować sukienke!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 30 września 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAB oj wesele w marcu, hmmm współczuję, ale dacie radę :)
    Ja idę za 3 tyg na wesele i już mam mały problem, bo niestety w sukienki które posiadam się nie zmieszczę :| po za tym wszystkie mam dopasowane, a tutaj muszę brać pod uwagę że wieczorem brzuszek jest większy... Kolejne wesele mam w lipcu ale nie wiem czy pójdziemy jeszcze, zobaczymy jak maluszek :)

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 września 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wesele teraz 18 października, tak mi się nie chce iść że szok.
    też juz od jakiegoś czasu chodzę w ciążowych spodniach, legginsach, rajstopach i tuniczkach choć lubię takie bardziej opięte ktore podkreślają mój brzuszek:)

    właśnie byłam w bidronce na spacerku relaksacyjnym i kupiłam sobie-żelki na wagę:P

    KRYSTI trzymam kciuki za wizytę u dentysty:D
    Justinka też masz wesele 18???:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 30 września 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja mam wesele teraz 18 października, tak mi się nie chce iść że szok.
    też juz od jakiegoś czasu chodzę w ciążowych spodniach, legginsach, rajstopach i tuniczkach choć lubię takie bardziej opięte ktore podkreślają mój brzuszek:)

    właśnie byłam w bidronce na spacerku relaksacyjnym i kupiłam sobie-żelki na wagę:P

    KRYSTI trzymam kciuki za wizytę u dentysty:D
    Justinka też masz wesele 18???:)
    Tak, mam 18.10 wesele :) w Zabierzowie :) też mi się mega nie chce iść, zwłaszcza że nie mam w czym iść :( po za tym to 3 wesele w tym roku ;)

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 30 września 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jeszcze zgrabnie można w sukience wyglądać, w 9 miesiącu będe musiała się postarać:) Justinka i Robotka, na pewno udanej zabawy! teraz na pewno zmieścicie się jeszcze w coś ladnego i będziecie piękne:)

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 30 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    położyłam się po obiedzie i teraz nie chce mi się wstać do pracy a mam jeszcze klientów do wieczora! prosze mnie wygonic z łóżka!!

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ja mam wesele teraz 18 października, tak mi się nie chce iść że szok.
    też juz od jakiegoś czasu chodzę w ciążowych spodniach, legginsach, rajstopach i tuniczkach choć lubię takie bardziej opięte ktore podkreślają mój brzuszek:)

    właśnie byłam w bidronce na spacerku relaksacyjnym i kupiłam sobie-żelki na wagę:P

    KRYSTI trzymam kciuki za wizytę u dentysty:D
    Justinka też masz wesele 18???:)
    Juz po strachu zalozyla antybiotyk i temporary filing no i nastepba wuzyta na 10 go ale zadnego znieczulenia nie dawala tyle dobrze:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsiaB- Wyganiam:D a sio! a sio!! do roboty:D

    oj żebyś wiedziala, teraz jeszcze coś fajnego założę, brzuszek zgrabny to i się pobawię coś:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez spodnie ciazowe i sweterek z bluzeczkà opièty na brzuszku az siè ludzie patrza na mnie :)

  • KASIAB Autorytet
    Postów: 412 321

    Wysłany: 30 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się w 9 mc-u chyba turlać będe na tym weselu!!w przebraniu hipcia:) dzięki
    Robotka lecę! do wieczora:) a mi brzuzzek widać ale klienci jeszcze nic nie pytają nie domyślają sie jeszcze i dobrze:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgui4xt8ts.png
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ