Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FM proszę przepis na sałatkę z soczewicy bo mam w domu i nie wiem co z nią zrobić:)

    MAGG ale ten misio bardzo puszysty więc stopki mu się fajnie przecisnęły:) nie maltretowałam go:) szkoda by mi było ubranek:D

    Ty weź nie żartuj z tym porodem bo Cie wypiszemy:P
    ło boshe ja tyle mleka teraz spijam:) bardzo dużo:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie wiem co czujesz :/ ja w pon miałam 2 cm a dziś 4. Tylko mi się bóle i skurcze ciągle pojawiają :/

  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 17:08

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama wypijam litr mleka dziennie albo i więcej. Mój syn tez się podłącza i mamy zgrzewke na kilka dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dopakuję torbę w razie czego

    Anka no ja akurat bóli i skurczy nie mam ale to był na bank czop, nie da sie tego z niczym porównać co widziałam, mam schizę że mam skurcze a ich nie czuję, zawsze byłam hardcorem jeśli chodzi o ból, mama mówiła że mam twarda dupę i żadne klapsy mnie nie ruszały, miesiączki też, nawet kiedyś chodziłam 2 dni z pęknietą ręką bo myślałam że tylko potłukłam, spadłam z drzewa jak goniłam brata, mama zobaczyła że mi jakaś gula urosła to się za głowę złapała i migiem do szpitala a ja nie wiedziałam o co jej chodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 19:47

    mimka84 lubi tę wiadomość

  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Widzę, że macie już od jakiegoś czasu w planach weryfikacje listy kwietniówek. Ja na bieżąco Was czytam, niestety nie udzielam się. Nie mam nic przeciwko żebyście mnie usunęły z listy, będziecie miały bardziej przejrzyście, bo widzę że się zaprzyjaźniłyście przez te 8 m-cy.

    weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Maggie wiem co czujesz :/ ja w pon miałam 2 cm a dziś 4. Tylko mi się bóle i skurcze ciągle pojawiają :/
    anka to idac tym sladem w piatek bedziesz miala 6 cm, a w wekend moze urodzisz :) :)

    Anka1501, Aguś86 lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśki kochane weźcie wyhamujcie. Ja o pełni mówiąc zawsze podchodzę z dystansem, bo nie wierzę w horoskopy ani pełnie :) , a Wy co? Jak nie jedna to druga, spokój mi tu. Nasze dzieci witamy w kwietniu i koniec kropka. :)


    PS. A pełnia jutro o 19:07 jakby co, więc spinać poślady!!! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 19:51

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie Hahaha dobra jesteś ;) bez Czopa można długo chodzić niestety. U mnie dziś pojawiło się krwawienie delikatne ale stwierdzili, że to przez rozwierajaca szyjke. Teraz tylko boli miesiaczkowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida czyli dobrze czułam że urodziłaś. Gratuluje :) Teraz tylko chwila i będziesz tuliła synka :)


    A ja dziś narzekałam że małą nie karmią ze smoka, przyjechałam dziś na wieczorną wizytę i co widzę jak pielęgniarka karmi mała i ona ładnie je wszystko fajnie tylko że dała jej od razu 20 ml i mała zwymiotowała nie dużo ale trochę. Druga pielęgniarka ją opieprzyła że mała je przez sondę i że jak chciała to takie próby robić to powinna dać małej mniej. Jak się okazało pielęgniarka była z noworodków więc chyba trochę nie ogarnia tam wszystkiego. Ale cieszy mnie to że mała coraz lepiej sobie radzi. No i od jutra wizyty od 14 do 17 mamy :)

    shimmer_lip, mantissa, iwonka1077, Agusiek89, MartaAlvi, Robotka1, Bambi85, Justinka, Aguś86, Fasia, Murraya lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    anka to idac tym sladem w piatek bedziesz miala 6 cm, a w wekend moze urodzisz :) :)
    Zobaczymy :)

    iwonka1077 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pełnię nie wierzę ale mnie położna przyjęła dzisiaj ze słowami "Kochana ale pelnia jutro dopiero " Hahaha :D

    nick nieaktualny, iwonka1077, nick nieaktualny, Agusiek89, Aguś86, weronika86, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zamierzam rodzić przez następne 3.5 tygodnia. Oświadczam wszem i wobec! Amy zapisuję się na Twoją listę do tych wypierających :-D

    Amy_, Bambi85, Murraya lubią tę wiadomość

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka też rodzisz? Kurczę, powodzenia! I spokoju ducha ci trochę posylam!
    Znajdziecie mi na której stronie Anka o skurczach pisała? Ładnie proszę.

    Agus, u mnie nie wypuszczają se szpitala bez dzidzi raczej. Tym bardziej jak ktoś mleko ściąga. Dziewczyna obok dwa tygodnie prawie leży i czeka na malucha ur. w 32 tyg. Ale to zupełnie inne czekanie niż bez dzidzi. Czas pędzi. :) i szczerze mówiąc nie spieszy mi się do domu. Niech się maly cyca łapać nauczy najpierw. :) A dobre wieści chętnie będę pisać. :) po karmieniu o 21 kangurujemy. :)

    Podobno po przebiciu pęcherza skurcze die robią bardziej bolesne. Tak mi lekarz powiedział. Mi przebili jak już się parte rozkręciły na dobre a nie pekam. Podejrzewam, ze gdyby przebili choć trochę wcześniej, trochę by poszło szybciej, bo męczyła się z partymi długo.

    Anka ale same zelzaly czy po kroplówce? Jak częste są. U mnie przy 4 cm były już co 3-4 minuty. I już nie byli co hamowac, bo włosy było widać. :)

    Ida! Super! Gratulacje! Maly Franus już na świecie. :) Trzymam kciuki za postępy!

    nick nieaktualny, iwonka1077, Agusiek89, mimka84, Bambi85, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super angela bedziesz czesciej córeczke widziala, zapanujesz moze nad pielegniarkami i ich karmieniem małej :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam na izbe. Leżę w lozku juz jestem na obserwacji. 4x ciśnienie ,2x ktg badania to morfologia, crp i cos na nerki czy dobrze pracuja no i rano mocz. Mam nadzieję że będzie dobrze i w piątek mnie wypisza. Trzymajcie się kochane

    mimka84, Aguś86, haneczka lubią tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie mi w poprzedniej ciąży czop odszedł prawie trzy tygodnie przed terminem, zabarwiony krwią. Ze zgladzona szyjka chodziłam chyba 6 tyg a urodziłam dopiero 16 dni po terminie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem w 5tyg ciazy i pracuje mam pytanie do mam ktore pracuja rowniez i mialy juz to za soba kiedy powiedziec szefowi o ciazy tak by nie zwolnil mnie z pracy? z gory dziekuje za udzielenie odpowiedzi pozdrawiam listopadowka 2015

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda Dama no powodzenia aby wszystko dobrze bylo melduj jutro co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 19:58

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 4 marca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maia daj szefowi zaświadczenie lekarskie o ciąży to Cie nie zwolni

‹‹ 3272 3273 3274 3275 3276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ