Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga polubilam za rozpoczęcie nowego tygodnia :)
    Witaski z rana ,mnie standardowo skurcz lydki z rana obudził ,chyba zadzwonie do ginki po wekendzie i zapytam o co kaman

    Jaga lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga - masz rację. Przypomniało mi się, że moja kocica tez siusiała jak czuła zagrożenie... no to współczuję. Kanapa do prania :)

    Bambi - dziecko drogie, już ciasto ogarnęłaś?? Spałaś dzisiaj w ogóle??

    Bambi85 lubi tę wiadomość

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Aaaa no to pewnie, nie dziwię się, też by mnie to zaniepokoiło że zupełnie nic mimo stymulowania. A ja się pochwalę że odkryłam fajny sposób na sprowokowanie małego do ruszania: siadam na fotelu się zaczynam bujać tak że brzuch mi się przemieszcza w górę i w dół i on wtedy od razu reaguje :)

    Pewnie się czuje jak na morzu i mu się zbiera na wymioty. Nie męcz dziecka

    mimka84, iwonka1077, nick nieaktualny, lysinka, Murraya lubią tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli po 37 można stosować spermę :p

    mimka84, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zostawić mężowi ubieranie łóżeczka ale nie wytrzymam i zrobię to w ten weekend sama :D

    mimka84, iwonka1077 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Czyli po 37 można stosować spermę :p

    tak, taką w sprayu :P :)


    nick nieaktualny, iwonka1077, Aguś86, Bambi85, Lali, Gosha, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka zamówiłam odstraszacz, a ze jest po drugiej stronie miasta to w poniedziałek na bank będzie :) Szkoda, że weekend, bo byłby już jutro. No ale dziś póki co ani jednej. Się tego odkurzacza na serio wystraszyły :D
    Jeju jak mnie dziś z rana śluz zalał. Jestem zdania, że on może przecieknąć przez majtki i spodnie tyle go tam :P

    mimka84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 14:08

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 17:37

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga glowa mnie nadal boli.. ale gazu juz nie wyczuwam :P

    Hwesta zes mi musiala przypomniec o tym skonczonym 37tygodniu! Wal sie :P a swoja droga obstawialam ze w nocy urodzisz. Roczarowalas maleńka!!! :P a speema dziala od 38tygodnia wiec tydzien mozesz zbierac sily a pozniej z lozka nie wychodz. A ja od dzisiaj celibat :D nie bede kusic losu :P

    mimka84, Bambi85, nick nieaktualny, iwonka1077, Gosha, Agusiek89, nick nieaktualny, Murraya, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mf :) Niby w ciąży mozna odpocząć od podpasek, ale co z tego jak wkładki trzeba nosić :P
    Dobrze, że choć Twoja szyjka się trzyma :) A dzidziole mamy podobne wagowo, bo mój we wt 2400, a idziemy tak samo ;) Nie obrażę się jak będzie miał max 3200 :P


    Amy gratki za donoszenie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 09:35

    Amy_ lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy taaa celibat :D za wcześnie u mnie na rodzenie o tydzień :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Jaga glowa mnie nadal boli.. ale gazu juz nie wyczuwam :P

    Hwesta zes mi musiala przypomniec o tym skonczonym 37tygodniu! Wal sie :P a swoja droga obstawialam ze w nocy urodzisz. Roczarowalas maleńka!!! :P a speema dziala od 38tygodnia wiec tydzien mozesz zbierac sily a pozniej z lozka nie wychodz. A ja od dzisiaj celibat :D nie bede kusic losu :P


    oooo celibat u Państwa?? to już wiem skąd te wzmożone ostatnie amory, bzyki i parzonki.

    Ja tez się już boję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 09:39

    Amy_, Bambi85, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim pójdę rodzic sukienki z mosquito musza przyjść :D

    nick nieaktualny, mimka84, Gosha, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 14:08

    relgh371djw8agni.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa kuzwa zaspalam hahah pierwszy raz odn10 lat :-) dziecko spalo..pewnie siedzial wmlozku w bezdechu zeny mnie nie onudzic..nienwyslany do szkoly alleee jaki zadowolony :-) smietnik nie wystawiony....obudzila mnie smieciarka 5 min temu...ciul bede musiala plastiki przrz 2 tyg chowac chyba wnogrodku hehe zdjecia wysle pozniej...jest u mnie 8.40 a o 9 mam byc w banku....ee tam zdarza sie zaspac..chyba sie wewnetrznie uspokoilam ze juz wszystko mam :-)

    nick nieaktualny, lysinka, nick nieaktualny, Gosha, mantissa, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Zanim pójdę rodzic sukienki z mosquito musza przyjść :D

    ja wyjdę ze szpitala w koszuli i szlafroku. Od razu zabiorą mnie do psychiatryka i tatuś będzie musiał zająć się młodym a ja sobie odeśpię :) - taki mam plan :)

    nick nieaktualny, lysinka, Lali, iwonka1077, nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    aaaa kuzwa zaspalam hahah pierwszy raz odn10 lat :-) dziecko spalo..pewnie siedzial wmlozku w bezdechu zeny mnie nie onudzic..nienwyslany do szkoly alleee jaki zadowolony :-) smietnik nie wystawiony....obudzila mnie smieciarka 5 min temu...ciul bede musiala plastiki przrz 2 tyg chowac chyba wnogrodku hehe zdjecia wysle pozniej...jest u mnie 8.40 a o 9 mam byc w banku....ee tam zdarza sie zaspac..chyba sie wewnetrznie uspokoilam ze juz wszystko mam :-)
    Hahha Wercia jak przeczytałam że na bank o 6.30 będziesz a tu już 7.30 była to od razu pomyślałam że sobie słodko śpisz :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus moja Bożena bez odwiedzin od września ;(

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Agus moja Bożena bez odwiedzin od września ;(
    Bidulka :(

    relgh371djw8agni.png
‹‹ 3314 3315 3316 3317 3318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ