Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa dobre wieści. Wczoraj poszło oburzenie u nas z tym dokarmianiem Twojego Julka, ale chociaż pół biedy, że Twoim pokarmem a nie mm.

    weronika86, nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa super, że bilirubina spadła :) niedługo będziecie w domku, jak tak dalej pójdzie; teraz Julinek powinien zacząć przybierać :)

    Weronika mi się bardzo podoba połączenie janoszarego z fioletem i różem :)
    Ja nie zamierzam kupować Tosi różowych ubranek, bo o to i tak zadbają goście :)

    weronika86, mantissa lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 17:43

    weronika86, nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 8 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa świetne wieści :) Myślę, że już niebawem będziecie w domku :) Pewnie teraz u boku mamusi zacznie przybierać :)

    nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Mantissa dobre wieści. Wczoraj poszło oburzenie u nas z tym dokarmianiem Twojego Julka, ale chociaż pół biedy, że Twoim pokarmem a nie mm.
    no a ja myslalam ze sztucznym..uff :D jak twoim to jeszcze pol biedy :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra poslucham sie i wezme jasniejszy..zawsze mozna przyciemnic jak cos a z grobowo ciemnym juz byloby ciezko..zeszta moze byc jasniutki bardzo..nie chcialabym mega ciemnego

    nick nieaktualny, lysinka, Murraya lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie, ze do malego pomieszczenia to jasny kolor, najlepszy bylby z mieszalnika bo wtedy bedzie taki jak sobie wymarzysz, te gotowe kolory czesto sa inne na obrazku i na zywo.
    Wypilam kawe a oczy mi sie zamykaja :) jedziemy za chwile na zakupy i dzis Maz robi nam obiad :)

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    wpadłam zobaczyć co się tu wyrabia i sprawdzić czy są nowe foteczki naszych Maluszków :)
    Widzę, Mantissa, że dzisiaj Julek zostanie sfotografowany, zatem ciocia Marta czeka na zdjęcia :)
    Angela chyba też nie wrzucała żadnych nowych, chyba, że mi umknęło :(
    No i Ida koniecznie musi się nam pochwalić Frankiem!!


    Miłego Dnia Dziołszki, oby nasi panowie ładnie sie dziś nami zajęli :D

    nick nieaktualny, Murraya, mantissa, Gosha lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny nie odzywalam sie ,bo mialam totalnego doła. W piatek wyszlam ze szpitala 15mg bialka w moczu ,crp 1,2 antybiotykiem jedna dawka zbili do 0,9 (0,5 norma) no i cisnienie zbili do normalnego Dopegytem. Proby watrobowe prawidlowe bilurbina tez takze cholestaza wykluczona. Wypuscili bez konkretnych wskazan nie wiem co robic nic.Zobaczymy co lekarka we wtorek na to powie. Usg mialam przeplywy dobre dzidzia cala ,ktg dobre. Wazy 2400gram

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 22:40

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka nadchodzilam i zniknęłam :P mąż zrobił jajecznice wiec nie zdążyłam się odezwać :)

    Mantissa super, że u Julka lepiej no i czekamy na zdjęcia :)

    Werka jako szary kolor super wygląda w połączeniu z różowym kolorem :)

    nick nieaktualny, weronika86, Murraya, mantissa lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MłodaDama ja nie przywiązuje się jakoś zbytnio do pomiarów z usg jeśli chodzi o wagę. Ja się urodzilam w terminie, a ważyłam 2680g. Byłam po prostu malutka. Nie wszystkie dzieci muszą ważyć po 4 kg przy porodzie. Będzie łatwiej je wypchnac :)

    Aguś86, nick nieaktualny, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze Młoda Damo, żeby dzidzia zdrowa była. Skoro wypuścili Cie to chyba aż tak źle nie jest. Po prostu uważaj na siebie i w razie niepokojących objawów kontaktuj się z lekarzem czy też jedz do szpitala. Waga się nie przejmuj. Jak Ci nie powiedzieli, że cos jest nie tak to pewnie jest ok. Dzieci rodzą się różne w zależności od m.in. skłonności genetycznych, no a poza tym usg też lubi przeklamywać o czym już nie raz pisaliśmy. Głowa do góry! Musi być dobrze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:17

    weronika86, nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa razy skurcz mnie zlapal :) hihi glebokie odechy pomogly :) coraz blizej porodowki huhu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/46d00caaa8f8.jpg

    weronika86, Aguś86, Murraya, mantissa, Agusiek89, Lali, lysinka, Jaga, Nadzieja84, Gosha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszego kwietnia mam usg i jak Igi bedzie duzy to CC planowane :)tak lekarz powiedzial ale się nie nastawiam .wole naturalnie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 12:02

    Lali lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti co w Szkocji znaczy duży?

    mantissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj rano tez zyczonka na Dzien Kobiet kawusia rogaliki :) do lózeczka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego zycze papa:)

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 8 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie ta książkę z przepisami na ciasta z Lidla? Mi właśnie mąż przywiózł, bo uzbieralismy znaczki. Rewelacja :) Gdyby nie to, że jeszcze muszę leżeć to już bym coś piekła :P

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
‹‹ 3361 3362 3363 3364 3365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ