Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sie wlasnie tego boje, ze trafie na jakas chujoze przy porodzie...

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Fajna ta Twoja ginka Sylvia, widać że myśli pod kątem dobra dziecka. Ja dziś znów gadałam z położną znajomą, tym razem o nacinaniu krocza i ona mówi, że jak położna jest spoko to zrobi wszystko żeby pacjentki nie nacinać, że sama jest w stanie wymasować krocze w ciągu kilkunastu minut i przygotować je tak, żeby nie popękało. I bądź tu człowieku mądry, zależy wsztystko od tego na kogo się trafi...
    Co do nacinania, to moja położna uchodzi za tą, która jako jedyna w całym szpitalu nie nacina bez konieczności, ale mnie np. nacięła przy Gabi bo mówiła, że widzi, że jak nie natnie to pęknę. Z kolei mojej koleżanki nie nacieli i popękała naokoło, później jak ją zszywali to pękała przy szyciu, aż ją w końcu uśpili, bo już się sami stresowali tym co się dzieje!

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Kurka co za gin co robił usg- brak słów !!! Jakiś kawał skurczybyka
    Dobrze że masz przytomna swoją prowadząca i myśli o Was o dziecku, a nie jak Was się pozbyć !
    No ja też się cieszę, a ten gin to chyba bardziej taki przewrażliwiony i ma zdanie, że większość kobiet pragnie mieć CC

    Murraya lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się popołudniowo.
    Jesteśmy po wizycie i po ktg.
    Szyja sprężysta,zamknięta, ktg wzorcowe.
    Następne ktg środa i piątek i udało mi się umówić usg dopplerowskie (przepływy) w piątek 13.03 .Następna wizyta u ginki 16.03 a następne usg doppl. 21.03 i cały czas ktg więc kontrola, kontrola jeszcze raz kontrola.

    mimka84, Murraya, Aguś86, sylvia007, Gosha, MartaAlvi, Justinka, lysinka, weronika86, nick nieaktualny, Rudzia, Robotka1, nick nieaktualny, Jaga, nick nieaktualny, Fasia, misia83 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 14:14

    sylvia007, Murraya, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    Witam się popołudniowo.
    Jesteśmy po wizycie i po ktg.
    Szyja sprężysta,zamknięta, ktg wzorcowe.
    Następne ktg środa i piątek i udało mi się umówić usg dopplerowskie (przepływy) w piątek 13.03 .Następna wizyta u ginki 16.03 a następne usg doppl. 21.03 i cały czas ktg więc kontrola, kontrola jeszcze raz kontrola.
    Malinka, a wiesz jakie miałaś wyniki przepływów pępowinowych jak Ci robili w szpitalu???

    malinka1984 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kwietnióweczki:)


    nie mam czasu nadrabiać, mam nadzieję że wszystkie sie dobrze miewają, zwłaszcza że pogoda taka piekna:)

    poniżej wklejam Wam link dot. zmian od 1 marca przy rejestracji dzidziusia:)


    http://babyonline.pl/akt-urodzenia-jak-zarejestrowac-dziecko-skad-wziac-metryke-i-pesel,formalnosci-po-porodzie-artykul,16958,r1.html

    mimka84, lysinka, weronika86 lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    g

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 18:01

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia i Gosia współczuję tej niepewności sytuacji i różnicy zdań lekarzy.
    Sylwia dobrze, że Twoja gin jest taka rozsadna i wywazona. 2690 to jest calkiem fajna waga, wiec mala na pewno wazy ok :) Dobrze, ze przepływy wyszly ok.
    Gosia oby tam się naradzili i podjeli slyszna i wlasciwa decyzje.
    Hwesta a Ty się trzymaj swojego pierwszego zdania :P Nie ma idealnego wyjscia i porodu bez bolu. Cesarka też boli ;) Mysle, że jak nie masz przeciwskazan do sn to warto sprobowac :)

    mimka84, nick nieaktualny, sylvia007 lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Malinka, a wiesz jakie miałaś wyniki przepływów pępowinowych jak Ci robili w szpitalu???
    tak,wszystkie prawidlowe bo jak to mi dr powiedział "gdyby były złe to już bym tuliła Kacperka"

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka1984 wrote:
    tak,wszystkie prawidlowe bo jak to mi dr powiedział "gdyby były złe to już bym tuliła Kacperka"
    ale nie znasz dokładnych liczb??? Bo nigdzie nie mogę znaleźć norm :-(

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Witajcie Kwietnióweczki:)


    nie mam czasu nadrabiać, mam nadzieję że wszystkie sie dobrze miewają, zwłaszcza że pogoda taka piekna:)

    poniżej wklejam Wam link dot. zmian od 1 marca przy rejestracji dzidziusia:)


    http://babyonline.pl/akt-urodzenia-jak-zarejestrowac-dziecko-skad-wziac-metryke-i-pesel,formalnosci-po-porodzie-artykul,16958,r1.html

    Właśnie się dziwiłam że dostałam tylko jeden akt urodzenia czyli już u nas obowiązuje ta zasada.

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vf

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 18:01

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 18:00

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Sylwia i Gosia współczuję tej niepewności sytuacji i różnicy zdań lekarzy.
    Sylwia dobrze, że Twoja gin jest taka rozsadna i wywazona. 2690 to jest calkiem fajna waga, wiec mala na pewno wazy ok :) Dobrze, ze przepływy wyszly ok.
    Gosia oby tam się naradzili i podjeli slyszna i wlasciwa decyzje.
    Hwesta a Ty się trzymaj swojego pierwszego zdania :P Nie ma idealnego wyjscia i porodu bez bolu. Cesarka też boli ;) Mysle, że jak nie masz przeciwskazan do sn to warto sprobowac :)
    Właśnie waga jest pewnie trochę zawyżona przez tą kość udową starszą o 2 tygodnie. U nas w szpitalu jest tak, że jeśli dzidzia waży poniżej 2,5 kg, to jest na oddziale bez mamy w inkubatorze, a tego i ja i moja gin wolałybyśmy uniknąć

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Ewelisia - to wychodzi,że niekoniecznie sproscili rejestrację.
    Teraz będzie jeden odpis aktu ur., bo odpada nam wizyta w meldunkowym, no ale ciekawa jestem ile czasu potrzebuje USC na nadanie Peselu -a bez tego nie dostanę becikowego! Wcześniej jak mąż dostał akt urodzenia to w meldunkowym od ręki nadawali pesel..

    Ja na pesel czekałam 2 tyg. Ale pani w urzędzie stanu cywilnego powiedziała że becikowe można załatwiać bez peselu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę się ogarnąć te becikowe całe bo wychodzi na to że się załapiemy. Ale siły na to nie mam ani weny. Dziś po raz pierwszy nie idę do małej. Wczorajsza wizyta u małej spowodowała że mój stan psychiczny bardzo się pogorszył i mąż kazał mi dziś zostać w domu. On w pracy więc u małej nikt dziś nie będzie oczywiście przez to beczę cały dzień.

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 18:00

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    ale nie znasz dokładnych liczb??? Bo nigdzie nie mogę znaleźć norm :-(
    nie, pokazywała mi tylko ginka na monitorze jak powinno wyglądać prawidłowe

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymaj ją jeszcze Sylwia jak długo pozwolą. Przez te kilka dni dziecko może i 200g przybrać :) u nas się nie trzymają ściśle tych 2, 5 kg tylko tygodnia ciąży i stanu dziecka. Poprzednio miałam na sali dziewczynę, która urodzila 36+2 i mały ważył 2400. Wszystko było z nim ok i caly czas był przy niej. Nawet po 4 dniach wyszli :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
‹‹ 3376 3377 3378 3379 3380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ