Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ale się objadlam :P teraz to tylko spać się chce :)

    ja sie zaraz biore za gofry :P

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    ja sie zaraz biore za gofry :P

    Jadłam wczoraj :P

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedzielę jak byłam na IP to nastraszyli mnie, że Tosia jest malutka i że mój gin mam to sprawdzić. Dzisiaj na wizycie wyszło, że wszystko jest ok :) Tosia waży ok. 2600 :) Najgorsze jest to, że mój gin uparł się na mój drugi termin, który wychodzi od usg połówkowego, czyli 21.04. (wszyscy pozostali uznają 14.09) i uważa, że luteinę powinnam brać do 9.04, czyli do następnej wizyty i dopiero wtedy dostanę skierowanie na cc (mała siedzi na dupce). Przy czym jakby coś się rozkręciło mam się nie przejmować, bo i tak zrobią mi cc.

    Mimka super wiadomości :)
    Iwonka trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki taty:)
    Eweliśka komoda i koszyczki bardzo fajne :)
    Rudzia prezenty super :)

    Rudzia, iwonka1077, Eweliśka lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy Fasia Wera co Wy tak cicho dzisiaj?

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męczą mnie te skurcze a jeszcze bym chciała poczekać chociaż tydzień :/

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry a raczej dobry wieczor :P
    co to za obijanie się ja się pytam, caly dzień i zaledwie kilka stron? co to ma być mamuśki :P?
    Ja po całej przespanej nocy, przespałam pol dnia, do tego stopnia ze nie slyszalam dzwonka do drzwi jak kurier przyszedł, dopiero dźwięk telefonu jak zadzwonnil gdzie ew zostawić paczke skoro mnie nie ma, mnie obudzil ale to chyba zostało mi z dyżurów, ze dźwięk telefon stawia mnie na rowne nogi. A teraz leze dalej i mysle kiedy by się wykapac i przenieść do lozeczka :P.
    Gratu;uje nowych tygodni, udanych wizyt.
    Iwonka trzymam kciuki za tate.
    Mimka ciesze się, ze odetchnelaś z ulgą.
    Wiecej nie pamiatam...

    iwonka1077, nick nieaktualny, mimka84 lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dni spania jAkieś :D bym spala non stop . O 15 polozylam sie teraz o 18 wstalam cizes :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu 18 sta i widno jest Dnie coraz dluzsze :)

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia nadal w 3-paku :) Leży sobie w szpitalu. Szyjka skróciła się do 1cm i przepuszcza opuszek palca. Mieli podać sterydy na płucka dla chłopców, ale póki co nie padła żadna decyzja więc czeka sobie dalej :)
    Powiedziała, że jak jej się humorek poprawi to wieczorkiem wpadnie na forum :)

    nick nieaktualny, Bambi85, Rudzia, lysinka, iwonka1077, NY, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Justinka, mantissa, Agusiek89, Eweliśka lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Amy Fasia Wera co Wy tak cicho dzisiaj?

    Amy pisała ostatnio, że forum jej się chwilowo obrzydło więc bierze urlop ale jak zacznie rodzić to na pewno na znać :)

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia a ja taką zamowilam z babymov http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8234bb4c9c77.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:20

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:21

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czy te kocyki misiowate zdąze uzyc zdaje mi się ze nieeeee bawelniane kupie cienkie bo się Ignas ugotuje w tych cieplych :)

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Fasia wszystkie mamy spadek formy taki czas chyba,ja właśnie odpoczywam po prasowaniu, poza tym to dziś tylko spacerek na podwórku przy domu zaliczyłam i mama uszyla dla córci spodniczke i komin cienki jeszcze i dla mnie wyjdzie kiecka ale to po porodzie jak schudne z brzucha hehe

    Lali lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia mozesz marudzic, po to tu jestesmy :) mnie bola pachwiny i krzyz, przezywam, ze zostawie Pole w domu jak pojde do szpitala. Wiem, ze inne dziewczyny tez maja dzieci i musza je zostawic, ale mnie to nie pociesza :(

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    dzień dobry a raczej dobry wieczor :P
    co to za obijanie się ja się pytam, caly dzień i zaledwie kilka stron? co to ma być mamuśki :P?
    Mi to nawet odpowiada, bo przynajmniej można ponadrabiać zaległości ;) taka cudowna pogoda w większości zniechęca do siedzenia przed kompem ;) no i hormony, podminowanie, przemęczenie robią też swoje ;) Albo to cisza przed burzą ;) jutro jak się sypną porody jeden za drugim to może przybyć ze 100 stron :)
    A ja zrobiłam właśnie kopiec kreta i musze czekać 2h aż się schłodzi ;)

    Bambi85 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinka tez chcialam wlasnie jakies rozkladany i do 18 kg moze i ten kaczuszka kupie poszukam jakiejs dobrej aukcji wieczorem jak lobuziara pójdzie spac :) albo jutro :)

    Justinka lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NY nie pisz o jedzeniu ja na wszystko mam dzis ochote ale nie daje rady zjesc cofka mi sie robi ale nie wymiotuje na razie ale musze chyba wstrzymac z jedzeniem juz dzisiaj.....

    doczytalam bosiu ważyło 3500 twoje dziecie????? to ile do urodzenia jeszcze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 19:40

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehhehe miałam tak pare dni ;) objadanie a potem cierpienie ;) a od 2 dni dość tak apetyt w normie ;) a kopiec z nudów dziś zrobiłam ;) zostawię Ci kawałek :)

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia dawaj wszystko dzielnie przyjmiemy na klatę a raczej na nasze ogromniaste brzuszki :-P ;-)

    Fasia lubi tę wiadomość

‹‹ 3803 3804 3805 3806 3807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ