Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ola<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz pękamy po koleji :) hihi

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratuluje ! Jak się czujesz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umnie 39 tydz <3
    12 dni do terminu porodu ciekawe czy przed czy po urodzę :D brzuch bardzo nisko jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 15:40

    nick nieaktualny, Eweliśka, Anka1501, Ewelcia, Murraya lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratuluję! :) <3
    No to może do trzech dzidzioli sztuka w jeden dzień, kto następny? :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy juz po dwóch karmieniach teraz spimy przytuleni :)

    nick nieaktualny, Ida, Justinka, Eweliśka, nick nieaktualny, Anka1501, Nadzieja84, Aguś86, Rudzia, Lali, nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lwica, Ulka84, Fasia, Bambi85, NY, Agusiek89, weronika86, Ewelcia, MartaAlvi, lysinka, kluska, Murraya lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratuluje!! Dlugasny syn :D

    Przy takich dlugich dzieciach to wszystko w rozm 56 od razu do pudel?

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:25

    Anka1501, Aguś86, mf, Lwica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    Jesteśmy juz po dwóch karmieniach teraz spimy przytuleni :)
    Olcia i jak maly je z cyca bez problemu :)

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola serdeczne gratulacje :) Po dwudniowej przerwie mamy dziś dwa dzieciątka :)

    Anka1501, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Nadzieja84 Autorytet
    Postów: 514 700

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje!

    A ja dziewczyny jadę na IP. Zobaczymy czy odeślą czy zostawią. Buziaki

    mantissa, Aguś86, nick nieaktualny, NY, Agusiek89, MartaAlvi, Jaga lubią tę wiadomość

    w5wqdf9h5xdvdqnt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia juz czeka na Ignaśia pod łózeczkiem haha :) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/36db433bb31f.jpg

    Anka1501, Robotka1, nick nieaktualny, weronika86, Murraya, haneczka lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja84 wrote:
    Ola gratulacje!

    A ja dziewczyny jadę na IP. Zobaczymy czy odeślą czy zostawią. Buziaki

    Masz skurcze?

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:25

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Ola gratuluje!! Dlugasny syn :D

    Przy takich dlugich dzieciach to wszystko w rozm 56 od razu do pudel?


    Jest ubrany w 56 a i tak się topi w tych ubraniach :)

    Justinka, Amy_, Aguś86, mf, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwonka1077, Fasia lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje :)!! Ale mamy fajny dzien dzis, az szkoda konczyc na dwoch bobasach :)
    Nadzieja trzymam kciuki :)

    Anka1501, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja trzymaj się !

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - super! GRATULUJĘ! A jaki synek długi! :) Czekamy na fotkę :)

    W tym szpitalu co rodziłam, nie ma reguły kto zszywa... mnie akurat położna, a lekarz patrzył jej na ręce ;) ale moim zdaniem super to zrobiła, nic nie czułam, nic później nie przeszkadzało i bardzo szybko się zagoiło... w tym szpitalu co teraz rodzę nie mam pojęcia jakie panują zasady w tej kwestii... jakoś bardziej myślę o porodzie niż o późniejszym zszywaniu ;)

    A ja wzięłam prysznic bo znowu krzyżowe się nasiliły, po za tym pomału szykuje się na wizytę i co.. wychodząc z wanny walnęłam z całych sił kolanem o kant uchwytu od szafki i mam dziurę! boshe jak się krew lała :( a jak cholernie bolało, myślałam że wody mi odejdą z tego wszystkiego :( mam nadzieję, że do zszycia się to nie nadaje, bo nie mam do tego głowy :| a krzyżowe nie odpuszczają :(

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Olcia i jak maly je z cyca bez problemu :)


    On od razu szukał cyca juz u męża na rekach :P potem za jakieś 30 mi go dali i jadł z 15 min teraz drugi raz tez długo i sasnal wiec chyba się najadl :)

    Justinka, Amy_, nick nieaktualny, Eweliśka, nick nieaktualny, Lwica, nick nieaktualny, NY, Agusiek89, MartaAlvi, lysinka, kluska, Murraya lubią tę wiadomość

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikego dnia lece moj auto odpalil :D i na shoping

‹‹ 3853 3854 3855 3856 3857 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ