Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Ja rodziłam zupełnie bez oxy i znieczulenia za pierwszym razem i teraz w planie porodu, że zanim poradzą oxy to chcę spróbować naturalnie rozkręcić poród. Co do znieczulenia to zzo u nas brak, więc jakby co to piszę się na gaz ;)

    Sylwia współczuję przeżyć i mam nadzieję, że z Ninką już wszystko dobrze.
    W wolnej chwili napisz jak działa cewnik foleya, bo wczoraj Amy pytala, a żadna z nas nie miała.
    Z Niną ok. Tylko musimy jeszcze raz zrobić usg główki.
    A foley zakładją do szyjki i wpuszczają do niego sól fizjologiczną, później trzeba z nim chodzić, żeby rozwierał szyjkę, przy tym pojawiają się skurcze, raz bardziej raz mniej bolesne i jeśli pojawi się. rozwarcie na 5 cm to cewniki wypada sam, a jeśli nie to po 24 godz go wyciągają. Ogólnie u mnie w szpitalu bardzo go sobie cenią. Dla mnie jakiś bardzo bolesny nie był, ale niektóre dziewczyny bardzo cierpiały z nim.

    Amy_ lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:07

    nick nieaktualny, weronika86, Anka1501, Rudzia, Murraya, Fasia, lysinka, Nadzieja84, Eweliśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Obelix do porównania hihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:07

    nick nieaktualny, Anka1501, Rudzia, sylvia007, Aguś86, Murraya, lysinka, Lali, Nadzieja84, Eweliśka, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka gratulacje! chlopak jak dab! ja juz pospalam :D musze sie ogarnac :D
    wezcie ja juz chce rodzic bo mnie wkurwiaja te skurcze...chodze spieta i podkurwiona tak jak amy :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka gratuluję! kolejnych chlopaczek :)

    Ja mam zamiar przeżyć poród jak najbardziej naturalnie. I do szpitala jadę na ostatnią chwilę :P

    Jak ja się zaslodzilam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 12:50

    nick nieaktualny, weronika86, sylvia007, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka brzunio mega śliczny <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/af2cd78cd06a.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d86f5b555d74.jpg

    Obelix do porównania hihi
    nie widze roznicy juz w wielkosci ale teraz okroaglutki ksztalt :D i jaki zgrabny :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Mimka gratuluję! kolejnych chlopaczek :)

    Ja mam zamiar przeżyć poród jak najbardziej naturalnie. I do szpitala jadę na ostatnią chwilę :P

    Jak jakieś się zaslodzilam :P
    anka u ciebie ostatnia chwila juz od dobrego tygodnia hihih

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaska seryjnie masz ok 20kg na plusie? to ile ty wazylas przed ciaza? ja przy 12,5kg na plusie wygladam jak orka :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    anka u ciebie ostatnia chwila juz od dobrego tygodnia hihih


    Hahahaa fakt. Tak naprawdę to nie wiem do jakiego momentu czekać?! skurcze parte to trochę późno, nie? :D :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam 20 na plusie :D a najlepsze jest to, że do końca 5 miesiąca moja waga stała praktycznie w miejscu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Baski...wygodnicki jajkami w górze ...

    a to karpatka młodej o lody z borowkami

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0e8fd012f4ae.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/95d372b1fd92.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/abd62eec5e6e.jpg




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 12:58

    Anka1501, weronika86, Justinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    A tak w ogóle popatrzyłam na listę rozpakowanych i widzę, że na razie przewaga cc nad sn, a ciekawa jestem czy w ogóle któraś z nas przeżyje taki 100 % poród naturalny, bez wspomagaczy?!

    Hehe, ja taki miałam. :) 100% natury.

    Dzień dobry!
    Gratuluję donoszenia, Kwiatku a dziewczynom skurczowym współczuję i trzyma kciuki, żeby ustąpiły albo rozkręciły się na dobre.
    I serdeczne gratulacje dla Mimki i Kornela. :)

    I tego, mnie w szpitalu naciskali żeby jednak budzić na karmienie co 3h, ale to jednak głównie w przypadku wcześniaka, który w szpitalu tylko by spał i spał. Ale teraz po 4 też bym wybudziła. Ale ja to ja. :)

    I zgadzam się, Maltan jest super!

    Kwiatku, za male te zdjęcia dałaś. :P

    liwi, nick nieaktualny, weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera no mam dokładnie 19 kg na plusie...Ehh widać to widać...w dupę i uda poszło...

    Mantissa takie zapodaj.net wrzuca ale jak się kliknie na nie to otwierają się większe

  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Militta110816 wrote:
    Mimka gratulacje! :**

    Tylko wam chociaz odchodzi czop a u mnie sama nie wiem czy to to.. Mam wrazenie ze jestem tam tak scisnieta ze sluz mi nie wylatuje przez to, czuje ze leci mi z tamtad cos a na wkladce potem nic nie mam, dziwne to.. 3 razy wyszedl mi jakis glut zoltawo-bialy potem przezroczysty i nw czy to czop czy sluz.. Masakra :-)
    Nie wszystkim:) ja cała ciąże służy praktycznie nie miałam, nawet żadnych bóli a termin za 4dni;)

    Rudzia, Militta110816, Eweliśka lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia psa masz super tez bialo rudy jak moja sonia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 2 kwietnia jestesmy we 3 : NY, ja i Murraya :P ciekawe czy ktoras sie wstrzeli w termin :)

    NY, nick nieaktualny, Nadzieja84, Eweliśka, Murraya, nick nieaktualny, Agusiek89, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka pogoda jak wczoraj i dziś chyba mnie wykonczy :/ Spaaać... A tu obiad trzeba zrobić :/
    Kasia śliczny brzuszek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego Dnia :) umnie piękna pogoda :)

  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia brzuszek ci się bardzo fajnie zaokrąglił :)

    Mój kocurr to jak nie poleży na moich nogach co najmniej godzinę dziennie, to obrażony jest śmiertelnie na mnie :)

    Karpatka, mniammmmm, ale bym zjadła :) tylko niech mi ktoś zrobi. Muszę się zadowolić naleśnikami

    nick nieaktualny, Murraya lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
‹‹ 3918 3919 3920 3921 3922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ