Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka to może być przez skurcze, bo ja póki co jakiś mocnych nie miałam tylko delikatne nic nie znaczące. Jak gin mówił, żeby się nie przejmować to chyba się zna :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie martwi mnie to, że te skurcze są czeste. Czasem kilka godzin mnie trzyma a on się meczy....

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Ps. Życzę żebyś urodziła kiedy chcesz:)) ale znając życie to twoja Sarka zrobi mamince na złość i wyjdzie po terminie;)
    Ja tam nie nie planuje -termin na sobotę i w planach mam pójść do kościoła na świecenie pokarmów:)
    ja tez mam przeczucie ze przenosze..cnujowo tak bo tez nie moge umawiac ludzi za bardzi do przodu..zawsze biore depozyty a teraz nie za barzo moge bo wezme duzy depozyt j nas nie bedzie...i dupa...jakbym wiedziala ze przenosze to jeszcze poumawialoby sie ludzi w studiu..a tak to takie zawieszenie... stas urodzil sie 40 plus 5dni ale z moich wyliczen bylo 40 lub 40 plus 2...takze idealnie..ale naprawde chcialabym max do 4ego...ale jak sie tak planuje to zawsze nici z tego...no i ze stasiem wiedzialam ze sie zbliza..mala byla mega nisko i tydzien zyganka i spania a teraz calkiem inaczej..maz nie chce sie seksic...ze stasiem sex byl o 1 w nocy a o 6 juz skurcze zlapaly :-) ale on to pamieta i nie ma ch..ja zeby go namowic...jest kategiryczne nie!

    Lwica lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Właśnie martwi mnie to, że te skurcze są czeste. Czasem kilka godzin mnie trzyma a on się meczy....
    a przestaje sie ruszac? ja mam uczucie jakby sarcia sie stresowala bo biedulka normalnie zamiera w trakcie tych boli :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylebys dotrwala do tego piątku a potem od razu jedz do szpitala jak będziesz mieć skurcze, bez wzgledu na czas odstepu. Na pewno przy 5 cm nie wyjdziesz już bez synka :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaz z drugiej strony maj jest spokojny w studiu wiec moglabym dluzej zostac..dziwne bo to sezon ale wiekszosc ludzi zamawia wtedy wycieczki i jest bez kash do konca maja..w sumie moze i lepiej...tylko chcialabym zeby wyszla sama..tragicznie boje sie znow oksy :( ale tutaj chociaz epidural moge wziac wiec moge nie czuc nic...chcialabym w 100% naturalnie ale nic nie planuje :-)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym tak zrobila jak agus mowi..byle do piatku wieczora, soboty az maz wroci i jazda nawet z lekkimi skurczami...niech wapomoga bo ilez mozesz sie meczyc! swoja droga mysle ze jak zobaczysz meza to na bank porod ruszy..masz mega silna wole i mysle ze sama blokujesz porod bo nie czujesz sie bezpiecznie bez meza. godne zakwalifikowania do ksiegi guinessa :-)

    Aguś86, Anka1501, nick nieaktualny, Nadzieja84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robitka jak bedzieaz wpisz mimke na liste! shimer gdzies wczesniej podala ci dane w poscie :-)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Ciotki przedstawiam Wam Kornelka ! Słodziak Mimki :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6b108104c95.jpg

    Militta110816, Rudzia, Ida, malinka1984, sylvia007, Lali, Justinka, Murraya, Fasia, Eweliśka, Lwica, Aguś86, Jaga, weronika86, MartaAlvi, Klaudia90, Gosha, nick nieaktualny, lysinka, Amy_, Ewelcia, liwi, Nadzieja84, haneczka, mantissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mila79, Robotka1, Agusiek89, iwonka1077, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sobie zestaw 3 mydeł marsylskich :)
    Krysti chyba ty ich używałaś :)
    Wziełam Oliwa z Oliwek,Olej Palmowy i Lawenda.
    Czytałam że super pachną i mają różne zastosowania dla skóry.
    Można prać ubranka maluszków w tym mydełku nawet i je kąpać bo są do tego przeznaczone.. ciekawe :) Jeszcze zamówie o zapachu rumianku :)

    Cały dzień znowu mam kłucia bóle miesiączkowe,mdłości..mam dość..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka- jaki pucuś z Kornelka :* :* jest cudowny ! :)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie przestaje się ruszać i mnie to martwi. We wtorek idę na ktg i wizytę. Być może położy mnie do szpitala. Trudno :(

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelek śliczny :)

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimka gratulacje !! Kornelek jest piękny i niezły z niego pultuś!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 18:16

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Militta110816 wrote:
    Zamówiłam sobie zestaw 3 mydeł marsylskich :)
    Krysti chyba ty ich używałaś :)
    Wziełam Oliwa z Oliwek,Olej Palmowy i Lawenda.
    Czytałam że super pachną i mają różne zastosowania dla skóry.
    Można prać ubranka maluszków w tym mydełku nawet i je kąpać bo są do tego przeznaczone.. ciekawe :) Jeszcze zamówie o zapachu rumianku :)

    Cały dzień znowu mam kłucia bóle miesiączkowe,mdłości..mam dość..
    ja mam te mydla, robotka polecala nam wszystkim :-)
    aaaa jakinduzy bobas naszej mimki! jak bynajmniej 2tyg bobasek :-) u nnie sie super sprawdzaja te mydelka..nie mam podraznien skory, nic mnie nie swedzi..mocno sie zastanawiam czy nie kupic hurtowo i nie dawac klientom do tatuazu..sa mega :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 18:22

    Militta110816 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    No właśnie przestaje się ruszać i mnie to martwi. We wtorek idę na ktg i wizytę. Być może położy mnie do szpitala. Trudno :(
    pewnie bedzie chcial zostawic ale jak bedzie wazystko oki to moze uprosisz jeszcze...najwazniejsze ze wody sa na miejscu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 18:24

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    pewnie bedzie chcial zostawic ale jak bedzie wazystko oki to moze uprosisz jeszcze...najwazniejsze ze wody sa na miejscu!


    Nawet nie będę prosić. Bardzo chce rodzic jak juz mój będzie o będę spokojniejsza o starszaka ale te spadki tętna bardzo mnie martwią. Dopytam we wtorek jak wygląda sytuacja. Boje się niedotlenienia Natana :( jeśli to się powtórzy to chyba we wtorek zostane w szpitalu. Ważne, żeby nic mu nie było

    weronika86, Nadzieja84 lubią tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja mam te mydla, robotka polecala nam wszystkim :-)
    aaaa jakinduzy bobas naszej mimki! jak bynajmniej 2tyg bobasek :-) u nnie sie super sprawdzaja te mydelka..nie mam podraznien skory, nic mnie nie swedzi..mocno sie zastanawiam czy nie kupic hurtowo i nie dawac klientom do tatuazu..sa mega :-)

    Co to za mydła ?? Ja nie słyszałam:(
    A gdzie je zamówiłas???

    weronika86 lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Nawet nie będę prosić. Bardzo chce rodzic jak juz mój będzie o będę spokojniejsza o starszaka ale te spadki tętna bardzo mnie martwią. Dopytam we wtorek jak wygląda sytuacja. Boje się niedotlenienia Natana :( jeśli to się powtórzy to chyba we wtorek zostane w szpitalu. Ważne, żeby nic mu nie było
    Zrób więc tak jak Ci podpowiada intuicja. Najważniejsze zdrowie dziecka.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma na rękach sucha skórę szorstką to mydełko Oliwa z Oliwek podobno jest od suchej skóry bo natłuszcza :)
    Ja zamówiłam właśnie te większe 300g w zestawie :)
    Spróbuje też do prania kawałeczek dodać uwielbiam jak ubrania pachną :)
    Jak te mi się skończą to pozamawiam inne zapachy,chyba mnie jakaś faza złapała na naturalne kosmetyki :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
‹‹ 3922 3923 3924 3925 3926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ