Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide nyny pa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieje się coś? Rodzi ktoś?! :D
    Jak cisza to wracam do liczenia baranów... :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    :)

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:34

    weronika86, Lali, lysinka lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka jak noc? Lepiej?

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w ten pięknie lejący deszczowy dzien.

    Anka coś taka wesolutka?

    Natt dosypiasz?

    U mnie koszmar na kółkach. Wszyscy u mnie w domu myślą , że jak mój Marcyś biega i skacze to się napewno nie pochoruje. Otóż wczoraj rano zaczął kasłać inaczej niż przy astmie, powiedziałam mężowi że jak tak będzie kasłał to do szkoły nie pójdzie bo go rozłoży a tego chcemy uniknąc. Po południu przyleciał Marcyś do nas , że boli go głowa noga i ręka. Temperatury nie miał ale szkliste oczy , więc na ból dostał nurofen. Działa też na temperature więc nie wyskoczyła aż do wieczora. Głowa mu przeszła ale przyleciał do mnie do łóżka o 20 i mówi , że mu strasznie zimno. Tempka zaczęła wzrastać i tak po godzinie dochodziła prawie do 40 stopni. Mąż z teściową tylko pytali i co Ile ma? z takim swoim podejściem lekceważącym , że mogłabym im w pysk dać. Zbijałam tą tempke nurofenem i okładami do 1:40 , teraz ma 38,5 i okłady dalej ma na czole.
    Oczywiście wczoraj rano jak mówiłam , że Marcyś jest chory to patrzyli się na mnie jak na debilke i mówili , że przesadzam , przecież nic mu nie jest. Dzieciak musi lecieć przez ręce , żeby uwierzyli debile.......
    Także ja mam bana na rodzenie, nie wiem co z nim zrobić bo do szkoły nie idzie na pewno , zaraz i lekarza wychaczymy a w środe mam wyjazd do Łodzi i nie wiem czy go już nie zabrać ze sobą.
    A tak BTW mój szwagier ma kuźwa szkarlatyne i siostrzeniec po anginie jest u mojej mamy gdzie mam być ja i Marceli. Nie wiem co robić :(

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! :)
    Ja rowniez w dwupaku :P zgodnie z planem hihi :)

    Murraya, weronika86, malinka1984, lysinka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Anka jak noc? Lepiej?


    Nie licząc koszmarów to noc całkiem znosna :) sikac wstalam chyba 5 razy :/

    A ten wiatr okropny :/ Dobrze, że dziś nie musze wychodzić :)

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga - ciężko, zdrowia dla synka!!
    Teraz najważniejsze pozbyć się temp, a co do kaszlu to taki bardziej szczekajacy suchy czy mokry?

    Jaga lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, to czyli całkiem dobrze, ciężki scenariusz to rodzic np. Po dwóch, albo paru nieprzespanych nocach.. Brrrr

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Witam wszystkie mamusie po weekendzie .

    Rozpakowanej mamusi gratuluje synka , jest cudowny :)

    U mnie weekend przeleciał szybko bo z moim , a teraz to zostałam już sama z psem do wieczora :P teraz zbieram się do łazienki ogarnąć bożene bo dziś wizyta i gin mógł by się przestraszyć :)

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim :)

    Murraya, Nadzieja84, Lali, Robotka1, Jaga, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa odsypiam... Pffyy. Leżę jak debil od 3:09 i się męczę.

  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, mam do was pytanko. Matwi mnie to ze jak juz rano wstaje to mam nogi lekko spuckniete i twarz, na dłoniach nie widze zmian, w dzien wydaje mi sie ze jest normalnie, natomiast wieczorkiem wraca ale tylko widze na stopach na twarzy juz nie wiedze.. Co o tym myslicie, powinnam sie martwic?? do terminu porodu zostalo 4 dni czy to jest normalne na koncowce ciazy??, wizyte u lekarza mam w srode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 07:56

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Nadzieja84 Autorytet
    Postów: 514 700

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kwietniówki dobrze dobrze czekamy do kwietnia jak przyzwoitość nakazuje:)

    Jaga współczuje to faktycznie nieciekawa sytuacja. Poczekaj może z wyjazdem aż szkarlatynę szwagier wyleczy bo w końcówce ciąży choroby zakaźne są wyjątkowo niebezpieczne ze względu na możliwość zarażenia dziecka przy porodzie bo łożysko w miarę ma szansę zabezpieczyć ale u nas to już porody na dniach kolejne... a synka do lekarza jak najszybciej.

    Sniło mi się,że Ania w domu urodziła ale chyba dobrze się skończyło... dokładnie nie pamiętam.

    Weronika jak się czujesz, bo pisałaś wczoraj w pamiętniku że kiepsko coś..?

    A ja na 11 ktg i coś córa mniej aktywna w brzuchu dziś.

    dobrego!

    Jaga lubi tę wiadomość

    w5wqdf9h5xdvdqnt.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 30 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:31

    Polarisa90, Jaga lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • lena90 Przyjaciółka
    Postów: 63 213

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jaga, współczuję nocy, niech synek szybko zdrowieje!

    Krysti, świetna poduszka, mam wrażenie, że da maluszkowi poczucie bezpieczeństwa bo będzie ze wszystkich stron opatulony :)

    Haneczka, fantastyczny pomysł na pomalowanie brzusia, i jakaś Ty pięknie opalona ;)

    Mimce gratuluję synka, niech zdrowo rośnie!

    Polarisa, mi z kolei puchną rano najbardziej dłonie, wieczorem jak w ciągu dnia jestem bardziej aktywna to lekka opuchlizna wraca, myślę, że to już ostatnia prosta i nie ma się co przejmować

    A ja witam się w dzień mojego pierwszego terminu dalej z Zosią w brzuchu :P
    Kolejny termin wyliczony z pierwszego usg mam na 6 kwietnia i ten wydaje mi się być bardziej miarodajny bo mam 35dniowe cykle. No nic, wieczorem zadzwonię do ginki, niech mi powie co dalej.

    Miłego dnia, mimo tego paskudnego deszczu :)

    Polarisa90, Fasia, weronika86, nick nieaktualny, Aguś86, nick nieaktualny, haneczka, Jaga, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Fasia:D ja to jak rano wstaje i spojrze w lustro to mam twarz i jakby oczy spuchniete i takie wory pod oczami, juz bym chciala urodzic bo mnie to juz stresuje, wasze maluchy tez sie delikatniej ruszaja?? czuje ruchy w ciagu dnia normalnie tylko sa mniej intensywne.

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 17:31

    Polarisa90, Rudzia, lena90, malinka1984, weronika86, nick nieaktualny, lysinka, Robotka1, Aguś86, sylvia007, nick nieaktualny, Justinka, shimmer_lip, Ida, haneczka, MartaAlvi, liwi, Jaga, nick nieaktualny, Eweliśka, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Polarisa90 Autorytet
    Postów: 290 582

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Fasia nowego tygodnia:D:D:D:D:D:D

    Fasia lubi tę wiadomość

    34bws65g9zmmwd54.png
    f2wl4z17ghnjtfpr.png
    3jvz2n0arkkg5cmf.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja melduje sie z mega bolem glowy i mega skurczami.
    Buuuuuu. Jestem po prysznicu i czekam nie wiem na co. Skurcze co 5-6min. W nocy co 10.
    Łeeeeeee nie chce rodzic. To na prawde juz twraz kurewsko boli

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
‹‹ 3927 3928 3929 3930 3931 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ