Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja córa wlasnie ulala wszystko co zjadła chyba, jak chlusnęła to aż z nosa musiałam jej odciągać mleko frida . I znowu karmienie, Psotka przegapić nie ale zastanawiać czy to one tak :p bo nie sa takie straszne jak na filmach ;)

  • mila79 Ekspertka
    Postów: 134 254

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny na razie tylko na chwile
    wrócilismy juz do domu, moja sliczna corcia Lenka urodziła sie 14.04.15 z waga 3500 i 52 długosci dostała 10 pkt
    wszystko z nami ok, pozdrawiam

    Lali, nick nieaktualny, liwi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aguś86, Justinka, mantissa, Jaga, Gosha, misia83, Robotka1, nick nieaktualny, Fasia, Amy_, 88macola, lysinka, nick nieaktualny, iwonka1077, Murraya, Ewelcia lubią tę wiadomość

    relge6ydcagtei15.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila fajnie, ze sie odezwalas :) gratulacje i pokaz nam zdjecie Lenki :)

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi raz ulala, ja zaraz sie popłacze ;(

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Czy te poczatkowe skurcze co 10min sa bolesne czy mozna je przegapic?
    Ja chyba je przespalam, bo polozylam się o 22 bez żadnych boli o o 00.20 obudzily mnie skurcze co 3-5 minut, więc mogą nie boleć jakoś bardzo.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila gratulacje! Super, że wszystko poszło dobrze.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może przetrzymaj ja z karmieniem z pół godzinki, czy płacze z głodu?

    Moja też od dwóch dni ulewa, co prawda malutko ale po każdym jedzeniu.
    Ale zauważyłam ze to z przejedzenia. W nocy jak ma dłuzsze przerwy miedzy karmieniami to nie ulewa wcale za to w dzień jak karmie ją częściej ulewa za każdym razem.

    mantissa lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi a ile przesypia w nocy? Mój kurcze dziś w nocy 1, 5-2h, a w dzień kurde potrafi i 3 przespać. Ręce opadają :P Córka spala lepiej od początku.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasypia zazwyczaj 20-21 a budzi się pierszy raz 2-3 w nocy. Potem koło 5-6 także nie mam co marudzić. Muszę to odpukać gdzieś bo wczoraj się pochwaliłam, ze ładnie leży w łóżeczku to dziś mi pokazała co potrafi. ;-)

    Aguś86, Gosha, Fasia lubią tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.

    Rudzinka myślę że już tulisz Sofijkę w ramionach :) Dzielna babka z Ciebie!

    Serdeczne gratulacje dla Shimmer i mili79 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 22:23

    Gosha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super. Nasz jest kapany okolo 19. Czasem zasypia od razu po karmieniu okolo 19.30, a czasem jeszcze kupke walnie to go przebiore, potem sie rozbudzi i zasypia nawet o 20.30. Potem mamy karmienie 22-22.30 i zlatuje nam na to 30-45 minut z przewijaniem, usypianiem. Dziś obudził się okolo 0.30 i znowu godzina zeszla do zasniecia. Potem pobudka o 3.00 i 45 minut karmienia i przwijania, a potem 5.00 i 7.30. Trochę zombie jesteśmy, bo to juz druga taka noc. Duzo czasu nam schodzi na karmienie, przewijanie, usypianie. Czasem chce sobie patrzec w nocy i sie wkurza jak mu swiatlo gasimy :/

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Cześć dziewczynki.

    Rudzinka myślę że już tulisz Sofijkę w ramionach :) Dzielna babka z Ciebie!

    Serdeczne gratulacje dla Shimmer i mili79 :)

    Co do ulewania to zauważyłam że mój ulewa tylko jak się przejada. Nieraz w ciągu dnia "z nudów" wołał co 1,5 godziny i dawałam, a potem było ulewanie co chwilka. Od paru dni staram się dawać minimum co 2,5 godziny i jest spokój, a w nocy je co 3-4 i ulewania nie ma wcale. Jak jadł za często to mimo bekania ulewał.

    Kasia cudny brzuszek, żałuję że nie zrobiłam takiej sesyjki na koniec...

    Gosha, ale masz przystojniaka :)


    Mimka, no to mamy identycznie z tym ulewaniem. Jak zje za dużo to nawet do następnego karmienia potrafi co jakiś czas ulewać. Mimo tego, ze jej się ładnie odbija.

    mimka84 lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Czy te poczatkowe skurcze co 10min sa bolesne czy mozna je przegapic?
    Moim zdaniem mozna przegapić :) ale jak ich mocno wyczekujesz to nie ma szans ;)

    mantissa lubi tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś no to często się budzi. Ale już niedługo sobie unormują to i nie będą potrzebowały jeść tak często.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Mimka, no to mamy identycznie z tym ulewaniem. Jak zje za dużo to nawet do następnego karmienia potrafi co jakiś czas ulewać. Mimo tego, ze jej się ładnie odbija.
    Aha i daję na raz tylko jednego cycka, wcześniej po opróżnieniu jednego dawałam jeszcze troszkę drugiego (a potem się dziwię że w 2 tygodnie przybrał 700g), teraz nie ma już tak dobrze :P

    liwi lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie denerwuje się? Bo moja też zawsze z drugiego dojada, ale tylko w ciągu dnia. W nocy właśnie wystarcza jej jeden, ale myślałam ze to dlatego, ze to mleko podobno w nocy treściwsze jest.

    JA próbowałam jej dawać tylko jednego w ciągu dnia ale warczy na mnie.

    A od wczoraj tak cudownie mi patrzy w oczy jak je. <3

    Lali, mimka84 lubią tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziulka co tam u Ciebie, tulisz juz Sofijke????

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie liwi nie wkurza się na szczęście, ssie do oporu jednego i tyle, jak już się zmęczy to puszcza i dziękuję.

    Eh juz się nie mogę doczekać tego patrzenia w oczy :)

    relgh371djw8agni.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liwi przetrzymałam ja chwile i znowu jemy, moze nie uleje... Agus my co noc karmienie- 21-22,1,3,5 i ok 7, i od 3 do 5 panna nie spi i chce być zabawiana. Moja jeszcze nie patrzy w oczy, a aktualnie przysypia , moze juz niedługo wynagrodzi mi moje wysiłki uśmiechem i spojrzeniem w oczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 17:47

  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Liwi przetrzymałam ja chwile i znowu jemy, moze nie uleje... Agus my co noc karmienie- 21-22,1,3,5 i ok 7, i od 3 do 5 panna nie spi i chce być zabawiana.
    Oj umęczysz się :(

    relgh371djw8agni.png
‹‹ 4322 4323 4324 4325 4326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ