Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida u nas wyjdzie tez z pincet ludzi. Nie zapraszam osob towarzyszacych bo wyjdzie male wesele :)
    bedziemy chrzcic w Boze Cialo jak sie uda. Jak wyjde ze szpitala trzeba bedzie isc do Ksiundza..

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa wrote:
    Fasia, w tej 5w1 też jest wzw, bo to jest druga dawka, po tej szpitalnej. Tylko w 6w1 jest w jednym ukluciu. Pediatra ci wszystko wytłumaczy.

    Haneczka, ja krechę mam nadal. Zblakla ale jest. I z tego co czytałam w tym linku od Angeli o lekach to furagin mozna.

    No a na ulotce jest napisane, że przenika do pokarmu i że może być szkodliwa dla dziecka :/ Więc się boję wziąć.

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zapraszamy rodziców i rodzeństwo plus chrzestni razem wyjdzie nam 16 osób ;pa ceny jeszcze sie nie orientuje ,najpierw czeka nas rozmowa z księdzem ;/ dzizyz ;/

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utrzymuje ze glos ordynatora to miod na moje hmmm uszy :P
    jestem kretynka bo on cos pyta na obchodzie a ja w innym swiecie nawet sie mie zorientowalam ze to bylo pytanie. az sie pielegniarka smiala pod nosem.

    Boze co zaaaaaaa FAAAAAAACEEEEEEET. Ciekawe czemu sie rozwiodl? :P wiem ze ma syna.. co taaaam jedno dziecko wiecej :P
    jednak sobie wyskrobie ta pieczatke jak wroce do domu :P

    Aguś86, nick nieaktualny, Fasia, iwonka1077, mantissa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ewelcia, lysinka, Gosha, Eweliśka, nick nieaktualny, misia83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haneczks idz do lekarza. Ja bylam madra i nie poszlam i od czw jestem w szpitalu z perspektywa wyjscia dopiero w piatek... moje zapalenie cewki zamiast zniknac poszlo do gory i mam zapalenie nerek..
    nie warto bagatelizowac. Ja mam leki ktore mozna brac karmiac piersia i jest to zinacef

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam kryzys laktacyjny. Mała je co 1,5-2 godziny i ciągle jej mało. Wydoji obydwa cyce i płacze bo chce jeszcze, muszę ja smoczkiem uspokajać.
    Jestem o krok od podania mm.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 07:37

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy_ wrote:
    Haneczks idz do lekarza. Ja bylam madra i nie poszlam i od czw jestem w szpitalu z perspektywa wyjscia dopiero w piatek... moje zapalenie cewki zamiast zniknac poszlo do gory i mam zapalenie nerek..
    nie warto bagatelizowac. Ja mam leki ktore mozna brac karmiac piersia i jest to zinacef

    Jak do jutra się nie polepszy to pójdę faktycznie. Dzięki za info.:) Zdrowiej nam.:)

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam kikut odpadł po 14 dniach równo, a teraz jeszcze zostało tylko troszeczkę takiego brudku w pępku, ale mamy przemywać dalej octeniseptem do sucha i zejdzie samo.

    Po wizycie lekarskiej jestem bardzo uradowana. Arturek zdrów jak ryba. Przybrał na moim mleku prawie kilogram od wyjścia ze szpitala. Dzisiaj miał już 3950 g klusek mój <3 Taka nagroda za ciężki poród. :)

    Ja zdecydowałam się szczepić na rotawirusa teraz i pneumokoki trochę później, żeby finansowo wydolić.:) A pozostałe biorę nieskojarzone.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:16

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:16

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 12:16

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:50

    Ida lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Czy ktoś jeszcze jest w trakcie organizacji chrzcin? Ile średnio wychodzi za osobę w restauracji? Nam wyszło dokładnie 47 zł i nie wiem czy mało czy dużo.

    A, i wkurzyłam się bo mieliśmy zaprosić tylko najbliższą rodzinę, a wyszło 24 osoby... Głównie przez osoby towarzyszące, typu chłopak siostry czy nowy gach cioci... :-/ Jak wy sądzicie, zaprasza się takie osoby na chrzciny w ogóle? To bardzo rodzinna uroczystość, a będą osoby których nawet nie znam.
    Ida mi w restauracji wyszło 90 zł za osobę i nam ok 20 osób wyjdzie lub wersja rozszerzona 34 hihi

    Ida lubi tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Militta110816 wrote:
    Ja planuje chrzcic 6 czerwca i podpytalam juz w lokalach jakie ceny i 90zl za osobe w tym wszystko procz tortu i wodki.. 85zl w drugim i dogaduje sie czy ona piecze placki czy ja skads dowoze itp.. My bd mieć ok 30osob..
    U mnie to samo 6??7jest w niedzielę wy w sobotę?? Ja7 czerwca chrzcic będę :)
    Ida mnie też suty bolą ciągnie widocznie a nie leci mlesio ja dokarmiam mm na razie raz dziennie starcza ciekawe jak długo...

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko tez je z dwoch piersi ale to dlateho, ze w prawej mam mniej mleka. Piers jest ciagle taka miekka, jak flak i mam wrazenie, ze nie ma tam mleka bo Julek possie i za chwile ciagnie i placze tak jakby nic nie lecialo. Lewa piers co kilka godzin robi sie sie duza i twarda, a jak Julek z niej je to az sie krztusi iloscia wyplywajacego mleka... nie wiem co robic zeby w prawej piersi bylo wiecej pokarmu :(

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra lecę mały się budzi więc cyc,potem kąpiel to zejdzie....

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile taki ordynator moze zarabiac?


    :P

    Gosha lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia a pomecz tego jednego cycka laktatorem

    mantissa, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo może zarabiać :) Może Bambi wie, bo to jej fach :)

    Amy_, Gosha lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
‹‹ 4429 4430 4431 4432 4433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ