Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam tez sie pojawila ciemieniuszka i wystarczylo ,ze namazalam glowke oliwka hipp dwie godziny potrzymalam i szczoteczka wyczesalam i na drugi dzien poprawka i zeszło ładnie i póki co nie wraca.

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello, to jednak zostajemy tu ? wczoraj nie ogarnelam ani nowego forum, ano tej afery ? w ogole gdzie te nie- lajki ? zaraz cofne sie troche bardziej to moze doczytam co i jak. U nas tak sobie, ja chora, poskladalam sie, mam nadzieje. ze nie zarazilam Leosia. Chociaz moj syn sie dzisiaj super s[isal, bo wiekszosc dnia przespal, a ja mogłam spokojnie sobie polezec i troszke sie podleczyc. Chociaz jakies cudowanie przy jedzeniu- i to coraz czestsze :/, nie wiem o co chodzi.
    My tez walczymy z ciemieniucha- co za badziewie, sposob z oliwka moim zdaniem tylko nasilil problem, maly ma pol glowy w luskach, mialam probki tego zelu z emolium ale tez do "d", dzisiaj maz kupil stelaker z musteli- podobno dziala cuda, nalozylam, zobaczymy jutro czy bedzie chociaz minimalna poprawa. Bujna czupryna nie ulatwia sprawy :/.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 01:03

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi juz nie lajków nie ma :P

    My wygraliśmy z ciemieniuchą (bynajmniej z jej poczatkami bo się jeszcze nie rozwinęła) smarowałam jej oliwką zwykła pół godziny trzymałam na głowie i do kąpieli. A podczas kąpieli używałam tą ziajie co poleca Murraya. No i to wszystko spowodowało że nie mamy problemu :)

    Co do spania, z małą spałam z miesiąc czasu ale ja źle spalam bałam się bezdechów. Choć nie ukrywam przyzwyczaiłam się bo ostatnio wybudziłam się i zaczęłam jej szukać po łóżku. Ale zauważyłam że jej to rybka gdzie śpi. To bardziej matce klotce zależało na spaniu z nią :)

    Co do forum, chyba zostajemy tutaj. - hhihi ale i tak posprzątam swoje wiadomości te bardziej prywatne :D Tylko Liwi mi żal bo się namęczyła z nowym forum nam dziewczyna.





  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    hello, to jednak zostajemy tu ? wczoraj nie ogarnelam ani nowego forum, ano tej afery ? w ogole gdzie te nie- lajki ? zaraz cofne sie troche bardziej to moze doczytam co i jak. U nas tak sobie, ja chora, poskladalam sie, mam nadzieje. ze nie zarazilam Leosia. Chociaz moj syn sie dzisiaj super s[isal, bo wiekszosc dnia przespal, a ja mogłam spokojnie sobie polezec i troszke sie podleczyc. Chociaz jakies cudowanie przy jedzeniu- i to coraz czestsze :/, nie wiem o co chodzi.
    My tez walczymy z ciemieniucha- co za badziewie, sposob z oliwka moim zdaniem tylko nasilil problem, maly ma pol glowy w luskach, mialam probki tego zelu z emolium ale tez do "d", dzisiaj maz kupil stelaker z musteli- podobno dziala cuda, nalozylam, zobaczymy jutro czy bedzie chociaz minimalna poprawa. Bujna czupryna nie ulatwia sprawy :/.
    No właśnie też mi się wydaje że oliwka nasilila problem,chyba jak sama ziajke mylam było mniej,tyle że słabo się wyczesywalo, a co myślisz o tym żeby clotrimazolem smarować?? Bo ktoś tu miał przepisane na ciemieniuche?a daj znać co z tym specyfikiem musteli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 05:48

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:

    Psotka no nareszcie optymizmem powiało od Ciebie :) super

    no juz sie troche ogarnelam i panuje mysle nad sytuacja a placz dziecka nie wzbudz ajuz we mnie takich negatywnych uczuc jak wczesnije. Teraz placzu albo nie slysze (w sensie si euodpornilam) albo serce mi sie kraja bo mi szkoda synka a nie siebie jak na poczatku :P.
    Teraz to juz go kocham nad zycie chociaz czasem tez mam dosc i chetnie bym go na pare godzin komus oddala zeby sie na przyklad wyspac ;).


    LWICA - i jak dzisiaj? Moj sie obudzil o 4:30. Dostal cyca i pospal do 5:30, wyplul polowe tego co zjadl i juz nie bylo spania. Teraz lezy od pol godziny na lozku i sam sie soba zajmuje - macha konczynami, smieje sie i gada do siebie. Jak sie zmeczy za jakas godzine to dostanie cycka i idziemy w kimono dospac ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heyo :P

    Cos chciałam Wam podpisywać.. Zabijcie mnie ale nie pamiętam :P

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natan śpi na dostawce ale często wygląda to tak, że leżę normalnie na łóżku a głowę mam przy jego główce na dostawce :D

    Amy_, Ida lubią tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    To tylko ja wyrodna matka nakarmie dziecko i bach do łóżeczka :P I to już drugie dziecko :P Szczerze to jak przez pierwszy miesiac zdarzało nam się czasem spać część nocy we trójkę to byłam bardzo czujna, bo balam się że go przydusimy i nie potrafiłam się wyspać. A wącham go sobie jak go przytulam :D Pachnie super :) Takim dzidziusiem ♡
    nie wyrodna tylko praktyczna :D jak Olek miał okres że tylko na rękach - powiedziałam że drugie dziecko już inaczej wychowywam = na pewno będzie spało w łóżeczku od początku. Jednak teraz wiem, że jego potrzeba nadmiernej bliskości była spowodowana tym, że go coś bolało i nie dał się za diabła odłożyć. Teraz gdy kolki minęły potrafi leżeć i w wózku i na poduszce :)

    Olek może i by spał w łóżeczku, ale mama mogłaby tego nie przeżyć :P myślę, że on by się wyspał, ale ja na pewno nie :P

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Jeszcze podłogi mi zostały do zmycia wrrrr no i łazienka, i okno w sypialni...
    Skończę pewnie na karmienie o 1:00 :-(
    Endżel Ci nei daje sprzątać w dzień? :P

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Natan śpi na dostawce ale często wygląda to tak, że leżę normalnie na łóżku a głowę mam przy jego główce na dostawce :D
    jakbym miała dostawkę to pewnie bym do niej wlazła :P

    Anka1501, nick nieaktualny, lysinka, mantissa, Agusiek89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ciesze się, że mam dostawke. Niby śpi z nami ale osobno. Tylko jak z niej wyrośnie to co ja biedna zrobię??? :P

    Amy_ lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya Ty o 1 w nocy okno mylas??

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:16

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:16

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Dlatego ciesze się, że mam dostawke. Niby śpi z nami ale osobno. Tylko jak z niej wyrośnie to co ja biedna zrobię??? :P
    kurde wtedy to nie wiem :P będziesz spałą na podłodze przy łóżeczku :P

    Anka1501 lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Mam problem innej natury,bo mam lenia ostatnio, ciężko mi sprzątanie idzie, wolę siedzieć na dworze albo z Wami :-)
    leń wszystko tłumaczy :P jesteś usprawiedliwiona :P

    nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 16:16

    Amy_, Anka1501, nick nieaktualny, Gosha, mantissa, Agusiek89, mimka84 lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello:-)

    U nas dzień zapowiada się dobrze bo syn przywitał poranek samodzielnie zrobiona kupa !!!! :-)

    Poza tym wczoraj usnal o 20.00 i spał do .... 4.30 !! Myslalam że juzvpo spaniu a on zjadł pierwsze śniadanie i poszedł w kimono do 7.00 :-) nice :-) chociaż oczywiście nie wiem czy taka długa przerwa w nocnym jedzeniu jest ok? Jak myslicie? Może powinnam obudzić?

    Amy_, Aguś86, Ulka84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary daj dziecku spać :P nic mu nie będzie jak się wyspi w nocy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary mój Adaś spi od 1,5 miesiąca po 7-9h w nocy lekarka powiedziala by nie wybudzac ale obserwujemy przyrost wagi bo jak zaczął te drzemki przybral w miesiac 600g tylko i teraz nie wiem czy sie nie najada czy to przez te drzemanie ale ma spac to niech spi:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 07:46

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
‹‹ 4887 4888 4889 4890 4891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ