Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 28 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja siedzialam w irlandi pare lat i jest to calkiem inny kraj niz nasz lepszy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 28 października 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ja nie wiem przez co ale mój się trochę "wypchnął" :D
    Moj pępek wyglada normalnie i liczę ze go nie wypchnie -bo dość głęboki;)

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Maluchy naucza sie języka angielskiego czy irlandzkiego czy wołoskiego jak mieszkają w danym kraju nie ma siły żeby nie- bo to małe gąbeczki chłonąłem wszystko:))) a z polskim gorzej....

    moja kolezanka siedziala z corka w domu do 4 roku zycia malej wiec mala tylko po polsku mowila a jak poszla do przedszkola to juz po miwsiacu mowila trpche po szwedzku a po 3 miesiacach to juz noe bylo mocnych mowila jak rodowita szwedka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Maluchy naucza sie języka angielskiego czy irlandzkiego czy wołoskiego jak mieszkają w danym kraju nie ma siły żeby nie- bo to małe gąbeczki chłonąłem wszystko:))) a z polskim gorzej....

    Jeśli rodzice w domu mówią po polsku to nie widze przeszkód aby i dzieci mówiły w tym języku. Ja mam dwóch bratanków w Anglii. Mój brat mieszka tam już ponad 10 lat. Jeden synek rodzony w Polsce miał 6 miesięcy jak wyjechali do UK. Drugi rodzony już w Anglii. Mówią i po polsku i po angielsku. Naturalnie zaczynali od j.polskiego bo tak się mówi w domu. Jak poszli do szkoły/przedszkola to zaczęli łapać angielski. Na podwórku też tylko angielski. Dzieciaki są dwujęzyczne - zazdroszczę im tego :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takze mala mowi w 2 jezykach :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Moj pępek wyglada normalnie i liczę ze go nie wypchnie -bo dość głęboki;)

    Ja mam śmieszny pępek bo nie mam takiej szparki tylko mój jest okrągły, widać go całego więc teraz chyba naturalne, że go wypycha :P no chyba, że to jednak syn :D

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek będzie wielki test przesądów ciążowych :D

    Odrzuciło mnie od słodkiego, wychodzi mi pępek i PH mam jak na chłopca :D sprawdzimy czy to syn :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Klaudia90 Autorytet
    Postów: 716 1573

    Wysłany: 28 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pępek też jest smieszny, właściwie nigdy wcześniej go nie widziałam, bo był mocno schowany :P a teraz okrąglutki z gwiazdeczką pośrodku ;)

    atdcpx9igi18i82j.png
    l22n6iyebdj8geju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485 wrote:
    ja siedzialam w irlandi pare lat i jest to calkiem inny kraj niz nasz lepszy
    Bo jest lepszy nie to co Polska .

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze w poniedzialek poznam plec Bąbla <3

    nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Maluchy naucza sie języka angielskiego czy irlandzkiego czy wołoskiego jak mieszkają w danym kraju nie ma siły żeby nie- bo to małe gąbeczki chłonąłem wszystko:))) a z polskim gorzej....
    Jasne mojej siostry syn szybko wchlonoł .:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jestem glodna ide jesc ;)

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie dziewczyny w pracy mi powiedzialy jedna miala też gleboki i nawet nie wie kiedy się wypchnal. A druga miala nawet do porodu taki sam jak cale zycie. No i jedna ma syna druga corke. Ja w żadne przesady nie wierze niestety:( a nawet się obawiam że mi dziecko odwali numer i albo dupina się odwroci albo urodzi co innego niż powie lekarz na usg

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EWELIŚKA ja sie boję, że właśnie teraz w czwartek dzidziol skrzyżuje nogi na złość rodzicom i nie pokaże kim jest .. a ja tak bardzo na to czekam .. Rano jak byłam w labo były dwie dziewczyny w 23 tygodniu ciąży. Jedna wciąż nie wie jaka płeć, bo dziecko nie chce pokazać, a druga już wie od 12tygodnia .. Też bym chciała :P

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek Kobitki,
    to tak:
    1. Fasia - proszę o przepis na ten koktail z burakiem - zaraz chcę zrobić :D
    2. mi pępek wypchnęło w obu ciążach a są córy jak się masz :D
    3. w czwartek za tydzień mam usg i nadzieję zobaczyć kto to mnie kopie :)
    4. też siedzę nareszcie w domku na L4, lekarz dał mi do następnej wizyty do 4.11 mimo,
    że chciałam tylko na tydzień, więc odpoczywam :)
    5. Robotka no weź no...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:58

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kasiu :)

    Kupiłam w lidlu gotowane buraki i zrobiłam tak.

    Jednego buraka pokroiłam i wrzuciłam do miksera, dorzuciłam banana, wycisnęłam sok z jednej cytryny i dolałam wody mineralne. Nie wiem jak dużo bo nie mierzyłam ale wszystko wyszło dość gęste więc dolewałam wody co chwilę. Dorzuciłam na koniec jeszcze kilka kostek lodu i jeszcze na chwilę zmiksowałam. Zimne smakuje zdecydowanie lepiej, ciepłego bym nie przełknęła :)

    Dajesz mi nadzieję, że mimo pępka może będzie córa :D

    Ja też się martwię Robotką .. tyle się nie odzywać .. mam nadzieję, że nic się nie stało :(

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 28 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka buduje napięcie ; P

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 28 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie!!! ROBOTKA ! odezwij sie!

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) yo robotka :) zeby bylo wszystko u niej dobrze bo się martwie o nią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 12:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety wy tez tak macie ze dezynfekujecie wszystko w domu jak ja ,bo ja to przecieram tymi chusteczkami to w lazience to w kuchni wszystkie blaty masakra :)

‹‹ 595 596 597 598 599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ