Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 28 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie z wrażenia po USG zapomniała napisać :)

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Kobiety wy tez tak macie ze dezynfekujecie wszystko w domu jak ja ,bo ja to przecieram tymi chusteczkami to w lazience to w kuchni wszystkie blaty masakra :)

    to jest choroba ;P nerwica natręctw :P

    Bambi85 lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy z nas ma nerwice natręctw i sobie nie zdaje z niej sprawy :D

    Ja też używam takich chusteczek i nimi czyszczę, głównie w kuchni :)

    Bambi85 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    to jest choroba ;P nerwica natręctw :P
    Ja się za duzo oczytalam chyba wszystkiego i tak dokladnie wszystko czyszcze hah a moj się cieszy bo lubi to :) a ja nawet kubki odparzam wrządkiem zalewam :D i talerze łyzki dopiero przecieram suchą czystą szmatką .Chyba do lekarza pojde haha

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłabym coś ale nie wiem co .. super :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Zjadłabym coś ale nie wiem co .. super :/
    Skąd ja to znam :D
    zjadłabym coś ale na nic nie mam ochoty :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Zjadłabym coś ale nie wiem co .. super :/
    Fasia ja ide na salatke z pomodorem ogorkiem salatą i jakiś kurczak . w domu nic nie mam juz zakupy dopiero zrobię:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja się za duzo oczytalam chyba wszystkiego i tak dokladnie wszystko czyszcze hah a moj się cieszy bo lubi to :) a ja nawet kubki odparzam wrządkiem zalewam :D i talerze łyzki dopiero przecieram suchą czystą szmatką .Chyba do lekarza pojde haha
    Tylko tak z dzieckiem nei przesadzaj bo jak go będziesz chronić przed bakteriami to niestety będzie wększe prawdopodobieństwo wystąpienia chorób takich jak astma niż dzieciak który ma kontakt ze wszystkim bez ograniczeń ;)
    Już obserwuje to u męża ciotki - JEDNA WIELKA TRAGEDIA :)

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRYSTI ale mi się nie chce nigdzie iść. Nawet kuchnię mam za daleko hehe :D najlepiej jakby mi ktoś zrobił i do łóżka przyniósł :D

    AMY ale ja mam na coś ochotę ale nie wiem na co :P to dopiero problem :P

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:

    AMY ale ja mam na coś ochotę ale nie wiem na co :P to dopiero problem :P
    Napij się wody :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 12:36

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż wczoraj wrócił od lekarza i ma stwierdzoną Astmę Oskrzelową .. masakra .. w dorosłym wieku nabawić się czegoś takiego :/

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Napij się wody :P

    LOOOOL :D piję ale to nic nie daje .. jeeeeeeeeeeeeeść :D

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 28 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Kobiety wy tez tak macie ze dezynfekujecie wszystko w domu jak ja ,bo ja to przecieram tymi chusteczkami to w lazience to w kuchni wszystkie blaty masakra :)

    Mam tak samo, a łazienka to już musi błyszczeć , nie cierpię brudnej łazienki....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    A mój mąż wczoraj wrócił od lekarza i ma stwierdzoną Astmę Oskrzelową .. masakra .. w dorosłym wieku nabawić się czegoś takiego :/
    Możliwe że był już na coś uczulony.
    Ja tak mam ale lekarz się w porę zorientował i od razu odczulanie, bo miałam duże zagrożenie zachorowania na astmę, ale przez ciąże musialam wszystko przerwać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    LOOOOL :D piję ale to nic nie daje .. jeeeeeeeeeeeeeść :D
    heheeh :P wyciśnij do niej cytrynę :P kwas cię pobudzi i na cokolwiek będziesz miała ochotę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie lubię syfu, ale nei dezynfekuje otoczenia ;)
    nie popadam w taką przesadę :P

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż ma alergię na kurz, roztocza, ja zresztą też. No i u niego przeszło na astmę. Masakra jak On się dusi czasem :/

    AMY znęcasz się nade mną :P już mam takie ssanie w brzuchu, że się zaraz porzygam .. no dobra idę do kuchni :P

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Mąż ma alergię na kurz, roztocza, ja zresztą też. No i u niego przeszło na astmę. Masakra jak On się dusi czasem :/

    AMY znęcasz się nade mną :P już mam takie ssanie w brzuchu, że się zaraz porzygam .. no dobra idę do kuchni :P
    No współczuję mężowi. ja też mam na kurz i roztocza i mogłabym tak wymieniać i wyminiać :P najbardziej na trawy :) Jak mi lekarka kropnęła alergenem na rękę to nawet nie zdąrzyła nakłóc skóry a mi się za moment zrobił rumień na 5x7 cm oO Byłą w szoku i powiedziała że takiego zaniedbania w alergii nie widziała i od razu mnie skierowała na odczulanie :P

    Sama się znęcasz :P chciałam Ci pomóc żeby Ci się żołądek do kręgosłupa nie przykleił :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha no ja też sprzątam codziennie, zresztą niemożliwe inaczej bo 2 koty i pies w domu :) ale nie popadam w nerwicę :D owszem łazienka zdezynfekowana, w kuchni czysto ale bez przesady nie mam siły ani czasu na to
    a ja chyba jednak zrezygnuję z Fasiowego koktajlu bo on taki bardziej wytrawny, zamiast tego będzie na słodko taki deser - banan/kiwi i jogurt naturalny :D mniam, ostatnio robiłam dwa razy tylko zamiast kiwi to truskawki...normalnie pychota

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 12:52

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 28 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    ja też nie lubię syfu, ale nei dezynfekuje otoczenia ;)
    nie popadam w taką przesadę :P

    Ja sprzątam rozsądnie ale mam ochotę ostatnio wszystko od dołu do góry wysterylizować! To jakaś taka moja wewnętrzna potrzeba. Wszystko mi teraz śmierdzi, wszędzie mi duszno i mam potrzebę sterylności. I pewnie prędzej czy później to zrobię, nie wiem tylko jak. Muszę od kogoś pożyczyć myjkę parową i będę jechać nawet po ścianach :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
‹‹ 596 597 598 599 600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ