Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 09:24

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Rozumiem, że z bazą? Właśnie z bazą zyskał on tak wysokie oceny, bez w sumie nie powala...Czyli jednak gwiazdki :)

    Tak z baza, a to ze gwiazdki to nie wiedzialam.. po prostu widzialam recenzje jednej dziewczyny tu z forum nawet i sie do niego przekonalam :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 31 października 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAGa oczywiście że się nie gniewam:) raczej nie jestem typem gniewacza:)
    przypomnę że jedynie rozmawiałyśmy o kolejkach w których stoi się po godzinie czy po dwie a Ty wspomniałaś o 3 minutowych kolejkach, wybacz ale w takiej to chyba wstyd poprosić o przepuszczenie.

    nie poruszam tematu pracy i młodocianych mam, a jedynie długich męczących kolejek, nie jestem za wykorzystywaniem do bólu lecz za rozsądnym wykorzystywaniem.

    no i off corse też przepuściłabym kogoś kto by mdlał z bólu, trochę przerysowałaś temat ale okej:) myślę że każdy zachował by się dokłądnie tak samo jak Ty w tamtej sytuacji.

    dla mnie na dzień dzisiejszy Cybex Aton II nie znam się na gwiazdkach a ten ma dużo, zresztą przy córce miałam zwykły fotelik dołączony do zestawu z wózkiem spełniał swoją funkcję odpowiednio:)
    Cybex optócz tych gwiazdek po prostu mi się podoba:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze fotelika nie wybrałam. Nie wiem czy nie zdecydujemy się na wózek 3w1 no i chyba jeszcze poczekam z wyborem. Dla mojego trzylatka mam Baby Design.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja fotelik będe miec z wozkiem ale niewiem czy bede go uzywac .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda masakra u mnie tez szaro za oknem strasznie .:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby moj zdal to prawko tu bo zwariuje ,oby bóg wysuchał .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 18:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Robotka pkt widzenia zależy od pkt siedzenia.
    Mówisz wykorzystywać to co nam się należy...... a co się należy kobiecie w ciąży?Rozumiem prawie wszystko bo właśnie takie wykorzystywanie oczywistego doprowadziło do tego , że młode kobiety w wieku rozrodczym są poniewierane w pracy , nie chcą takich kobiet przyjmować do pracy ( w sumie się nie dziwie przyjdzie na 3 miesiące do pracy , zusy trzeba płacić a taka pannica zaraz na zwolnienie ciążowe pójdzie), nie chcą przepuszczać w kolejkach( bo pannica w 5 tygodniu ciąży jest i jej kuźwa ciężko postać 3 minuty w kolejce), patrzą na nas ciężarne jak na dziwaków i zło konieczne. Dlaczego? Bo nadużywane są nasze właśnie przywileje.
    A teraz tak pomyślmy czy my jak nie byłyśmy w ciązy to ustąpiłyśmy takiej kobiecie miejsca w autobusie, przepuściłyśmy w kolejce? Nie udawałyśmy , że nie widzimy.
    Ja odkąd byłam w ciąży ( 5 lat temu) nauczyłam się jednego. Nie nadużywać swoich przywilejów bo mi się należy. Sama przepuszczam teraz matki z dzieckiem na ręku, kobiety w ciązy i naprawde te moherowe berety chwiejące się na laseczkach. Więcej na tym zyskam niż na wykłucaniu się , że ja w ciąży jestem i mi ciężko.
    Zwykły przykład. Kiedyś stałam w kolejce do lekarza. Przyszła kobieta w ciąży było nas a z 10 osób Ja byłam 11 na liście. Przyszła też kobieta która z bólu aż chciała się i słaniała na nogach. Wszyscy zgodnie powiedzieliśmy , że Pani z bólem wejdzie pierwsza a później pani w ciąży. Wiecie jaką krowa nam awanture zrobiła, że jej się należy pierwszeństwo bo ona w ciązy jest? Kurwa ja też byłam i co? I nie wypinałam brzucha i się nie wykłucałam. W gabinecie chyba na złość siedziała 40 minut a panią z bólem zabrało pogotowie bo straciła przytomność. I ta sytuacja dała mi strasznie dużo do myślenia nad naszymi należnymi przywilejami.
    I Robotka nie zrozum mnie źle bo nie atakuję Cię w żaden sposób tylko wyraziłam swoje podejście do tego tematu.
    To bardzo ładnie jak się ustąpi miejsce ale jak taka matrona w kolejce stoi i drze pape to juz bym nie przepuscila jej serio . Ja bym tą z bólem przepuścila jako pierwszą bez gadania .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 11:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Ja co do fotelika zastanawiam się nad maxi cosi cabrio fix lub pebble i nad cybex ale trochę jak dla mnie jest dosyć ciężki ale zobaczymy.
    Maxi cosi dobre sĄ ,ale wypowiem się jak dostane komplet cały to zobacze czy one takie dobre i czy warto dziecko wkladac w nie .Ale dzieciątko i tak nasze bedzie w wózku sobie lezalo jak bedzie cieplo bude opuszcze lekko przykryje cieniutkim okryciem i tyle :) tu w Szkocji nie ma takiego silnego słonca jak w Polsce .A wszedzie w sklepach windy są :) I mieszkam w miescie luzik z wózkiem wjade wszedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 11:43

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrio fix jest bardzo popularny i uniwersalny. Pasuje do wielu wozeczkow. Moje trzy koleżanki mają wózki z tym fotelikiem i sobie chwalą :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 09:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 18:57

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 31 października 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie myślę, jak jestem w ciąży ale dobrze się czuję to nie widzę powodu, dla którego miałabym się wykłócać o przepuszczanie w kolejce, ale jakbym się słabo poczuła to czemu nie, wszystko zależy od tego moim zdaniem jak się czuje,my.

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 09:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ola89 Autorytet
    Postów: 1699 1664

    Wysłany: 31 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pytanie z innej beczki, w jakim rozmiarze planujecie kupić pierwsze ubranka dla maluchów? Ja kupiłam trochę w rozmiarze 56 i 62 a moja mama mówi że to będzie za małe i już zgłupiałam...

    relgwn15ds2ncxvn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Ja fotelik bardziej chce używać do auta niż do wożenia dziecka
    Ja tez do auta tylko i wyłącznie na to patrzę,a jak widze dzieci tu w mieście wożone właśnie w maxi cosi to biedne takie mi się wydają bo muszą siedzieć w takim małym nie wygodnym foteliku i jeszcze wożone po całym mieście ahh ,moj jak zobaczył to do mnie ale ty nie bedziesz tak wozić naszego a ja no co ty , wole by dziecko bylo wyprostowane i miało swobodę ruchu .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 11:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ja tez do auta tylko i wyłącznie na to patrzę,a jak widze dzieci tu w mieście wożone właśnie w maxi cosi to biedne takie minsię wydają bo muszą siedzieć w takim małym nie wygodnym foteliki i jeszcze wożone po całym mieście ahh ,moj jak zobaczył to domnie ale ty nie bedziesz tak wozić naszego a ja no co ty , wole by dziecko bylonwyprostowane i miało swobodę ruchu .

    To jak planujesz wozić dziecko ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    A pytanie z innej beczki, w jakim rozmiarze planujecie kupić pierwsze ubranka dla maluchów? Ja kupiłam trochę w rozmiarze 56 i 62 a moja mama mówi że to będzie za małe i już zgłupiałam...
    Ja kupię od 0-3 miesięcy. Takie bo tuntaka rozmiarówka w uk ale wezmę mało kupie większe ciut .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola89 wrote:
    A pytanie z innej beczki, w jakim rozmiarze planujecie kupić pierwsze ubranka dla maluchów? Ja kupiłam trochę w rozmiarze 56 i 62 a moja mama mówi że to będzie za małe i już zgłupiałam...

    Na początek 56 i 62 będzie dobre w takich rozmiarach ja kupuję .

‹‹ 640 641 642 643 644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ