Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 12:16

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u nas szczepią i sie waham czy sie szczepić. juz odmówiłam szczepionki na grypę:]

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak teraz ale trzy lata temu nie szczepiono u nas ciężarnych ale z tego co pamiętam to w szpitalu syn był szczepiony na krztusiec po urodzeniu.. Sprawdzę potem w książeczce zdrowia

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Nie wiem jak teraz ale trzy lata temu nie szczepiono u nas ciężarnych ale z tego co pamiętam to w szpitalu syn był szczepiony na krztusiec po urodzeniu.. Sprawdzę potem w książeczce zdrowia

    Anka wiem ze szczepią po urodzeniu chyba 2miesieczne na krztusiec. Ale mi chodziło w ciąży. Podobno wiele maluszków choruje w okresie 2mcy po urodzeniu dlatego tu szczepią jeszcze w ciąży. Byłam ciekawa czy w Polsce ten proceder sie stosuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 09:39

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co nie wiem. Cos czytałam, że niektóre babki miały takie szczepienie ale u mnie jeszcze za wcześnie na to i lekarz nic mi nie mówił na ten temat. Osobiście to bym zaszczepila się w ciąży bo pamiętam jak mój brat to przeszedł to była masakra :/

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mój brat miał chyba z 2 tygodnie wtedy i był wczesniakiem.

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 12:16

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam dziewczyny :) pa

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ale mój brat miał chyba z 2 tygodnie wtedy i był wczesniakiem.

    Ok dzięki :) no właśnie tego sie obawiam.

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 1 listopada 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martafr wrote:
    mój brat tez był na to chory i faktycznie ciężko się to przechodzi ale lekarz od razu mamie powiedział że jak dzieciak przejdzie te chorobę to później już nic go strasznego nie ruszy bo po niej odporność jest lepsza

    Wiesz co, mój brat ciągle potem chorował chyba do 10 rz ale był wczesniakiem wiec może dlatego. Teraz jest raczej zdrowym nastolatkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no niech kazdy spi jak chce w necie pelno wiadomosci poza tym mówilismy juz kiedyś na temat spania wię o co kaman po co się unosić Ida ---chciałaś wytumaczyć super mnie się przydało i jest ok i nie widzę w twojej wypowiedzi nic złego ,nie rozumiem reagujecie jak pies na mięso to te hormony zapewne :)

    Ida lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam tylko powiedziec jeszcze ze ja wizyt u lekarza nie mam i usg teraz bede miala poerwszy raz od 2 miesiecy i nie mam mozliwosci sprawdzania co chwile jak z dzidzia wiec musze byc ostrożna podwójnie!

    nick nieaktualny, Bambi85, Fasia lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzin Duzo Zdrowia Szczęscia I Spełnienia Marzeń !!!Sto Lat 100!

    Rudzia, Lwica lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za zyczenia Krysti i Martafr :) :*

    Lwica, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wszystkiego najlepszego:)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia komode kupijesz Jaki kolor chcesz ,ja chcem tez dla dziecka kupic i się zastanawiam nad kolorem.

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LWICA bardzo dziekuje :*

    KRYSTI ja chce biala komode bo wszystkie meble w pokoju mam biale :) w pamietniku dodawalam zdj jaka chce ale jednak jej nie kupie bo za mala bedzie :) i znalazlam sobie inna ladniejsza ,jak juz kupie i tata mi ja zlozy to pokaze zdj :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heji ja sie witam weendowo . Rudzia wszystkiego najjjjj dla Ciebie i maluszka . Sto lat !!! : ) : ) : )
    Widze ze od rana ostra wymiana zdan. Tez mi sie wydaje Ida, ze traktowanie uzasadnionych medycznie zalecen jak zabobonow to troche przesada. Spanie na lewym boku jest uzasadnione medycznie , ma zapobiegac zesplowi żyły glownej dolnej. Co prawda ma to znaczenie od 6, 7 miesiaca kiedy macica jest juz bardzo duza i moze powodowac ucisk na duze naczynia ale mysle ze warto sie juz do tego przyzwyczajac. Z reszta kiedys duzo o tym pisalysmy jak Marta wspomniala. To ze Twoj lekarz tym nie wspomnial... moze zapomnial, a moze liczy ze kazdy cos czytai ew. zadaje pytania a nie czeka na gotowe info podane na zlotej tacy. Takze mysle ze atak na Anke z samego rana chyba niepotrzebny ; ) . A tak w ogole objawy niedotlenienia dziecka ewidentnie mozna stwierdzic dopieropo porodzie... oby zadnej z nas nic takiego nie zaskoczylo.



    Rudzia, nick nieaktualny, mantissa, MartaAlvi, Fasia lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    LWICA bardzo dziekuje :*

    KRYSTI ja chce biala komode bo wszystkie meble w pokoju mam biale :) w pamietniku dodawalam zdj jaka chce ale jednak jej nie kupie bo za mala bedzie :) i znalazlam sobie inna ladniejsza ,jak juz kupie i tata mi ja zlozy to pokaze zdj :)
    Ja tez o białej myśle bo białe ładne są .

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spie na lewym cale zycie więc lubie tą strone :)

‹‹ 657 658 659 660 661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ