Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Ciebie tu boli napewno łono sie rozchodzi tobie ja ostatnio wstac nie moglam bo tak mnie w krzyzu złamalo ze ola boga myslalam ze mi tak zostanie bo pochylona przez pol godziny bylam i bolało jak skurczysyn . Mnie cycki bolą raz przestają a raz jak zaczną bolec to jeju .
    Tak mocno to miałam raz i musiałam się położyć. Ale na drugi dzień przeszło. A później zauważyłam większy brzuszek ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Ja tez od paru dni już jem mięso i wędliny. Chyba mdłości całkiem odeszły :)
    Ja od dwoch dni szynke wcinam z bułką tak mi smakuje .Juz chyba mogę wszystko jesc na co mam ochote ,ale miesa czerwonego kuźwa nie tkne chyba juz nigdy w zyciu .

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jeszcze dzisaj jest jakos tak duszno, juz oczywiscie z moją chorą głową wymyslilam szereg przyczyn ehhh. Npo ewidentnie slaby dzien. No ale chyba zaczynam czuc malego, bo wczesniej tylko jak reke przylozylam do brzucha a teraz tak po prostu : ) wiec jednak sa jakies plusy.

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Tak mocno to miałam raz i musiałam się położyć. Ale na drugi dzień przeszło. A później zauważyłam większy brzuszek ;)
    Mnie w bokach tak ciągnie kak by mnie rizciągano zawsze na noc tak mam.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a brała któraś pod uwagę wózek CAMARELLO CARRERA??

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie :) a co fajny ide zobacze

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni mam czasem takie mocne napinanie się podbrzusza na pare sekund i nie powiem ,że troszkę to bolesne uczucie ale nic się przy tym nie dzieje ,trwa chwilkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2015, 21:57

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BAMBI to na bank wina gorszego dnia :) może zaraz na spacer pójdę tylko kurcze sama to nie lubię .. no ale może się zmobilizuję. Zobaczymy ..
    Ja bym też nie dała rady pracować ale chciałabym z domu wyjść, musieć wyjść :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Nie :) a co fajny ide zobacze
    no nie wiem:) własnie się chciałam dowiedzieć:) wiem że jest duży i ma dużą gondolkę:)
    widziałam że kilka dziewczyn go w pamiętnikach wybrało i są zadowolone:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znow mnie kopie mała MANUELKA <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no nie wiem:) własnie się chciałam dowiedzieć:) wiem że jest duży i ma dużą gondolkę:)
    widziałam że kilka dziewczyn go w pamiętnikach wybrało i są zadowolone:)
    Az idę obczaje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie nasza Weronika się zapodziała ,byla i nima jej .

  • Klaudia90 Autorytet
    Postów: 716 1573

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie rano odczuwam takie dziwne hmmmm jakby "drętwienie" macicy... Nie wiem właściwie jak to określić. Na początku myślałam, że to może z zimna tak mnie trzęsie od środka, ale przecież ciepło mamy w mieszkanku. Od jakiś dwóch tygodni

    atdcpx9igi18i82j.png
    l22n6iyebdj8geju.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od października mieszkam na swoim dom wybudowaliśmy razem z mezem gdyby nie praca w irlandi to pewnie domu by nie było fak mamy dopiero sam dol bez ralitasow meble używane brak dachówki ocieplenia ale pomalu do przodu

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia90 wrote:
    Ja codziennie rano odczuwam takie dziwne hmmmm jakby "drętwienie" macicy... Nie wiem właściwie jak to określić. Na początku myślałam, że to może z zimna tak mnie trzęsie od środka, ale przecież ciepło mamy w mieszkanku. Od jakiś dwóch tygodni
    Klaudia to wszystko ci się tam uklada rosnie i no musi tak byc ja tez roznego rodzaju czuje rzeczy nie silne delikatne takie .

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja też mam coś podobnego do drętwienia,napinania macicy ale trwa to chwilke troszkę boli ale poza tym nic niepokojącego więc wsio ok

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485 wrote:
    ja od października mieszkam na swoim dom wybudowaliśmy razem z mezem gdyby nie praca w irlandi to pewnie domu by nie było fak mamy dopiero sam dol bez ralitasow meble używane brak dachówki ocieplenia ale pomalu do przodu
    No i super w Polsce to się dorobił by garba ,Tusk z Polski chciał zrobic Drugą Irlandie a sam spierdzielił z rzadu polskiego bo juz mete stracił .Na Pis glosuje moja cala rodzina .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a brała któraś pod uwagę wózek CAMARELLO CARRERA??
    Robotka ładny wózek jest tylko ta buda mi się nie podoba .

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    No i super w Polsce to się dorobił by garba ,Tusk z Polski chciał zrobic Drugą Irlandie a sam spierdzielił z rzadu polskiego bo juz mete stracił .Na Pis glosuje moja cala rodzina .

    BŁAGAM NIE ZACZYNAJCIE TEMATÓW POLITYCZNYCH !!

    Przepraszam za wielkie litery ale musiałam :)

    nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    BŁAGAM NIE ZACZYNAJCIE TEMATÓW POLITYCZNYCH !!

    Przepraszam za wielkie litery ale musiałam :)
    Hihi :) fasia ja tez nie lubie tematów politycznych ,ale ja co dziennie to mam :) moj taki jest polityka banki Platformy ropa itp co dziennie slysze haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 16:24

‹‹ 708 709 710 711 712 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ