Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti daj troche bigosu narobilas mi ochote:) kurtka super!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    A i zapomniałam powiedzieć ze mam łożysko przodujące jednak :D co to oznacza kobietki !ze cc bede miec jak się układ nie zmieni czy jak .
    Dopiero z kąpieli wróciłam.
    Krysti, ale masz łożysko na ścianie przedniej umieszczone czy przodujące czyli przysłaniające ujście szyjki macicy???

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Krysti daj troche bigosu narobilas mi ochote:) kurtka super!!
    Dziękuje lali :)Ja juz zjadlam :) mmm lali dala bym ci z miłą chęcią :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2014, 22:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Dopiero z kąpieli wróciłam.
    Krysti, ale masz łożysko na ścianie przedniej umieszczone czy przodujące czyli przysłaniające ujście szyjki macicy???
    Na przedniej scianie mam łozysko i wysoko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 00:33

    Lwica lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Na przedniej scianie mam łozysko .
    A to dobrze, tzn cesarka z tego powodu Ci nie grozi. Ja też mam teraz na przedniej ścianie i gdzieś słyszałam, że jak łożysko jest na przedniej to łatwiej poród przebiega, ale nie wiem czy to prawda :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    39£ kochana . Pani doktor pokazała nam wszystko serduszko jak biło pięknie ah jej :)

    A to spoko £39 nie taka tragedia, u mnie to kosztuje £95:(trochę duzo a jak chcesz zdjęcie lub CD to ponad £100:(
    Fajnie ze jeszcze powiedziała co i jak z synkiem;) a nie tylko płeć.

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    A to spoko £39 nie taka tragedia, u mnie to kosztuje £95:(trochę duzo a jak chcesz zdjęcie lub CD to ponad £100:(
    Fajnie ze jeszcze powiedziała co i jak z synkiem;) a nie tylko płeć.
    No super babka była taka ze az się sama ciesxyła ze nasz mały takie minki robił haha .To u ciebie drogo a zobacz na stronke babybond ultrasound bo byc moze i uciebie ta placowka nie daleko jest oni w uk są wszedzie . I wybierz tylko płec .

    Lwica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    A to dobrze, tzn cesarka z tego powodu Ci nie grozi. Ja też mam teraz na przedniej ścianie i gdzieś słyszałam, że jak łożysko jest na przedniej to łatwiej poród przebiega, ale nie wiem czy to prawda :-)
    Sylwia oby to byla prawda ze tak będzie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 01:01

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    No super babka była taka ze az się sama ciesxyła ze nasz mały takie minki robił haha .To u ciebie drogo a zobacz na stronke babybond ultrasound bo byc moze i uciebie ta placowka nie daleko jest oni w uk są wszedzie . I wybierz tylko płec .

    Nie ma u mnie:( właśnie zerknęłam. Scan mam 18go także pozostaje mi czekanie:]
    A zdjęcia masz, czy CD???

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Nadzieja84 Autorytet
    Postów: 514 700

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mi też kwiecień przepowiadają:) Nie znam płci, nie czuję ruchów jeszcze a u mnie wczoraj 18 tydzień się zaczął.
    Pozdrawiam

    weronika86, nick nieaktualny, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    w5wqdf9h5xdvdqnt.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, Nadzieja. :) Na kiedy masz termin? Ja też jeszcze nie czuję, w 19 tyg. (20 wg usg). :(

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Nie ma u mnie:( właśnie zerknęłam. Scan mam 18go także pozostaje mi czekanie:]
    A zdjęcia masz, czy CD???
    Zdjecia mam tylko .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kobitki poczujecie ze az bedziecie podskakiwać :D witaj nadzieja:)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kobietki za podziękowania :) Mam nadzieje ze i jakieś dziewczynki jeszcze będą ;)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 8 listopada 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dziś pierwszy poważny kopniaczek! Aż sama podskoczyłam! :D Coraz silniejszy ten mój maluch ;)

    Dziewczyny, czy jest tu jeszcze któraś, która nie ma jeszcze totalnie NIC dla dziecka? Ale tak zupełnie nic. Bo widzę, że chyba tylko ja, jedyne co mam, to zdjęcia usg...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 9 listopada 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Ida, ja też nie mam jeszcze zuuupełnie nic. Nawet skarpeteczek. :) I kupować będę dopiero po nowym roku, więc na pewno nie będziesz ostatnia nieobkupiona. :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ulka84 lubią tę wiadomość

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida,ja totalnie nic nie mam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    No i dziś pierwszy poważny kopniaczek! Aż sama podskoczyłam! :D Coraz silniejszy ten mój maluch ;)

    Dziewczyny, czy jest tu jeszcze któraś, która nie ma jeszcze totalnie NIC dla dziecka? Ale tak zupełnie nic. Bo widzę, że chyba tylko ja, jedyne co mam, to zdjęcia usg...
    Ja nic nie mamm , a jutro mialam cos kupić ale jakoś mnie nie ciągnie jest czas jeszcze naprawdę .Nie mam komody nic nawet sypialnia nie jest skonczona :/ bo muszę wszystko przesortowac ,nie ma miejsca narazie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 01:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze my tylko nic nie mamy :/ Ja naprawde kupila bym duzo ale dla mnie jest czas na zakupy .

‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ