X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • ciążomania Koleżanka
    Postów: 38 73

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makasa wrote:
    Plumb dokładnie,spacery na nią tez dzialaja ale boje sie zimy,ze juz nie dlugo bedzie za zimno na spacery i co ja wtedy zrobie...z pieluszka probowalam ale niestety nic nie daje.Marta&Hania no wlasnie i tu jest problem bo ona nie chce smoczka(kp)probowalismy wielokrotnie,mamy juz kilka roznych smoczkow,i nawet taki co to dzieci ktore nie chca smoczkow to ten jedyny chca(avent smoothi)ale niestety rowniez nie chce.Na przeczekanie jeszcze jej nie bralam,ale ona strasznie krzyczy i nie wiem czy by zasnela...hym no juz nie wiem

    Na niektóre dzieciaczki też działa dźwięk suszarki i są na you tubie takie filmiki uspokajające ( szum wody, bicie serca itp.) Może to coś pomoże:)

    7u22tv73atjkfp18.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania ogólnie walcze z nią aby spała w łóżeczku w dzień chociaż,więc jak ją usypiam na rekach przewaznie,odkladam do lozeczka,a ona po 5 minutach sie budzi i krzyk,i tak kilka kilkanascie razy,masakra,wczesniej usypiala tylko w bujadelku,ale wlasnie chcialabym ja nauczyc spac w lozeczku(w nocy spi z nami)

    Camilia rowniez obserwuje ja i nie pozwalam aby sie rozplakala(zgodnie z jezykiem niemowlat)patrze jak juz ziewa,biore ja do spania,ale niestety nie zasypia od razu,tylko awanturka.
    Iwo co do usypiania na cycu to tez to praktykowałam do czasu,poniewaz mala od zawsze nam duzo ulewa,i niestety musze bardzo pilnowac aby po kazdym jedzeniu odbila i mniej wiecej 30 min trzymac w pionie tak aby nie ulała;/ludu juz sama nie wiem co to robic,heh chyba zostaje nam uzbroic sie w cierpliwosc;]
    Jeszcze mam pytanie,Czy wasze dzieci tez sie ślinią??kurcze no leje jej sie z buzki juz od jakichs 2 tyg.ma dopiero 3msc i 20 dni,nie widze zeby ja cos bolalo,zeby to byly juz zeby?hym

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:

    Bylam w rossmann po te sloiczki, nawrzucalam do koszyka, a tu zonk, tylko duze sloiki sa promocji i to od 8-9msc wiec zrezygnowalam i kupilam malej to co teraz bede podawac...

    Kurcze wczoraj dostałam maila że jest promocja na te jednoskładnikowe warzywka i owoce, plus jeszcze jakieś dania itd. Niestety skasowałam go :( To było jako dodatkowa promocja z kartą rossnet, to jakiś bezsens w takim razie :(
    o mam http://www.rossnet.pl/promocjanestle?utm_source=redlink.pl
    to oszukują coś jak tego nie ma, mam nadzieję że link się otworzy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 23:26

    lolka83 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa może spróbuj naukę spania w łóżeczku zacząć jednak od nocy, bo skoro Twoja córeczka nie jest nauczona wcale łóżeczka to w dzień może być ciężko.
    A próbowałaś wózek, ja bardzo często z niego korzystam w domu, a właśnie spanie w ciągu dnia to tylko we wózku, bo jak widzę że Mały zaczyna się kręcić, troszkę powożę i jest szansa że uśnie dalej.

    Co do ulewania to może spróbuj z tym klinem do spania, będziesz spokojniejsza.

    A ślina nie musi wcale wróżyć szybko zębów, w pewnym momencie ślinianki jej za dużo produkują, przygotowują się do trawienia pokarmów :) poza tym tej śliny jest tak dużo, że dziecko nie nadąża z jej połykaniem, więc trzeba zaopatrzyć się w masę śliniaków i pieluch i jest to do przeżycia :)

    Iwo lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za cisza?
    Czyżby każda z Was miała piękną noc za sobą?

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta taaa u nas noc "piękna" jak zwykle :-P

    marta&hania lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia u nas noce identyczne jak u Ciebie więc jest pięknie z pobudkami co ok 2h:)
    ale ja nie tracę nadziei że kiedyś będzie lepiej:)

    Camilia, Iwo lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania wrote:
    Camilia u nas noce identyczne jak u Ciebie więc jest pięknie z pobudkami co ok 2h:)
    ale ja nie tracę nadziei że kiedyś będzie lepiej:)

    Ja też nie racę nadziei bo tylko ona pozostaje :-)

    Iwo, marta&hania lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj jesteśmy już po brokule ;-) Chyba smakował Julce bo otwierała buzię po więcej :-)

    Iwo, am, marta&hania lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka średnia :( Dawid średnio spał w dzień i padł o 19:20 zaraz po kąpieli. Obudził się za to wyspany o 22:30 i buszował do 1...ostatecznie wzięłam go do swojego łóżka i padł na cycu.Także u mnie mała porażka i niekonsekwencja w samodzielnym spaniu. Ale od dziś wraca do swojego pokoju. Mamy dziś basen, więc pewnie będzie twardo spał jak ostatnio :)

    Camilia- u nas brokuł na początku nie bardzo, później jadł chętniej;) Dziś kalafior- ciekawe jak na niego zareaguje :) bo mój mąż w ogóle nie je kalafiora,nie lubi na sam zapach ma torsje ;) Jak zapytam męża o najgorsze jedzenie- zawsze odpowiada- KALAFIOR! ;)

    Karola:), am, marta&hania, Camilia lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Camilia- u nas brokuł na początku nie bardzo, później jadł chętniej;) Dziś kalafior- ciekawe jak na niego zareaguje :) bo mój mąż w ogóle nie je kalafiora,nie lubi na sam zapach ma torsje ;) Jak zapytam męża o najgorsze jedzenie- zawsze odpowiada- KALAFIOR! ;)

    To mój odpowiada KALAFIOR I BRUKSELKA :P

    Iwo lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci :-P

    Iwo lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brukselek też nie lubie;)
    jutro mam kolęde muszę ogarnąć ten bałagan po Haniowym huraganie; ) jeeeej tak mi się nie chce. Wszystko inne robię tylko nie sprzątam. Przypominają mi się czasy szkolne - sprzątałam byle tylko się nie uczyć a teraz....;)

    Co się dzieje z Mają i jej córeczką?

    Karola:) lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo, u nas tez dziwna nocka :)
    mala zasnela sama o 22...jeczala, poplakala, ale zasnela, kilka razy sie budzila, poplakiwala ale jak wchodzilam to znow zasypiala, ewidentnie chciala do mnie...
    JA glupia poszlam o 2 spac, mialam nadzieje, ze bedzie spala jak poprzedniej nocy do 7.45 :) a mala o 2.45 pobudka, wzielam na 1 karmienie do cycka...i spala tak do 5, a po 5 uznala ze sie wyspala, zaczela gadac itd, eh, udawalam, ze nie slysze, rzucala sie na lozku, jakby chciala zasnac, a bylo jej nie wygodnie..odloylam do lozeczka,od razu zasnela, pospala do 7.30 i znow heja :P jakos przy piersi do 9 wytrzymala, ale ja przez te podbudki jestem srednio wyspana...
    Teraz 30min spala, idziemy na spacer bo pogoda nawet ok...
    U nas dzis bedzie sloiczek dynii caly, od jutra brokul :P

    A ja na 15 na masaze do gabientu spa :P yeyey

    Iwo, marta&hania, Karola:), am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka właśnie zastanawiałam się czy jest sama dynia w słoiczku. Jakiej masz firmy?
    Ach zazdroszczę masażu ;-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Lolka właśnie zastanawiałam się czy jest sama dynia w słoiczku. Jakiej masz firmy?
    Ach zazdroszczę masażu ;-)

    Kochana gerber.

    Camilia lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mające parowar z blenderem, czy to jest urządzenie na krótki okres czasu??
    Paula to Twoja mama używała aventa???jak długo??

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Dziewczyny mające parowar z blenderem, czy to jest urządzenie na krótki okres czasu??
    Paula to Twoja mama używała aventa???jak długo??

    Myślę, że do roku, bo później już się nie blenduje na papkę dziecku, a jeśli chodzi o samo gotowanie na parze, to się przyda nawet dla rodziców na obiady, z tym, że mało wchodzi tam jedzenia.

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli ktos chce zastosowac metode BLW, to taki wydatek jest zbedny. Jedzenie w kawalkach wg tej metody wlacza sie juz w 8 mc, gdy dziecko samodzielnie i stabilnie siedzi. W ogole sa badania, ze im szybciej dziecko zaczyna jesc niepapkowe jedzenie, tym szybciej zaczyna mówić i nie ma wad zgryzu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 18:27

    misia_k1, lolka83, Karola:), Aniulka, marta&hania lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam bardzo za odpowiedzi;)bede pisac czasem do was,mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko...pozdrawiam

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
‹‹ 570 571 572 573 574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ