X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do mam dzieci nie tolerujacych smoka w ogóle. Czy wasze pociechy zasypiając tez tak ładują raczki do buzi jakby chciały po łokieć ja połknąć ? Trochę mnie to martwi i zastanawiam czy jest nadal głodna czy to zęby a może tak sie uspokaja. Sama nie wiem ehhh... Oczywiście ślini sie przy tym po pas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 10:33

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny kiedy u nas będzie taka noc? Mam nadzieję, że dożyje do tego czasu :-P

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja89waw wrote:
    Pytanie do mam dzieci nie tolerujacych smoka w ogóle. Czy wasze pociechy zasypiając tez tak ładują raczki do buzi jakby chciały po łokieć ja połknąć ? Trochę mnie to martwi i zastanawiam czy jest nadal głodna czy to zęby a może tak sie uspokaja. Sama nie wiem ehhh... Oczywiście ślini sie przy tym po pas.


    Moja smoka niby toleruje, ale tylko na chwilkę do zasypiania, czasami bez smoka zaśnie, a jak nie ma smoczka, to tak jak piszesz - ręce w buzi, palce wyprostowane przy tym, nierzadko uleje, jak tak sobie wpakuje te rączki. Wg mnie to albo zęby albo samouspokajacz.

    maja89waw lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Ach dziewczyny kiedy u nas będzie taka noc? Mam nadzieję, że dożyje do tego czasu :-P

    Kochana życzę Ci aby jak najprędzej!

    Camilia lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej jak piszecie o tych nockach przespanych to dziś to aż mi się płakać chce, pobudki co 2 H i między 2 a 3 wogole sama nie mogłam zasnąć, ciągle coś mi przeszkadzalo- ciepo, zimno, tu niewygodnie, poszłam do salonu jeszcze gorzej chodziłam i kręciłam się z godzinę, spać mi się chciało bardzo tylko nie mogłam zasnąć; ( noc tragedia

    Dołączam się do problemów kupkowych:/
    Karola u nas ulewania kiedyś też były prawie przy każdym odbijaniu raz więcej raz mniej, ale teraz jest to sporadyczne. Może trzeba przeczekać.

    Ivo dzięki za dobry film (gone girl), wczoraj z m sobie obejrzeliśmy. jeśli lubisz takie mocne filmy to polecam my ostatnio ogladalismy the equalizer lub orphan (ale to już chyba horror stary w tv leciał ostatnio).

    Za tydzień nasza pierwsza Wigilia 2+1 + reszta rodziny;)
    Cieszę się. W ogóle zauważyłam że im Hania starsza tym bardziej podbija moje i męża serce. Uwielbiam na nich patrzeć jak gadają i Hania wyciąga ręce do jego głowy i bada oczy, nos, uszy, włosy. ... nie wiedziałam że takie proste sprawy tak cieszą i tak wzruszają. Ach chyba mi znowu hormony buzują.



    Iwo, maja89waw, Plumb80 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to może będziemy płakać razem? Zawsze jakoś lepiej niż samemu :-P Misia może też się przyłączy ;-)

    marta&hania lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia,przyłączam sie bez dwóch zdan do fan clubu nieprzespanych nocek.

    U nas dzis kupka byla, taki 2cm bobek zbity ma sa kra...stekal stekal cisnal cisnal i wydusil....teraz nie wiem czy to zasluga jablka wczorajszego, enterolu czy tego ze nie podalam manny wieczorem.
    dzis znowu tylko jablko podam.
    w ogole do mm dodalam rumianku i wypil to bez marudzenia.Rumianek tez jest dobry na problemy kupkowe.

    Juz myslalam o zmianie mleka mm ale skoro u wszystkich są te problemy z kupka i chyba juz wiekszosc z nas zaczela rozszerzać diete, to sie wstrzymam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 13:37

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fan club nieprzespanych nocek hahah dobre ;-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło że nie jestem sama:) mam jednak nadzieję że fan club szybko się rozpadnie i wszystkie będziemy w fan clubie wyspanych mamusiek^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 13:46

    misia_k1, Camilia lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gone Girl, poluje na to od jakiegos czasu?? GDzie ogladaliscie???

    U nas znow wspaniala noc...MAla zasnela znow sama w swoim lozeczku, niby usypialam ja z 30 min glaskalam po glowce itd, ale juz 5 dzien bez cycka się obeszlo.
    Po godz 1 zaczela stekac, ale chwilka poglaskania po glowce i znow spala. Pozniej sama sie obudzilam po 3, bo ona sie zawsze tak budzi i co...nic spala dalej...obudzila się na pierwsze karmienie po 7!!!
    Znow do nas do lozka i spalysmy do 9.30, maz wychodzac do pracy odlozyl ja do lozeczka, ona sie bawila, a ja z tego wszystkiego zasnelam...Budzę się o 12! a ona spi nadal w lozeczku.
    Obudzila się o 13!!! Takze ja nie wiem ale ona tyle dzis spala ze szok! Jestem mega wyspana :P Za to dzien nam sie popierzyl :P
    W Wawie starsznie szrao, nie wiem czy z nia jeszcze wychodzic czy nie...eh... :)
    U nas po brokule, kupa codziennie, wczoraj kalafior i dzis to zobaczymy :)

    Camilia, maja89waw, am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja nasza w ogole nie akcpetuje smoczka, ostatnio wlasnie te paluchy sobie i raczki przed spaniem wsadzala jakby miala rozerwac te dziasla..jednak od tyg zaczelam dawac smoczek wubba nub i znow go zlapala...ciagle oglada ta zyrafke co ma przy nim i za nia trzyma...i tak ssie go, ze jakby miala go calego polknac :P

    maja89waw, am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka a jaki rozmiar masz tego wubba ? My mamy 0-3m i w ogóle go nie chce... Zastanawiam się czy jest sens kupować 3-6 m bo chyba większych nie ma...

    Właśnie poszła kupa gigant ! po 4 dniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 15:16

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2685

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam i podziwiam, ze potraficie uspic dziecko bez smoczka i jeszcze we wlasnym lozeczku.mu nas Zuzia bez smoczka nie usnie, przed spaniem zawsze ryk, w nocy jak sie obudzi, to tylko cysio. Juz nie mowiac o tym, ze lozeczka wlasnego nie uwaza za swoje miejsce do spania.

    Obecnie jestesmy na etapie nauki soadania, probuje sie podniesc, jak dorwie rece to sie podciaga (i jest mega dumna z siebie), ale jak jej sie nie udaje to sie zlosci strasznie.

    Moja tez pcha do buzi rece i nogi, az sie krztusi czasem - masakra.

    Kupy nie bylo od soboty, ale chwilowo nie placze i sie nie prezy, wiec moze w koncu sprobuje i zrobi. To jest nasz najwieksza bilaczka;(

    Co do ulewania, to kolezanka miala tak z mala, chodzila do lekarzy, bo bala sie, ze cos jest nie tak. Powiedzieli jej, ze jak skonczy 8 miesiecy to sie skonczy i rzeczywiscie tak bylo ;)

    Dziewczyny, a czy ktores z Waszych dzieci mialo powiekszone wezly chlonne? Moja ma powiekszone dwa za uszkami od jakis dwoch miesiecy lub wczesniej, ale wyczulam w tamtym okresie. Bylam u dowch lekarzy, badania ogolne okej, infekcje wykluczone, bakterie, wirusy tez. Nasza lekarz twierdzi, ze poki wezly obwodowe niepowiekszone to jest w porzadku i ze maluchy czasem tak maja. Ale ja sie zastanawiam... te wezly wyczulam tydzien po szczepieniu, ale nie wiem czy to zbieg okolicznosci, czy to moze byc odczyn poszczepienny.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na kinomanie :P

    http://www.kinoman.tv/film/zaginiona-dziewczyna-1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 17:19

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej bajki. Jak to u Was jest z miesiączką? Ja jeszcze nie mam. Nie karmie małej od kilku dni, ale od paru tygodni juz dokarmiam mm. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze. Mialyscie jakieś oznaki zbliżającego się okresu??

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Gone Girl, poluje na to od jakiegos czasu?? GDzie ogladaliscie???

    Mój M ściąga z torrentów:)

    Lolka a dowiedzialas się czegoś odnośnie tego zgrubienia po szczepieniu co miała Wiki? Bo moja tez miała i jeszcze taki bardzo maleńki guzek zostal; (

    Summerka my nie mieliśmy problemu z węzłami.

    Dziewczyny ostatnio ściągnęłam sobie taką aplikacje na tel. Blix promocje w telefonie, jestem bardzo zadowolona bo w jednym miejscu nabieżąco wiem gdzie są promocje. A przydaje mi się jak chce kupić pompki, słoiczki, teraz święta to wiem jakie zabawki i prezenty w jakim sklepie w jakich cenach:)
    chciałam się podzielić bo mi się przydaje i pomyślałam o Was, że może Wam też się przyda.
    a Wy macie jakieś aplikacje z ktorych korzystacie o których może ja nie mam pojęcia a życie byłoby prostsze?

    maja89waw, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej bajki. Jak to u Was jest z miesiączką? Ja jeszcze nie mam. Nie karmie małej od kilku dni, ale od paru tygodni juz dokarmiam mm. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze. Mialyscie jakieś oznaki zbliżającego się okresu??

    Ja juz jestem po pierwszej:( obfita i bolesna ale do przeżycia, bo obyło się bez tabsów. Przed ciążą bolało baaaardzo.

    mikulka lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też ściągamy z torrentów ;)

    Smoczka nie używaliśmy nigdy, nie pomogę w tej kwestii.

    Mikulka-u mnie miesiączki brak ;) my cały czas cycujemy, kilka razy bolało mnie już podbrzusze, pewnie niedługo się pojawi ;)

    Dziewczyny jak ja wam współczuję tych nocy, nie będę się chwalić naszymi ;) nie chcę was wkurzać ;) życzę wam, żebyście się w końcu wysypiały.

    Mały śpi, a ja prasuję przy Świątecznych piosenkach :) LOVE IT :) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 16:08

    am, lolka83, maja89waw, Camilia, misia_k1, mikulka lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania wrote:
    Ja juz jestem po pierwszej:( obfita i bolesna ale do przeżycia, bo obyło się bez tabsów. Przed ciążą bolało baaaardzo.
    A miałaś jakieś symptomy czy dostałaś z nienacka?

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie z innej bajki. Jak to u Was jest z miesiączką? Ja jeszcze nie mam. Nie karmie małej od kilku dni, ale od paru tygodni juz dokarmiam mm. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze. Mialyscie jakieś oznaki zbliżającego się okresu??

    Ja wciąż kp, czasami daje małemu mm, ale bardzo rzadko. Podbrzusze pobolewa mnie już od dłuższego czasu (tzn co kilka dni się oddzywa) no i miałam dwudniowe plamienie niedawno, ale okresu ani widu ani słychu :P

    mikulka lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ