X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, no zasnęła jak isałam posta - mruki oznaczały zasypianie :P

    No sie wszytsko pochrzaniło, w poniedziałek mieli do nas na obiad przyjsc tesciowie, mialam tylko zrobic łososia i karkowke, bo zostanie pewnie z niedzieli, wiec cos swiezego aby było.

    A w niedziele to my mielismy isc do tesciow, ale dzisiaj rozmawailam z moja babcia i tak mi sie jej zal zrobiło i ja zaprosiłam do nas w niedziele, tylko do tego dochodzi babci ziec - bo corka mojej babci nie zyje i jego corka czyli 3 osoby. Gdyby nie to, ze babcia mojego Łukasza zmarła, to bysmy wszyscy poszli na obiad do tesciow, ja bym jakos finansowo z tesciowa sie podzielila i by bylo ok, a teraz tesciowa placze non stop (bo to jej mama zmarla), no to nie chce jej zwalac na łeb, tym bardziej ze nic nie zaproponowala.
    Babcia cos ze soba wezmie, ale i tak wychodzi na to, ze musze ogarnac wiecej niz planowalam. Gadalam jeszcze z M. przez telefon, bo jeszcze pracuje i pewnie do polnocy mu zejdzie, ma jeszcze pogadac z mama jak to ogaranac, bo troche glupio - oni w trojke na dole a my u góry. Nie wiem sama, wiem ze z rana uderzam na zakupy.
    Lece prasowac ;/
    Miłych nocek :*

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych Świąt w miłej rodzinnej atmosferze :*

    Camilia, BiB, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i wzajemnie Karola :*

    Karola:) lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to faktycznie masz urwanie głowy. Ja dzisiaj poprałam, zrobiłam zakupy i umyłam lodówkę. Mąż odkurzył i umył podłogi. Na jutro pozostaje mi gotowanie- żurek, karp w galarecie (teściowa sobie zażyczyła bo na Wigilii nie mogła się nim najeść). Ciasto zamówiliśmy (kolega piecze) także chociaż to mi odpada. Z ozdób Wielkanocnych mam zielone gałązki i bukszpan na których powieszę takie ozdobne drewniane jajka i tyle ;-)
    Wszystkim Mamusiom życzę rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych :-*

    BiB lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie Spokojnego,wesolego Alleluja:-) i suchego Dyngusa:-)

    Ja juz szarlotke zrobilam,sernik z siostra,posprzatalam i spaceruje z Dziubą:-)

    Camilia, Karola:), BiB, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnych, rodzinnych świąt :-) smacznego jajka i dużo odpoczynku :-* Buziakiiiii

    Karola:), Camilia, BiB, misia_k1, Paula_29 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie zyczymy wam z Dawidkiem wspanialych, rodzinnych, spokojnych i smacznych Świąt ! Oby nasze smakolyki wszystkim smakowaly :)

    misia_k1, Camilia, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my również życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych, spokojnych, zdrowych i niosących wytchnienie od codziennych spraw i obowiązków ;)
    Buziaki Mamusie i Maluszki :)

    misia_k1, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza ;-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i za chwilkę po eh ... A tyle się nasprzatalysmy itp ;-)
    U nas święta mijają spokojnie. Mała, pomimo katarku, który dopadł ją jakieś trzy dni temu daje rade :-) Jest bardzo towarzyska i codziennie robi coś nowego. Dzisiaj w końcu zaczęła robić kosi łapki! Przez katar wybudza się w nocy, ale nie płacze tylko ogląda książeczki heh. Dopiero jak mnie lub M zobaczy zaczyna dopominac się, że chce na ręce. Od kilku dni całymi dniami woła "mamama" i "nie". Święta z takim kochanym szkrabem to jest TO ;-) Buziakiiiii Kochane i miłego świętowania !! :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 17:56

    maja89waw, Karola:), Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam święta też minęły w super atmosferze. Wczoraj zaliczyliśmy chrzciny "siostrzyczki" Lilki i było super. Dziewczyny sa w tym samym wieku w zasadzie ale całkiem inne. Ulka spokojna, ostrożna i dużo większa od naszej kruszyny. Wygladała w sukni jak roczna dziewczynka :) Oprócz tego jestem mega dumna z naszej kruszynki, bo chrzciny nie dosc ze w Święta to jeszcze na mszy i byłam pewna, ze przy tej mojej wiercipietce wyjdę po 15 minutach. Oczywiście wiercila sie z rak do wózka była przekładana ale ani raz nie zapłakała :) na obiedzie dała radę mimo wielu gości. Przypomniała sobie mama, tata, baba od przedwczoraj wrócił jej tzw kryzys 8 miesiąca, nawet tatuś jest be tylko MA MA i chodzi za mną jak cień...

    Karola:), am, mikulka, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nasze Święta bardzo średnio. Gdyby nie Wiki, to chyba bym je całe przespała. [w wolnje chwili między robieniem jedzenia, podgrzewaniem go i sprzataniem po gościach] Narobiłam się jedzenia, nasprzątałam, wszyscy zwalili się do mnie, zarówno w niedzielę jak i dzisiaj na obiad. Ze stresu prawie nic nie zjadłąm. Nic mi nie smakowało, do tego dostałam @, więc hormony buzują. No i jestem zła na to, że M. mi nic nie pomagał. Do tego nie byłam w kosciele, bo albo przygotowywałam stół albo byli gości i źle mi ztym na maxa :(
    Wiktoria na szczescie wynagradza wszytsko, jest taka mądra i kochana, wszyscy ją podziwiali i nie mogli się nadziwić, że taka mocna, jak roczne dziecko :) a mama dumna :D
    Idą nam zęby na 100 %, ręka w buzi non stop i dzisiaj hektolitry śliny. Najgorsze jest to, że Wiki nie wypiła nic mleka na noc, nawet łyka :( ciekawe jaka nocka mnie czeka, jadła deserek co prawda 1,5 h przed mlekiem i to sporo zjadła, kleik ryżowy na mm z gruszką, ale żeby nic mleka nie wypić,...

    No a co do Świąt jeszcze to za rok będę dażyć do tego aby wyjechac na Wielkanoc, nic nie sprzatac i nie gotowac tylko wypoczac z rodzina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 22:04

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Karola, współczuję na maksa. W ogóle to podziwiam zarówno Ciebie jak i inne dziewczyny za to całe przygotowanie świat, gotowanie itd. My byliśmy ciągle w rozjezdzie i mówiłam juz mojemu M, że nie dałabym rady przyrządzić wszystkiego przy Julce, a gdzie tu jeszcze obsłużyć gości. Karola, szacun :-) Ja w kościele byłam tylko w pierwsze święto, ale Ty kochana jesteś usprawiedliwiona.
    U nas slinienie podobnie ;-) bez slinika ani rusz, odrazu całą mokra. Palce w buzi tez od paru dni, a więc ewidentnie idą zęby. A i mleka ostatnio również mniej pije. Z początku myślałam, że to przez katarek, ale nawet jak nosek jest czysty to nie chce pić. Nie wiem co jest grane :-( może to przez zęby?
    Piszę do Was i nie mogę się ruszyć :-) Julcia śpi na całej szerokości łóżka, głowę ma prawie na moim brzuchu i zaraz spadne heh, a nie chce się ruszać by jej nie obudzić eh ;-)
    Miłego dnia kochane. :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 07:54

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-)
    U Nas ok.Jasio troche marudzil wczoraj i w nocy spal tylko 3 h,w dzien 20 min...dzis o 5 wstal.nauczyl sie robic Papa:-)
    Slodziak ukochany.M przeziebiony wrocil,podkurowal sie,dzis wyjezdza a mnie mega gardlo boli,ani mowic ani przelykac.Oby Dxiuba nic nie zlapal:-/
    Pogoda lepsza niz w Wigilie,sniezek czesto proszyl i 2 st.Milego dnia

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzina 8.40, ja juz po serniczku i w trakcie kawki a Wiktoria śpi...od 12 h, bez mleka...to dziecko nie przestaje mnie zadziwiać :)

    Miałąm jechac z nia dzisiaj do galerii i w sumie najlepiej od rana, bo mało ludzi a ona rześka, ale jak patrze na aure za oknem, 2 stopnie na plusie, to nie chce mi sie na maxa...

    misia_k1, mikulka, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Szymek też dziś długo spał, o 20 do 8 :) nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spał, aż rozkminiałam czy się nie zaraził od mojej mamy ;) Ale chyba odsypia po 'maratonie' świątecznym.

    Jak masz jechać do galerii to jedź, jak będzie ciepło i słonecznie to szkoda pogody na galerie :)wtedy to tylko spacerki pod gołym niebem :)

    misia_k1, mikulka, Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to strasznie mało Jaś spał. Może ząbku mu idą? Bo to aż dziwne, że nie zasypia w dzień jak w nocy śpi 3 godziny. To tylko jednorazowy incydent czy Wasze nocki nadal kiepskie?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorazowy,mam nadzieje.
    Nocki sa lepsze lub takie jak byly,to istna loteria.Kazdego wieczoru niewiem co mnie czeka.Budzi sie co 3 h ale smok i glaskanie pozwala mu zasnac,lub czasem nie:-).Budzimy sie regularnie po 5 i tak zaczynamy dzien.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Misia, dzielna babeczka z ciebie!

    Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Eh Misia, dzielna babeczka z ciebie!
    Dzięki Bib, w sumie standardowa babeczka:)
    Każda z Nas jest dzielna:):)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
‹‹ 705 706 707 708 709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ