Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Czy jest tutaj ktoś z Lublina lub okolic?
    Ja jakby z okolic :D sąsiadka z Podkarpacia :D

    Monia85, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ale na porodówce się raczej nie spotkamy :)
    No raczej nie :D a fajnie by było mieć znajomą hehe :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 niewiem którego stopnia była, gdyż wykryto mi ją usuwając torbiel czekoladową 10 lat temu i nie ma w opisie operacji stopnia endomendy tylko że jest. CHociaz wyciszyla sie na pewno bo to widac po moich objawach kiedys i teraz. Mialam stymulacje hormonalna visanne choć ja to bardziej przypisuje modlitwie o uzdrowienie, wtedy tez z dnia na dzien torbiel zniknela

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja uczę w szkole obecnie klase 2 SP integracyjna;) którą opuszczam ehhehe wyjatkowo ciezka klasa ale i tak ich kocham;) mam nadzieje ze nie bede musiala pracowac;)

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie, pęcherzyk ma 2,3 mm. Za tydzień znów wizyta, troszkę się denereuje że tak szybko... Pęcherzyk podłużny, lekarz nie wyklucza bliźniaków :o

    Evanlyn, majeczka87, malika89, Edka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    Już po wizycie, pęcherzyk ma 2,3 mm. Za tydzień znów wizyta, troszkę się denereuje że tak szybko... Pęcherzyk podłużny, lekarz nie wyklucza bliźniaków :o
    Ojej zazdroszczę Ci :D to jakiś niezły gin skoro podał dokładne wymiary pęcherzyka :) mi nie powiedzieli nawet ostatnio :( tylko miedzy 5/6 mm :(

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    Kas ja uczę w szkole obecnie klase 2 SP integracyjna;) którą opuszczam ehhehe wyjatkowo ciezka klasa ale i tak ich kocham;) mam nadzieje ze nie bede musiala pracowac;)
    Ja bardzo chciałam iść na początku do szkoły.. no ale udało się w przedszkolu i nie żałuje. Uczę 5- latki... grupa najsłodsza nie jest ale też ich kocham :) no niestety opuszczamy te dzieciaczki bo wybieramy zdrowie naszego dziecka :D . Ja co prawda L4 dostałam ale nie skorzystałam z niego i dalej codziennie widuje się z moimi 25-cioma dziecmi :D ale nie wiem jak długo jeszcze:)
    wgl... dzis podczas zajęć na dywanie dziewczynka do mnie ; " Proszę Pani a kiedy będzie pani miała dzidziusia bo jakoś tak pani brzuszek się powiększył" :d te dzieci to wszystko zobaczą... byłam pewna,że tylko ja widzę jak brzuszek delikatnie mi urósł ;D

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja idę ;) duzo chorób duzo stresów i latania, pracowalam w przedszkolu, w zerowce i teraz w 1-3. Dzieciaki na korytarzach biegaja nie raz juz kolezanki biegnacy uczen uderzył w brzuch. Staz nie przepada w przypadku macierzynskiego, bedzie tak jkaby teraz przerwany a potem bede kontynuwac jak wroce

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    Już po wizycie, pęcherzyk ma 2,3 mm. Za tydzień znów wizyta, troszkę się denereuje że tak szybko... Pęcherzyk podłużny, lekarz nie wyklucza bliźniaków :o

    ale co szybko? normlanie wszystko ;) ale fajnie bedziesz miala blizniaki! ;) bylo by super!

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    a ja idę ;) duzo chorób duzo stresów i latania, pracowalam w przedszkolu, w zerowce i teraz w 1-3. Dzieciaki na korytarzach biegaja nie raz juz kolezanki biegnacy uczen uderzył w brzuch. Staz nie przepada w przypadku macierzynskiego, bedzie tak jkaby teraz przerwany a potem bede kontynuwac jak wroce
    to tez jestes teraz nauczyciel stazysta? czy robisz juz awans wyzej skoro masz juz troche doswiadczenia?? ja właśnie słyszałam, że przepada i wszystko zaczynać od nowa trzeba..ja od grudnia chyba pojde na l4 zobacze...

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    Już po wizycie, pęcherzyk ma 2,3 mm. Za tydzień znów wizyta, troszkę się denereuje że tak szybko... Pęcherzyk podłużny, lekarz nie wyklucza bliźniaków :o
    Badałaś poziom bety? Przy bliźniakach jest podobno wyższa

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mogę się przyłączyć. Dziś się dowiedziałam ze będę mamą, narazie tylko 2 wyraźne krechy na teście dzień po spodziewanej i wychodzi końcówka lipca. Jeszcze się trzese z wrażenia i obaw. Mam 32 to moja pierwsza ciąża mam hashimoto i wszyscy mnie straszą ze duże ryzyko. Jutro będę próbowała przyspieszyć wizytę u mojego endo mam na koniec stycznia dopiero .a jutro i piątek beta o w piątek idę umówić się do gina. Jeszcze do mnie nie dociera .

    Evanlyn, Monia85, kas91, malika89, nick nieaktualny, majeczka87 lubią tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    Witam mogę się przyłączyć. Dziś się dowiedziałam ze będę mamą, narazie tylko 2 wyraźne krechy na teście dzień po spodziewanej i wychodzi końcówka lipca. Jeszcze się trzese z wrażenia i obaw. Mam 32 to moja pierwsza ciąża mam hashimoto i wszyscy mnie straszą ze duże ryzyko. Jutro będę próbowała przyspieszyć wizytę u mojego endo mam na koniec stycznia dopiero .a jutro i piątek beta o w piątek idę umówić się do gina. Jeszcze do mnie nie dociera .
    Cześć LUlu :) pewnie że możesz się przyłączyć :) gratuluję II kreseczek :)

    nick nieaktualny, pocieszna lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Badałaś poziom bety? Przy bliźniakach jest podobno wyższa
    Nie badałam ale na testach zwróciłam uwagę że szybko się pokazały 2 tłuściochy, w poprzedniej ciąży tak nie miałam... I nawet żartowałam to tż że może bliźniaki :)

    Evanlyn- mój ginekolog ma bardzo dobry nsprzęt dlatego dużo widać :)

    Evanlyn, Edka, malika89 lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majeczka87 wrote:
    Kas ja uczę w szkole obecnie klase 2 SP integracyjna;) którą opuszczam ehhehe wyjatkowo ciezka klasa ale i tak ich kocham;) mam nadzieje ze nie bede musiala pracowac;)
    Ja też pedagog, ale nie w szkole ;) Pracuję w domu dziecka. Kas Ty z dolnośląskiego? Ja Wrocław :)

    kas91 lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 listopada 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieram się za obiad mąż za godzinę będzie a ja dopiero dotarłam do domu

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alloffkowa, może coś jest na rzeczy :)

    Bobitta lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa gratuluje wizyty u gin :) trzymam kciuki za blizniaki :D


    Witaj Lulu83
    Milo ze dołączyłas :)
    Napewno wszystko bedzie dobrze spokojnie.
    Moge prosic o date porodu wedlug belly?

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień dzisiaj raz płaczę, raz się śmieje - hormony, hormony, hormony...

    Muszę się oduczyć siedzenia w kucki na fotelu bo już zaczyna mnie brzuch pobolewać od tego... Jakiś taki się zrobił delikatny ostatnio :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Cały dzień dzisiaj raz płaczę, raz się śmieje - hormony, hormony, hormony...

    Muszę się oduczyć siedzenia w kucki na fotelu bo już zaczyna mnie brzuch pobolewać od tego... Jakiś taki się zrobił delikatny ostatnio :P
    a moj maly sie dopiero obudzil a teraz musi sie przebudzic i drzema mi na kolanach:D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ