Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Nie którym wybija wcześniej innym póżniej :) Także spokojnie :D

    A po za tym jak tam po świętach u was?

    Ja czuje się jakby lepiej po tych tabletkach i ogólnie bóle glowy znikneły a tak to bolalo mnie ostatnio codziennie i nic nie pomagało i dostałam jakby wiecej energii. Jescze nie mam jej tak duzo ale czuje poprawe :)

    Madziarella ty masz kolczyk w pępku czy mi sie wydaje?

    no mam nadzieje ze w koncu cos tam wybije bo jak patrze na wasze brzuszki to zaczynam sie niepokoic :p

    kolczyk jest. Ale zapewne za jakies dwa miesiace, jak sie wiekszy brzuszek pojawi bede musiala go juz wyciagnac..

    po swietach w porzadku, najedzona, odprezona ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziarella88 wrote:
    no mam nadzieje ze w koncu cos tam wybije bo jak patrze na wasze brzuszki to zaczynam sie niepokoic :p

    kolczyk jest. Ale zapewne za jakies dwa miesiace, jak sie wiekszy brzuszek pojawi bede musiala go juz wyciagnac..

    po swietach w porzadku, najedzona, odprezona ;)
    Gin nie kazał wyciągagnąc ???
    U mnie jest zakaz jakich kolwiek kolczyków O.o Od razu na pierwszej wizycie połozna pyta czy jakies mam..

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Gin nie kazał wyciągagnąc ???
    U mnie jest zakaz jakich kolwiek kolczyków O.o Od razu na pierwszej wizycie połozna pyta czy jakies mam..

    nic jak narazie gin nie mowil. Ale z tego co mi mowia znajome ktore maja juz dzieci trza wyciagnac jezeli brzuszek sie powieksza no i skora sie rozciaga(zagrozeniem jest tu rozerwanie skóry w miejscu gdzie jest kolczyk). Ciotka mojego lubego ze wzgledu na to ze jest bardziej "puszysta" niz ja nosila kolczyk w pepku przez cala ciaze i nic sie nie stalo. takze nie wiem.
    a jaki powod zakazu noszenia kolczykow podala twoja polozna? bo okolice intymne i sutki moge zrozumiec. ale pepek i zakaz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 17:31

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziarella88 wrote:
    nic jak narazie gin nie mowil. Ale z tego co mi mowia znajome ktore maja juz dzieci trza wyciagnac jezeli brzuszek sie powieksza no i skora sie rozciaga(zagrozeniem jest tu rozerwanie skóry w miejscu gdzie jest kolczyk). Ciotka mojego lubego ze wzgledu na to ze jest bardziej "puszysta" niz ja nosila kolczyk w pepku przez cala ciaze i nic sie nie stalo. takze nie wiem.
    a jaki powod zakazu noszenia kolczykow podala twoja polozna? bo okolice intymne i sutki moge zrozumiec. ale pepek i zakaz ?
    zadnego powodu nie podala.. w pierwszej ciazy i teraz tez pytali o to czy mam jakies kolczyki bo jesli tak to musze przy niej wyciagnac poniewaz jest zakaz noszenia kolczykow w ciazy i tyle wiem....

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    zadnego powodu nie podala.. w pierwszej ciazy i teraz tez pytali o to czy mam jakies kolczyki bo jesli tak to musze przy niej wyciagnac poniewaz jest zakaz noszenia kolczykow w ciazy i tyle wiem....

    sutki ok - piersi sa wrazliwe i przeszkoda przy karmieniu, okolice intymne- rozerwanie skory podczas porodu naturalnego i raczej ciezko gojaca sie rana. ale inne kolczyki ? w wardze, pepku. W uszach tez kazala ci nie nosic?
    dziwna ta twoja polozna. Pierwszy raz slysze o takim zakazie. Moj gin kolczyk widzial i nic mi o zadnym zakazie nie mowil.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziarella88 wrote:
    sutki ok - piersi sa wrazliwe i przeszkoda przy karmieniu, okolice intymne- rozerwanie skory podczas porodu naturalnego i raczej ciezko gojaca sie rana. ale inne kolczyki ? w wardze, pepku. W uszach tez kazala ci nie nosic?
    dziwna ta twoja polozna. Pierwszy raz slysze o takim zakazie. Moj gin kolczyk widzial i nic mi o zadnym zakazie nie mowil.
    to nie byla jedna polozna tamte wzesniejsze to byl w innej przechodni bo mieszkalam gdzie indziej.. a teraz widze ze to wszedzie u mnie w miescie tak obejmuje skoro inna przychodnia inna polozna a zasady te same

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zasady w kazdym razie dziwne. Nigdy nie slyszalam o medycznych przeciwskazaniach noszenia kolczyka w pepku w ciazy. jedynie estetyczne bo dziurka sie rozciaga, skora itp. No ale niewazne. Co kraj to obyczaj ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @katsuyoshi ależ masz duży brzuszek :) U mnie niestety jeszcze za bardzo nic nie widać, ale jak tylko coś zjem to wyglądam jak w 4mcu ;)

    Ciekawa też jestem jak u Was z wagą... Ja przed ciążą wazylam 62kg, a teraz w 10tyg. Wążę 60,7kg.

    Co do kolczyków to myślę, ze madziarella88 ma rację - co kraj i lekarz to opinia :)

    nick nieaktualny, madziarella88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem ile ważyłam przed ciąza ale jak bylam u połoznej to moja waga byla 69kg :D Aż się zdziwiłam.A z tego co pamietam to przed ciąża wazyłam coś kolo 64-65 kg jakos tak sie raz zważylam z tego co pamietam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 19:07

    Selja lubi tę wiadomość

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przytylam jak na razie tylko 1,3 kg wiec chyba w normie. ale woem ze niektore kobiety chudna na poczatku ciazy. Wszystko zalezy od organizmu moim zadniem.

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na początku schudłam 2 kg przez mdłości bo nie mogłam jeść wtedy ale mdłości przeszły i wróciłam do swojej wagi :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    No ja na początku schudłam 2 kg przez mdłości bo nie mogłam jeść wtedy ale mdłości przeszły i wróciłam do swojej wagi :P
    ty sie lepiej pochwal swoim brzusiem a nie :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    ty sie lepiej pochwal swoim brzusiem a nie :D
    Jak męża nie będzie w okolicy to wrzucę bo mnie opierniczy że brzuch pokazuje obcym ludziom :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Jak męża nie będzie w okolicy to wrzucę bo mnie opierniczy że brzuch pokazuje obcym ludziom :D
    hahahaha :D

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lipcowki jestem lipcowka 2009 i 2015 mam do odsprzedania spodnie ciążowe h&m rozm 44 rurki czarne stan bdb 35zl
    Oraz ciuszki laktator medela tlokowy

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziarella88 wrote:
    no mam nadzieje ze w koncu cos tam wybije bo jak patrze na wasze brzuszki to zaczynam sie niepokoic :p

    kolczyk jest. Ale zapewne za jakies dwa miesiace, jak sie wiekszy brzuszek pojawi bede musiala go juz wyciagnac..

    po swietach w porzadku, najedzona, odprezona ;)
    nie koniecznie :) są kolczyki typowo ciążowe które z powodzeniem można nosić, są naprawdę długie i zupełnie elastyczne.
    Ja swój wyciągnęłam w zeszłym roku niezależnie od ciąży, był za płytko przekłuty, krzywo i nie goił się mimo długiego czasu. :/
    Mnie lekarz o kolczyki nie pytał, zapytał tylko czy robiłam po tatuażach testy na wzw, jeszcze nie słyszałam żeby przeciwwskazaniem do noszenia była ciąża.

    madziarella88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @katsuyoshi zmienisz mi proszę termin na 24 lipca, bo wdarł się jakiś chochlik i widnieje pod 13 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Telashe wrote:
    nie koniecznie :) są kolczyki typowo ciążowe które z powodzeniem można nosić, są naprawdę długie i zupełnie elastyczne.
    Ja swój wyciągnęłam w zeszłym roku niezależnie od ciąży, był za płytko przekłuty, krzywo i nie goił się mimo długiego czasu. :/
    Mnie lekarz o kolczyki nie pytał, zapytał tylko czy robiłam po tatuażach testy na wzw, jeszcze nie słyszałam żeby przeciwwskazaniem do noszenia była ciąża.
    Tylko ze ja mieszkam w UK i tutaj u mnie w miescie jest zakaz.

    ShopGirl wybacz zle przeczytałam i dlatego wpisałam 13sty :D juz poprawiłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 21:31

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Tylko ze ja mieszkam w UK i tutaj u mnie w miescie jest zakaz.
    dziwne i szalenie nie logiczne.

    nick nieaktualny, madziarella88 lubią tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Telashe wrote:
    dziwne i szalenie nie logiczne.
    Nic nie poradzisz. Mi to akurat bez różnicy bo osobiscie nie posiadam kolczyków lecz gorzej mają osoby które je posiadają i to nie mało to współczuje im to wyciagac a potem bedą musiały w nie których miejscach na nowo przekuwac bo są takie miejsca które się zwyczajnie zrastają.
    Ja z kolczykami szalałam do 21 lat potem mi przeszło ;p

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ