Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamusie 2022
Odpowiedz

Lipcowe mamusie 2022

Oceń ten wątek:
  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr wrote:
    Na pewno mam już upatrzony wozek, marzył mi się już jak jeszcze w ciąży nie byłam 😍
    Pochwalisz się jaki?

    Domistr lubi tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • Gońcia Koleżanka
    Postów: 49 49

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Love22 wrote:
    Goncia możliwe że już nie jest, ja miałam z nim styczność raz 7 lat temu i wtedy dostałam receptę od lekarki.

    Wczoraj i dziś miałam pierwsze dni bez bólu brzucha :) oby już tak zostało. Od środy zaczęłam 2 trymestr.
    Czyli w środę rozpoczęłas 14 tydzień, tak? 🙂 Super, oby dobre samopoczucie dopisywało możliwie najdłużej 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2022, 18:22

  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj byliśmy z moim narzeczonym w bobowózki potestować. Decyzja zapadła 😁 będzie muuvo quick 3.0 Lekki praktyczny, łatwa obsługa. I cena nawet dobra. Prenatalne umówione na środę po południu. W poniedziałek dowiem się, na którą. Już się nie mogę doczekać 😁

    PatkaPP, Domistr, 910608, nick nieaktualny, Lola098, Moniika, Justaaa lubią tę wiadomość

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • Domistr Autorytet
    Postów: 431 421

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GoskaSamoska1 wrote:
    Pochwalisz się jaki?
    Jasne, to nie tajemnica 😀 model to Anex E Type A tak wygląda 😉 co do koloru to jeszcze na 100% nie jestem zdecydowana, ale ten raczej najbardziej nam obojgu odpowiada 😁 fajny na lato i dla obu płci pasuje 🙂
    80f04587c90e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2022, 19:02

    nick nieaktualny, Lola098, Moniika, Sendi94, Justaaa, PatkaPP lubią tę wiadomość

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I anex i muuvo jest polecany :)
    Ja mam z synka adamex luciano ale spacerowke szybko zmienilam na inną, lzejsza.
    Skad w ogole dziewczyny jestescie? Ja z rzeszowa

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie z ubranek wiele nie będę kupowac,bo z synka mam wiele ubran unisex. A jesli bedzie syn to juz calkiem wszystko mam, dokupie tylko kilka nowych ubranek na poczatek i jakis otulacz bambusowy albo lniany, szumisia bo moj dwulatek nadal uzywa i warkocz do lozeczka :)

  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola098 wrote:
    I anex i muuvo jest polecany :)
    Ja mam z synka adamex luciano ale spacerowke szybko zmienilam na inną, lzejsza.
    Skad w ogole dziewczyny jestescie? Ja z rzeszowa
    Ja tez! U kogo prowadzisz ciąże?

  • Bumszakalaka Ekspertka
    Postów: 138 122

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie zamierzam szaleć, wózek mam tylko gondolę dokupię, fotelik mamy, pieluszki też, chusty różne, nosidła, nawet łóżeczko stoi w piwnicy, ale nie planuję używać 😅 zamierzam karmić piersią, więc butelki i smoczki też odpadają. Ubranka muszę przejrzeć, bo najmniejsze rozmiary mam grudniowe. Pewnie sobie coś po zamawiam na vinted, kupię jakiś kocyk i pieluszki bambusowe. Nie mam na czym się wyżyć zakupowo 😅

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mcdulka wrote:
    Ja tez! U kogo prowadzisz ciąże?
    Chechlinski w luxmedzie a Ty?

  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola098 wrote:
    Chechlinski w luxmedzie a Ty?
    Dorski. Prenatalane robiłam u Góry w Galenie.
    W którym luxmedzie przyjmuje Chechlinski? Myślałam żeby wykupić pakiet ubezpieczeniowy w luxmedzie na początku ciąży, ale jak sprawdzałam to nie było żadnego dobrego lekarza i zrezygnowałam (bardziej zależało mi na pakietach badań, ale jakiś lekarz te badania musi zlecić w ramach pakietu). U Chechlinskiego koleżanka prowadziła ciąże i baaaardzo sobie chwaliła.

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym kolo stacji pks glownej. O dorskim tez slyszalam, on chyba na placu wolności gdzies przykmuje?
    Góra to tez super specjalista ;) a w galenie robilam usg piersi

  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam do nadrobienia :) wylądowaliśmy z mężem w górach i nie miałam czasu nawet zaglądać, widziałam że pojawiły się 3 nowe dziewczyny więc witajcie! Zobaczcie proszę czy dobrze wpisałam na 1 stronę Was a jeśli kogoś pominęłam przepraszam! Dajcie znać :)
    Co do wyprawki to z mojego doświadczenia wynika że... Życie wszystko weryfikuje :) przy synku rzeczy które wydawały mi się zbędne okazały się bardzo przydatne i odwrotnie. Nie zawsze jesteśmy w stanie zrealizować nasze założenia i myślę że dobrze się z tym pogodzić i na nic nie nastawiać żeby potem uniknąć rozczarowania.

    Lola098, Justaaa, 910608, PatkaPP lubią tę wiadomość

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola098 wrote:
    W tym kolo stacji pks glownej. O dorskim tez slyszalam, on chyba na placu wolności gdzies przykmuje?
    Góra to tez super specjalista ;) a w galenie robilam usg piersi
    Tak, na Placu Wolności przyjmuje. Bez niego pewnie nie byłabym w ciąży. Poprzednia ciąże prowadziłam u Szpejankowskiego i nie polecam. Pomimo ze jest jedynym specjalista w Rzeszowie który posiada certyfiakt FMF dla badań połówkowych to nie zobaczył wady nerek córki (a było to do zobaczenia w ciąży).

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety chyba zawsze są zastrzeżenia do lekarzy :(
    Prenatalne mam w profamilii u szajnera

  • mcdulka Ekspertka
    Postów: 151 125

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola098 wrote:
    Niestety chyba zawsze są zastrzeżenia do lekarzy :(
    Prenatalne mam w profamilii u szajnera
    On taki milczący i niezbyt dziewczynki lubi 😂. Koleżanka spodziewa się chłopca i ostatnio na połówkowych słuchała jak to jej syn będzie miał przewalone przez te okropne baby 😂😂😂

    Lola098 lubi tę wiadomość

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mcdulka wrote:
    On taki milczący i niezbyt dziewczynki lubi 😂. Koleżanka spodziewa się chłopca i ostatnio na połówkowych słuchała jak to jej syn będzie miał przewalone przez te okropne baby 😂😂😂
    Czytalam opinie keidys. Ale ja juz bylam na prenatalnych i polowkowych u niego w ciazy z synkiem i w sumie nic nie mowil hehe,o plec tez wtedy nie zapytalam ze stresu

  • Lola098 Koleżanka
    Postów: 73 19

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    Ale miałam do nadrobienia :) wylądowaliśmy z mężem w górach i nie miałam czasu nawet zaglądać, widziałam że pojawiły się 3 nowe dziewczyny więc witajcie! Zobaczcie proszę czy dobrze wpisałam na 1 stronę Was a jeśli kogoś pominęłam przepraszam! Dajcie znać :)
    Co do wyprawki to z mojego doświadczenia wynika że... Życie wszystko weryfikuje :) przy synku rzeczy które wydawały mi się zbędne okazały się bardzo przydatne i odwrotnie. Nie zawsze jesteśmy w stanie zrealizować nasze założenia i myślę że dobrze się z tym pogodzić i na nic nie nastawiać żeby potem uniknąć rozczarowania.
    Tak. Ja juz jestem. Dziękuję :)
    No tak bywa, dla mnie rozek to byla np porazka

  • Lolita Autorytet
    Postów: 731 1009

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola098 wrote:
    Tak. Ja juz jestem. Dziękuję :)
    No tak bywa, dla mnie rozek to byla np porazka
    A w jakim mimesiącu rodziłaś? Ja w lutym i dla mnie rożek to był must :D

    Qx7mp2.png
    11.2019 cb 💔 02.2021 SYNEK ❤️ 10.2021 - 12 dpo (1 cs) ⏸ 🍀
  • Ank@ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za przyjęcie ;) Mam synka 5 lat, ale to moja czwarta ciąża. Czuję się gorzej niż w ciąży z synem, pewnie że względu na wiek bo jak przeglądałam wpisy to ja chyba jedna z najstarszych albo i najstarsza bo 37 skończone ;)
    Z rzeczy to prawie nic nie kupuje bo mam po synu, większość unisex, może kilka kompletów spioszkow na dzień dobry i ewentualnie jeśli to dziewczynka no to takich ''wyjsciowych'' trzeba będzie dokupić ale to na ostatnią chwilę albo po porodzie bo ostatnio i tak większość zakupów robię internetowo. Butelek nie kupuje bo poprzednio kupiłam dwie i jedną chyba z raz użyłam, syn był karmiony tylko piersią a jak skończył to przeszliśmy na normalne jedzenie, mam nadzieję że tym razem też tak będzie ;)
    13 stycznia mam prenatalne ale generalnie nie nakręcamy się zbytnio, mam nakaz od gin by nie myśleć za dużo cokolwiek to znaczy ;)
    Ale się rozpisalam ;)

    910608, Daisy___ lubią tę wiadomość

    0d1yvfxm40979910.png
  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    910608 wrote:
    Ja słyszałam też o tym, że to może zwiększać temperaturę w brzuszku przez wywoływanie tych fal, ale to tylko ze słyszenia, możliwe, że to wieść ludowa i tyle. Na pewno zapytam swojego lekarza, co on na to i dam znać :D

    Bo jak GośkaSamośka napisała, pewnie naukowego artykułu się nie znajdzie. Ale szczerze, to ja nawet nie szukałam :D Póki co nie kupowałam właśnie dlatego, żeby się niepotrzebnie nie stresować.
    O tym zwiększaniu temperatury to usłyszałam na usg u lekarza prywatnego. Mówił ze tylko przez sekundę posłuchamy serduszka bo to podnosi temp. To było jakoś w 6-7 tyg.
    Nie wiem czy te przenośne urządzenia tez dają taki efekt🤔

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ