Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Dziewczyny, czy częste wykonywanie usg jest szkodliwe?

    też się nad tym zastanawiałam bo już miałam 4 razy ale lekarz mnie uspokoił, że żadne badania nie potwierdziły złego wpływu usg na ciążę, poza tym to są krótkie usg a dłuższe będzie to w 12tc i połówkowe

    a tu belly pisze na ten temat: https://bellybestfriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pytania-ogolne-ciaza/jak-czesto-moge-wykonywac-usg-w-ciazy-i-czy-moze-ono-zaszkodzic-dziecku,16.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 08:54

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedzi co do <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę pomyśleć nad jakimiś butami na zimę, na płaskim spodzie :) Tu u nas zimy praktycznie nie ma, ale jak pojedziemy do Pl na święta, to nie będę miała co założyć

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinka wrote:
    też się nad tym zastanawiałam bo już miałam 4 razy ale lekarz mnie uspokoił, że żadne badania nie potwierdziły złego wpływu usg na ciążę, poza tym to są krótkie usg a dłuższe będzie to w 12tc i połówkowe

    a tu belly pisze na ten temat: https://bellybestfriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pytania-ogolne-ciaza/jak-czesto-moge-wykonywac-usg-w-ciazy-i-czy-moze-ono-zaszkodzic-dziecku,16.html
    Dzięki za odpowiedź :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a ja mam pytanie, jeśli pójdę na USG w 6tyg i 4 dc to czy będzie widocznie już <3 i USG wykonywane będzie dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 08:59

  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)

    Mój opis badania to: pojedynczy pęcherzyk ciążowy z widocznym zarodkiem i pęcherzyk żółtkowy. CRL 2mm, FHR uwidoczniono. Kosmówka ściana przednia. No i niestety w prawym jajniku torbielka ciałka żółtego o średn. 28mm.


    Czy coś wiecie na temat takiego opisu, no CRL to wiadomo, FHR to pewnie serduszko. A odnośnie kosmówki to tego nie komentował, a ja to zobaczyłam dopiero po wyjściu z gabinetu. Wiem, że może być na ścianie przedniej lub tylnej, ale jaka jest różnica? No i martwi mnie ta torbiel :/

    A zaraz spróbuję dodać fotkę. :P

    Daisy lubi tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kochane a ja mam pytanie, jeśli pójdę na USG w 6tyg i 4 dc to czy będzie widocznie już <3 i USG wykonywane będzie dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne ?
    USG na pewno będzie dopochwowo. A czy będzie już serduszko, to zależy od tego, kiedy była owulka i zagnieżdżenie. Ja będę miała wizytę 6t6d i liczę, że już zobaczę <3, bo u mnie owu była w 11dc

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:34

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamusie :) Witam w piątkowy poranek :)

    Miałam dzisiaj se, że faktycznie jestem w ciązy bliźniaczej i dzięki temu wstałam z takim dobrym humorem :)
    Wczoraj rozmawiałam o tym z mężem :) Tez by się cieszył :) Mamy dwa pieski, labladory i mówił, że każda by się opiekowała jednym, maluchem :) Ayla strasznie lubi lizać po nogach, rękach więc jedno dziecko na pewno było by czyste :) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a my tak samo zaciążyłyśmy? :)

  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87, u mnie wczoraj był 6t3d i <3 było :D maleńkie, śliczne, pulsujące. Nawet włączył mi głos i było tu tu tu tu ;)
    Myślę, że wszystko zależy od aparatury. Mi powiedział, że na jego sprzęcie w tak wczesnej ciąży już możemy to sprawdzić. Badanie miałam dopochwowo. Bezbolesne.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    USG na pewno będzie dopochwowo. A czy będzie już serduszko, to zależy od tego, kiedy była owulka i zagnieżdżenie. Ja będę miała wizytę 6t6d i liczę, że już zobaczę <3, bo u mnie owu była w 11dc

    Owulka była w 17dc, a zagnieżdżanie nie mam pojęcia ;)


    Chilla jak to było u Ciebie z owulką i zagnieżdżaniem ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź ;) mam nadzieję że jednak się uda bo mąż powiedział że pójdzie ze Mną ;)

    Lenka87 lubi tę wiadomość

  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka późna, bo dopiero 20dc. Zagnieżdżenie 4 lub 8dpo bo miałam w tych dniach spadki temperatur. A 10dc beta była 14,7.

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tzn 10 dpo beta taka była hehe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wyczytałam w necie, <3 może być już widoczne od 21-25 dpo.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak jak mówię, wszystko zależy też od nowoczesności sprzętu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kochane a ja mam pytanie, jeśli pójdę na USG w 6tyg i 4 dc to czy będzie widocznie już <3 i USG wykonywane będzie dopochwowo czy już przez powłoki brzuszne ?
    Ja też chyba będę miała usg w 6t4d :) I też z mężusiem się wybieram :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 09:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:34

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ