Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radiszka wrote:
    Witajcie dziewczyny, ja również zaliczam się już do lipcówek 2015 :) U mnie dziś 4t+3d :) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do tego zacnego grona ;) Pozdrawiam!
    Hej :)
    Gratulacje :*

    radiszka lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi wrote:
    dziewczyny smarujecie się kremami, oliwkami? biust?
    Nie. Nic a nic. Nigdy nie miałam do tego zapału. Może po pierwszym trymestrze się przekonam ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:53

    Helen, radiszka lubią tę wiadomość

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie :-)

    Lekarz mnie zbadał, tak więc załapałam się na kolejne USG - wszystko ok, fasolka urosła i już ma centymetr :-), ładnie mrugało bijące serduszko i dostałam zdjęcie! - więc wrzucam i przedstawiam nasze maleństwo :-)

    6244bed3a0572832med.jpg

    Na delikatny piątkowo-sobotni lekko brązowy śluz i bóle brzucha przepisał Duphaston 2x dziennie jedna tabletka. Dostałam bez problemu zwolnienie na miesiąc (do 22.12), napisałam długiego maila do kierowniczki ze skanem zwolnienia i zaświadczenia o ciąży, więc oficjalnie mogę odpocząć!

    Kolejna wizyta za 2 tygodnie, 8.12. Cieszą mnie częste wizyty bo mogę na bieżąco podglądać moje maleństwo :-) Powiem wam, że kamień z serca ta dzisiejsza wizyta i zwolnienie, ale mdłości jak były tak są. :(
    Super ;) Piękny widok, to prawda ;)

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:54

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 13:37

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy, ma troszkę ponad 2 mm. Malutki punkcik na monitorze. Stwierdził, że nie da mi antybiotyku, bo w tak wczesnej ciąży jest to dość ryzykowne. Dostałam tylko urosept który mam brać 6 razy dziennie i mocniejszy kwas foliowy (miałam 0,4 mg, dostałam 5 mg). Za dwa tygodnie mam powtórzyć betę i badanie moczu.
    I tak myślę, czy robić ten posiew, czy odpuścić sobie?

    Aa według usg termin porodu to 26.07.2015 :) Boże oby Fasolka została z nami! Tak bardzo już kocham to maleństwo!

    Smartunia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, pepitka, believe, jenny88 lubią tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • ewela86 Autorytet
    Postów: 292 324

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serena, Daisy, Sana gratuluje!!! super, ze wszystko w porzadku :)
    radiszka witaj, gratulacje spokojnej ciazy bez zadnych komplikacji :)

    radiszka lubi tę wiadomość

    Aniolek (*) 12.02.2014

    3jvzcwa1e34kv3jd.png
    mhsvanli88vjtg38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radziszka, Witamy w Naszych Progach oraz Gratuluję ;)

    radiszka lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela nie do końca w porządku ale liczę na to że pokonamy wstrętne bakterie :)

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • ewela86 Autorytet
    Postów: 292 324

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana napewno uda sie je pokonac! Trzymam mocno kciuki :)

    Aniolek (*) 12.02.2014

    3jvzcwa1e34kv3jd.png
    mhsvanli88vjtg38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana trzeba mieć pozytywne myśli, że wszytko będzie w porządku ! .. ;)

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana ja brałam Duomox - ale to ze względu na to że miało zadziałać na bakterie w moczu i na moje nieszczęsne zatoki...Całe szczęście z fasolką ok bo też się bałam ale i ginekolog i internista uspakajali mnie, że to bezpieczne. Teraz czekam do piątku na wyniki kolejnego posiewu i znów wizyta u internisty - zobaczymy co dalej. Aaaaa i jeszcze coś mogę polecić. Pij sok z żurawiny ale taki prawdziwy. Ja kupiłam taki w sklepie ziołowym, za pół litra dałam 19 zł. Ale pije się max kieliszek dziennie, więc na trochę starcza a bakterie nie lubią żurawiny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 19:52

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A herbatka żurawinowa też pomoże?

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:54

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona no właśnie kazał tylko powtórzyć za dwa tygodnie betę i mocz, nic nie mówił o posiewie. Dlatego nie wiem czy robić go czy nie.

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 13:54

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi internistka mówiła, że najlepszy jest sok. A ta żurawina suszona to w zasadzie sam cukier. Lubię ale nie da się w większych ilościach. Dlatego ja preferuje sok. A jeśli lekarz o posiewie nic nie mówił to nie rób, mi moja sama kazała robić.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Proszę mnie wykreślić z listy lipcówek.
    Nam się nie udało.
    Mój Skarb i moje Szczęście umarło. ..

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ