Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczynki Michalina albo Liliana myslałam o Hani ale bratowa ma termin na marca i bbędzie Hania
    Dla chłopca Leon Józiu

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta210 wrote:
    yhhh mój teściu ma na imię Julian <olaboga> :D
    Hehe, mój tesciu to Józef :P
    Ale w opcji mamy jeszcze Aleksandra ;)

    A dla dziewczynki to szczerze nie wiem Hania mi sie podoba ale tych Hanek jest juz dość sporo :)

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja to nie wiem jeszcze :D
    Dla dziewczynki bardzo bym chciala Wanda albo Hania, ale nie wiem czy przejdzie.
    Moja pierworodna to Weronika Julia :)
    Dla chłopca o zgrozo nie mam pojecia, chcialabym 2gą dziewczynkę :D
    Oczywiscie wiem, ze najwazniejsze by bylo zdrowe itp, ale ja tak kocham te kokardki i spineczki, to jest silniejsze ode mnie! <3

    believe lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja to nie wiem jeszcze :D
    Dla dziewczynki bardzo bym chciala Wanda albo Hania, ale nie wiem czy przejdzie.
    Moja pierworodna to Weronika Julia :)
    Dla chłopca o zgrozo nie mam pojecia, chcialabym 2gą dziewczynkę :D
    Oczywiscie wiem, ze najwazniejsze by bylo zdrowe itp, ale ja tak kocham te kokardki i spineczki, to jest silniejsze ode mnie! <3

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde widac ze jestem w ciazy, nawet posty sie dublują :D

    Aneta210, usia89 lubią tę wiadomość

  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepitka wrote:
    Hehe, mój tesciu to Józef :P
    Ale w opcji mamy jeszcze Aleksandra ;)

    A dla dziewczynki to szczerze nie wiem Hania mi sie podoba ale tych Hanek jest juz dość sporo :)
    Julek brzmi dość fajnie dla brzdąca, jednak już nie dla mnie :)

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://gorny.edu.pl/imiona/

    Tu jest ranking nadawanych imion, ależ niektóre wymyślne :D

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitko nie wiedzialam, ja nie znam żadnej Hani :)

  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka Julek- fajnie, też mi to imię chodzilo po glowie

    Sylwia87 a dziękuję, dziś sporo lepiej ale nie będę na razie pisać więcej żeby nie zapeszyć

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta210 wrote:
    Julek brzmi dość fajnie dla brzdąca, jednak już nie dla mnie :)
    No nie dziwię się :P

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Pepitko nie wiedzialam, ja nie znam żadnej Hani :)
    Dużo znajomych ostatnio ponazywalo córeczki Hania, imię jest na 13 miejscu pod względem popularności :) bedziemy myśleć nad innym ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mające młodsze brzdące. polecam wam książeczkę http://www.matras.pl/zuzia-i-nowy-dzidzius.html

    my mamy prawie całą serię książeczek o Zusi- są super.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chłopiec będzie Ignacy :-) Ustalone już daaaaawno temu :-)
    a dla dziewczynki nie mamy, więc będzie chłopak ;-)

    pepitka, dora8201 lubią tę wiadomość

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepitka wrote:
    Dużo znajomych ostatnio ponazywalo córeczki Hania, imię jest na 13 miejscu pod względem popularności :) bedziemy myśleć nad innym ;)
    Pepitko u mnie to samo - mam trzy koleżanki, które mają Hanię :-)

    pepitka lubi tę wiadomość

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się Hania podoba ale faktycznie ostatnio stało się popularne.
    U nas będzie Liliana (co do tego imienia jesteśmy zgodni) a jeśli chodzi o chłopca to też mam wybrane od dawna Miłosz, ale tż jest całkowicie przeciwny a jak mu mówię, żeby dał swoje propozycje to nie ma żadnych bo nic mu się nie podoba

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinka wrote:
    Dziewczyny mające młodsze brzdące. polecam wam książeczkę http://www.matras.pl/zuzia-i-nowy-dzidzius.html

    my mamy prawie całą serię książeczek o Zusi- są super.
    Muffinko fajne te książeczki, u nas sprawdziłaby się ta "u lekarza" bo z tym ciężko :/ chyba zakupię parę z tej serii :-)

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że Liliana jest to dość popularne imię w naszych sferach :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 16:23

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta210 wrote:
    Widzę, że Liliana jest dość popularne imię w naszych sferach :D
    Mi tez się to imię podoba, ale wiem że siostra zawsze tak chciała nazwać córkę więc nie będę podkradac :)

    Aneta210 lubi tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczynka Oliwia - bo maz tak zdecydowal juz nie bede sie spierac :D
    a chlopca myslelismy nad Filipem albo Mikołaj ale to wszystko musi sie jakos wiecie ulozyc :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:59

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ