Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • jusella Autorytet
    Postów: 1738 6345

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzulka88 ryżu nie odpuszczę! Kurde, że ja się o nim dopiero po porodzie dowiedziałam...

    niezapominajka, Zuzulka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja umierałam po spacerze całą noc nóg nie mogłam ruszyć, to po ryżu bym przez okno wyskoczyła chyba...

    niezapominajka, jusella, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja w dwupaku


    Agnes i Pauli powodzenia i trzymamy kciuki i czekamy na info!!!

    U nas dzisiaj pogoda do d. Szaro buro i ponuro i pada. Przynajmniej upału nie ma :p

    W planach jest sprzątanie także zobaczymy. Mnie może i jakieś skurcze łapią ale są nieregularne także dupa.

    Zaczęłam.w nocy wstawać na siku. Rzadko ale jednak!

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Angel0101 Przyjaciółka
    Postów: 82 179

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Dziewczynki powodzenia! Dajcie znać co tam, jak tam:)
    Ja wlasnie czekam na meza i jedziemy do szpitala, objawów dalej brak. Ciekawe czy coś zaczną działać czy będę chodzić w ciąży jak słoń dwa lata. Stresuje się!:(

    kama005, ania181111, Zuzulka88, jusella lubią tę wiadomość

    TP:02.07
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Angel! Mam nadzieję, że cię rozruszają w tym szpitalu skoro dzieć nierychliwy :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel na pewno wszystko będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 10:21

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel0101 wrote:
    Dzień dobry!
    Dziewczynki powodzenia! Dajcie znać co tam, jak tam:)
    Ja wlasnie czekam na meza i jedziemy do szpitala, objawów dalej brak. Ciekawe czy coś zaczną działać czy będę chodzić w ciąży jak słoń dwa lata. Stresuje się!:(
    ja też już w szpitalu :) czekam na ktg i na badania :) też mam stresaaa :/
    jusella dla Twojego spokoju pozbieram dziś ten ryż ;)

    Dalile, Zuzulka88, jusella, Angel0101, niezapominajka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byś się już mogła rozpakować :) Blokujesz kolejkę!

    ania181111, niezapominajka lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    Też byś się już mogła rozpakować :) Blokujesz kolejkę!
    nie denerwuj mnie :P ;)

    Boziuuu dziś wyglądam jak bym piła z tydzień czasu :/ twarz zapuchnieta ... wszystko mam wrażenie ze zapuchlo :) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 10:39

    LilouK, Zuzulka88, jusella, niezapominajka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;) Pauli, Agnes powodzenia !
    Angel i Ania wyganiajcie uparciuchów :D
    Ciekawe ile bobasków przyniesie weekend. Ja bez zmian, milion razy siku, cała obolała i wypadają ze mnie ciagle jakieś ciepłe gluty :P

    Zuzulka88, jusella, niezapominajka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jusella ma fetysz ryżowy ha ha :D

    Powodzenia dla rodzacych ! Będę mocno trzymała kciuki za kolejne piękne dzieciaczki :*

    U mnie cisza- chyba jednak pójdę na poniedziałkową wizytę. Odebrałam wyniki i mocz wzorowy , posiew jałowy.. jakbym wiedziała,że tak będzie to już dawno zmieniłabym laboratorium.

    Ochłodzenie dzisiaj,normalnie sweterek jakiś muszę założyć ! Buu.

    Miłego dnia !:):*

    ania181111, Zuzulka88, jusella, niezapominajka lubią tę wiadomość

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniło mi się, że urodziłam i nie miałam pokarmu w cycach, totalna posucha. Mam nadzieję, że to nie sen proroczy.
    Jak mi w morfologii wyszło podwyższone Mpv to oznacza niedobór żelaza?

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cisza ale widzd że mnie coś dopadło. Albo wkurw na cały świat albo jakaś depresja. Wnerwia mnie sprzątanie, wnerwia mnie moja mama i jej mądrości a przy okazji złośliwość, wnerwia mnie lenistwo męża i brak zrozumienia. Nie qiem co się dzieje... Chyba mi hormony wariuja jak cholera. Poryczalam się z byle powodu.

    Dzisiaj mamy iść do znajomych a ja nawet nie mam ochoty tam iść na chwilę obecną.

    Mam dość już tej ciąży i chce juz urodzić.

    Tak wiem znowu zrzedze...

    Po prostu przeraża mnie to że chyba sobie nie radzę :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 873

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ale szaleństwa z rana!
    Dziewczyny powodzenia!!!!

    U mnie jeszcze kilka dni i mogę szaleć tylko nie wiem czy będę umiała bo klekanie to masakra!
    Strasznie mnie męczy chodzenie....czuję się.ze ważę 100 kilo...
    Ciekawe jak to y mnie będzie
    Dziękuję za zyczonka ;-)

    Zuzulka88, jusella, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć witam sie w burzowy sobotni poranek a właściwie juz południe ja juz ogarnelam zakupy spożywcze i rossmanna zakupiłam rzeczy kosmetyczne do szpitala dziewczyny po cc czy płyn do higieny intymnej w moim przypadku ziajka regenerująca bedzie odpowiedni pod prysznic do przemywania rany tez? Kupiłam mała pastę szampon i odżywkę w miniaturze płyn do demakijażu i o czym właściwie zapomnialam ?

    Zuzulka88, jusella lubią tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna podobno suchy szampon się sprawdza super ;)

    Zuzulka88 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem na oddzialeskurcze co 8-10 minut.
    No i czekam..
    Zrobili mi jeszcze lewatywe

    Zuzulka88, Kasiulina, jusella, Sanna, nick nieaktualny, majeczka87, TheForfie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Suchy szampon też spakowałam :)

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam.pytanie do.dziewczyn co braly ten Augmentin. Czy bralyscie przy tym jakiś probiotyk?

    Wypłakalam sie mojemu i chyba wyrzucilam nerwy z siebie ale wiem że to pomoże na chwilę...
    On widzi ze jestem strasznie nerwowa ale nie wie jak ma pomóc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 11:42

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes kciuki są!!!

    Agness27 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 1272 1273 1274 1275 1276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ