Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w grudniu :)

    Mam coraz większe problemy ze wstawaniem rano do pracy. Raaany :)
    A wczoraj byłam w sklepie i jak zobaczyłam śledziki w śmietanie to musiałam je mieć :P Później śmiałam się sama z siebie bo ostatnio chyba na wigilię jadłam śledzie, hihihi

    Dobrze że póki co tylko lekkie mdłości

  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i tak macie szczęście, że możecie chodzić na usg praktycznie co 2-3 tygodnie. W uk pierwszy scan w drugim trymestrze. 3 na całą ciąże. Więc tylko nie narzekać że za rzadko :)
    Miłego wtorku :)

    aisa lubi tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izulala wrote:
    Hej dziewczęta!! ależ tutaj się dzieje!!! ja ostatnio miałam doła.... bo lekarz stwierdził cukrzycę ciążową i strasznie się przejełam. mam od soboty glukometr i mierze 3 - zazwczyaj więcej razy cukier ;) na czczo i po posiłkach. no i ok/. raz tylko przekroczyłam normę - wczoraj bo o 22h najadlam sie slodkich nalesników i cukier po 1h - 149!! no trochę za duży... no ale dalej działam - jem częściej i mam nadzieję, żę bęzie wszystko ok.
    wczoraj umówiłam się na prenatralne - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. koszt prenatralnego 300zł + 50zł dodatkowo za nagranie dvd :P - znając mnie - wydam te 350zł:P:P
    dodam, że własnie grudniu 16 mam ginekologa, a 18 grudnia prenatralne - także wszystko na raz :) ale musi być GIT :) aaa i pójdzie ponad 500zł na 2 wizyty :) 160zl gin, 350 prenatralne :) hehe no ale cóż.... trzeba i koniec kropka :D

    no kochana, kasa idzie - ale zdrowie maluchów najważniejsze.
    Ja ze względu na ciążę bliźniaczą musze być minimum co 2 tygodnie. Także fajnie, że częściej będę maluchy podglądać, ale co 2 tygodnie 200-300zł wizyta..
    Fajnie, że masz przed świętami prenatalne, ja mam zaraz po świętach, 28 grudnia i chociaż to na nfz się uda :)

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta ja chodze prywatnie to mam usg na kazdej wizycie a panstwowo to nie wiem ile by mi sie nalezalo.dziewczyny zastanawiam sie czy isc do pracy czy napisac ze nie ide. A moze przesadzam z tym katarem? Nie chce sie rozlozyc

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Naditta ja chodze prywatnie to mam usg na kazdej wizycie a panstwowo to nie wiem ile by mi sie nalezalo.dziewczyny zastanawiam sie czy isc do pracy czy napisac ze nie ide. A moze przesadzam z tym katarem? Nie chce sie rozlozyc

    Myślę że jeśli masz możliwość i dużo urlopu, a czujesz że Cię zaczyna rozkładać, to może wyleż to. Wiesz jak trudno walczyć z przeziębieniem w ciąży...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Myślę że jeśli masz możliwość i dużo urlopu, a czujesz że Cię zaczyna rozkładać, to może wyleż to. Wiesz jak trudno walczyć z przeziębieniem w ciąży...
    Nie czuje ze mnie rozklada.mam tylko katar i czasami kicham. I nie wiem co robic. Pomozcie. Isc z tym katarem czy nie? Wpracy dzisiaj bylby to problem, jutro juz nie i do piatku by bylo mnie latwiej zastapic ale dzisiaj jest krytyczny dzien

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Nie czuje ze mnie rozklada.mam tylko katar i czasami kicham. I nie wiem co robic. Pomozcie. Isc z tym katarem czy nie? Wpracy dzisiaj bylby to problem, jutro juz nie i do piatku by bylo mnie latwiej zastapic ale dzisiaj jest krytyczny dzien

    Hmm, to może idź "na chwilę", pozałatwiaj zastępstwo, jak będą widzieli że się źle czujesz, to sami Cie wygonią i będą wiedzieli że nie ściemniasz.
    Nie znam Twojej sytuacji w pracy, na jakim stanowisku pracujesz itd, wiec trudno jednoznacznie doradzić.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra ucze angielskiego. Ciezko mnie zastapic byloby dzisiaj. Mam duzo kursow. Po mnie nie widac ze zle sie czuje a w pracy nie wiedza o ciazy jeszcze

    Chodzi o toze kreci mnie nos i mam katar.nie to ze sie zle czuje teraz ale boje sie ze pojde i sie dobije tam ze powinnamten katar moze zattrzymac w zarodku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 08:29

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam jak nie ide to mi nie placa i tyle. Mam placone od godziny pracy (chociaz niby jestem na umowie ale tak to wyglada). Ja prawie nigdy nie biore wolnego bo zazwyczaj mam dobra odpornosc ale teraz w ciazy moze nie ryzykowac

    Nie wiem czy nie przesadzam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 08:34

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam ze mamgoraczke i nie ide. Nie wybaczylabym sobie potem. Fasolka najwazniejsza, nawet jak przesadzam

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Jastra ucze angielskiego. Ciezko mnie zastapic byloby dzisiaj. Mam duzo kursow. Po mnie nie widac ze zle sie czuje a w pracy nie wiedza o ciazy jeszcze

    Chodzi o toze kreci mnie nos i mam katar.nie to ze sie zle czuje teraz ale boje sie ze pojde i sie dobije tam ze powinnamten katar moze zattrzymac w zarodku

    Hmm, no to faktycznie masz odpowiedzialność za dziś...
    Ja bym zrobiła tak, że jeśli katar jest lejący, tzn, ciągle musiałabym smarkać i kichać, to bym nie poszła. To nie chodzi tylko o Ciebie i dziecko, ale też o innych, których mozesz zarazić, jeśli to gwałtowne przeziębienie.
    A jeśli tylko lekki katar, to bym poszła i załatwiła sobie wolne od jutra.
    Ale niestety każda z nas będzie miała taki dylemat podczas ciąży...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Napisalam ze mamgoraczke i nie ide. Nie wybaczylabym sobie potem. Fasolka najwazniejsza, nawet jak przesadzam

    No to sprawa załatwiona :)
    Odpoczywajcie spokojnie

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra dzieki za rade.no prawdopodobnie przesadzam ale co to jest w porownaniu ze zdrowiem fasolki. Ja bym poszla i ze wzgledu na kase i ze wzgledu na wyrzuty sumienia i ze wzgledu na to ze sie dobrze czuje ale boje sie ze mi sie to pogorszy a zaczyna sie od kataru takze z ciezkim sercem ale niestety nie ide.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka zawsze są dylematy w takich sytuacjach, ale wiadomo że musimy kierować się przede wszystkim swoim dobrem, a co za tym idzie dobrem dziecka.
    Tak czułaś, więc była to dobra decyzja.

    nowatorka lubi tę wiadomość

  • oldżi Autorytet
    Postów: 409 502

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka wiesz jak kobieca intuicja jest ważna, jak Ci podpowiedziała zeby dzis sobie odpuścić to była to bardzo dobra decyzja :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k4gsb554h.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oldzi pomyslalam sobie ze juz sam fakt ze mam watpliwosci znaczy ze nie jestem 100% pewna czy to dobre dla fasolki. Moze w 2 trymestrze sie troche uspokoje ale narazie to az przesadniesie boje tych wszystkich chorob i zarazkow.
    A powiem wam ze jakbym nie byla w ciazy i siebie sluchala z zewnatrz to bym pomyslala: ta to juz wariuje na tym punkcie

    A tak na marginesie chcialam sie pochwalic ze zaczynam dzisiaj 3 miesiac! :)
    I zaczynamy wieczorem wynikami krwi i siuskow :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 09:37

    namea lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka z katarem nic nie zrobisz. Po 7 dniach przejdzie. No i raczej katar dziecku nie zaszkodzi nie przesadzajmy.
    Ja w pierwszej ciąży w 23 tygodniu miałam ciężką grypę, miałam zastrzyki i wszystko z dzieckiem było ok.
    Posiedź w domu, odpocznij i zbieraj siły na dalsza walkę ;)

  • namea Przyjaciółka
    Postów: 103 78

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:

    A tak na marginesie chcialam sie pochwalic ze zaczynam dzisiaj 3 miesiac! :)
    I zaczynamy wieczorem wynikami krwi i siuskow :/

    No to gratulacje! Ja wejde w trzeci miesiac 4-5 grudnia, wiec jestem tuz za Toba :)

    Inska lubi tę wiadomość

    a szczęście tak cichutko przyszło i siedzi teraz na moim ramieniu...
    hchyvfxm7iotia77.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona no pewnie przesadzam bo to tez moja 1 ciaza a wszyscy wokol mi gadaja ze teraz okres grypowy, zebym myslala o dziecku itd. A ja jestem w tym zielona.nie wiem nawet czy taka np grypa jest tak naprawde niebezpieczna czy nie, czy w ciazy ma sie obnizona odpornosc i b szybko lapie zarazki czy jednak ta odpornosc jest. Niestety nie mam np siostry ktora by przechodzila przez ciaze przed moimi oczami i bym miala jakis obraz tego co moze sie stac itp. :(

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    namea wrote:
    No to gratulacje! Ja wejde w trzeci miesiac 4-5 grudnia, wiec jestem tuz za Toba :)
    Namea ale z twojego suwaczka wynika ze ty juz jestes w 3 m-cu nie?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ