Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz badanie konsultacyjne a potem zobaczysz co powie lekarz. Wujek google całkiem fachowo opisuje problem. Przy Twojej grupie jakiś antygen E się określa i sprawdza poziom tych przeciwciał. W zależności od wielkości tego czynnika lekarz decyduje czy coś trzeba z tym robić. Nie przejmuj się niczym, idź spokojnie na badanie. Dobrze, że lekarz wszystkiego pilnuje.

    Ejrene lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) moge do Was dołączyć? Podczytuje Was od poczatku ale dopiero odważyłam sie napisac ;-)

    aisa, nowatorka, Ejrene, nick nieaktualny, alexxx, kamenkaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kasiulina lubią tę wiadomość

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkamyndzia :-) wrote:
    Hej dziewczyny :-) moge do Was dołączyć? Podczytuje Was od poczatku ale dopiero odważyłam sie napisac ;-)
    Witamy i zapraszamy :)
    Fajne zdjęcie (zapewne córeczki) w awatarze :D

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo... Maja mały głupolek;-)

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam rano, że wrzucę zdjęcia zimy :)
    8c570ad24ba42bf4m.jpg
    3452120fb2ef2fcbm.jpg

    nowatorka, Ejrene, alexxx lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkamyndzia :-) wrote:
    Nooo... Maja mały głupolek;-)
    Fajna :D
    Rzekłabym pokaż brzuchola, ale może nie wypada tak na samym początku znajomości :P
    Jak samopoczucie w ciąży, obstawiasz płeć czy może już lekarz uchylił rąbka tajemnicy? ;)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecie brzuchola wrzuce napewno ale moze jutro... ;-) lekarz narazie nic nie mowil o plci chociaz jestem bardzo ciekawa i nie ukrywam ze marzy mi sie synek :-) ale o corci dowiedzialam sie chyba po 20 tyg wiec pewnie nie predzej teraz tez tak bedzie:-)

    aisa lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A samopoczucie powiedzialaby ze super. Mdlosci tylko na poczatku mialam i rzyganko tylko jedno:-) takze nie narzekam. Calkiem inaczej niz w poprzedniej ciazy gdzie chyba cala ciaze czulam sie do du... :-(

    aisa lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkamyndzia :-) wrote:
    Hej dziewczyny :-) moge do Was dołączyć? Podczytuje Was od poczatku ale dopiero odważyłam sie napisac ;-)

    Hej :) to skoro od dawna nas czytasz to dużo o nas wiesz :) to teraz o sobie nam poopowiadaj :)

    Aisa prawdziwa piękna zima :)

    aisa lubi tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • panna truskawka Autorytet
    Postów: 323 817

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Słoneczko wrote:
    Jeśli się okaże, że ujemny, będzie potrzeba oznaczenia czynnika u ojca dziecka. Jeśli on też ma Rh- to w porządku, dziecko też będzie miało Rh- i nie grozi Wam konflikt serologiczny. I może to zaistnieć tylko wtedy, kiedy matka ma -, a ojciec +. Są też sposoby na radzenie sobie z tym.

    Ja mam -, a mąż +
    Lekarka mówiła, że mam się nie przejmować:)

    wff2tv73hpz3pa50.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Hej :) to skoro od dawna nas czytasz to dużo o nas wiesz :) to teraz o sobie nam poopowiadaj :)

    Aisa prawdziwa piękna zima :)

    A co chcialybyscie wiedziec? :-P mam 4-letnia corke (no ale to juz wiecie), o drugie dziecie staralismy sie z M od kwietnia. Od polowy grudnia jestem na zwolnieniu. Gdybym miala lzejsza prace to pewnie bym jeszcze popracowala a tak siedze w domku ale nie narzekam na brak zajec :-)

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkamyndzia :-) wrote:
    A co chcialybyscie wiedziec? :-P mam 4-letnia corke (no ale to juz wiecie), o drugie dziecie staralismy sie z M od kwietnia. Od polowy grudnia jestem na zwolnieniu. Gdybym miala lzejsza prace to pewnie bym jeszcze popracowala a tak siedze w domku ale nie narzekam na brak zajec :-)

    Jak córa ma na imię? :) i kiedy masz termin porodu? Patrząc po suwaczku to coś koło 6.07? :)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • agatkamyndzia :-) Znajoma
    Postów: 19 15

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cora ma na imie Maja :-) suwaczek mam ustawiony wg OM a moj lekarz ustalil mi termin na 8.07 :-O troche sie dziwilam ze tak ale stwierdzil ze pare dni w ta czy w ta nie robi roznicy... A wg USG termin 30.06. Mialam bardzo nieregularne cykle po tabletkach anty i sama juz nie moge sie doliczyc :-P Misz-masz :-)

    Ejrene lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgrq8xk1x8.png
    km5sgu1r9ishk0de.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panna truskawka wrote:
    Ja mam -, a mąż +
    Lekarka mówiła, że mam się nie przejmować:)
    no to tak jak ja z moim to pewnie tez dostaniesz immunoglobine po porodzie :)

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja odpoczywam wyciagnelam z szafy pas ciazowy i czas zaczac nosic ehhhh.... bylam tez na poczcie odebrac paczuszke z ciuszkami ciazowymi :) wiec bedzie w co sie stroic :P

    nowatorka lubi tę wiadomość

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asit a co to jest ten pas ciazowy?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Asit a co to jest ten pas ciazowy?
    To jest pas ktory uzywasz w ciazy gdy plecy bola

    nowatorka lubi tę wiadomość

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asit wrote:
    To jest pas ktory uzywasz w ciazy gdy plecy bola
    Chodzi sie z nim i robi wszystkie czynnosci?
    Czy to cos typu gorset?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 18:34

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Asit Autorytet
    Postów: 628 1123

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wszystko robie ale nosic bede go do pracy i na dluzsze spacery niejest zdrowo nosic caly czas wiec tylko wtedy gdy mam wiekszy wisilek aby odciazyc kregoslup znajde ci fote i pokaze go
    bo sa rozne rodzaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 18:51

    nowatorka lubi tę wiadomość

    Synek William <3 rg5043r8y3ikdze3.png[/url]
    rg502rindfsy9xvy.png[/url]
    rg50wn15p5voaroc.png[/urlrg50kqi19n1awyxr.png[/url]
  • nowa! Autorytet
    Postów: 574 1522

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o wózki to mam nowego faworyta Baby design Husky w kolorze siwym ma lepsze opinie niż adamex barletta i wygląda ze jest lepiej wykonany.

    aisa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ