Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam ochotę na ciasto z rabarbarem i truskawkami i napewno jutro albo w piątek zrobię :D

    jusella, nick nieaktualny, stokrotka2013 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy próbny własnoręcznie wykonany pompon:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c3cf9ed1c76.jpg

    Daleko mu do ideału, ale...
    Dziewczyny, jakie to jest proste! :)

    jusella, ania181111, nick nieaktualny, Karolajjn:), aisa, kama005, majeczka87, stokrotka2013, Kasiulina, Ejrene, Zojka, figaa, eve90, Agaax, Agness27 lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta :) jak się wprawisz to będą coraz ładniejsze wychodziły :)
    Ale ten nie jest zły :)
    brawooo !!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację :) Chciałam spróbować. A teraz jak wiem, że to proste i coś z tego będzie mogę zamówić więcej tiulu i brać się za robotę :)

    ania181111, nick nieaktualny, jusella, Agness27 lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta A tiul na allegro zamawialas? ??

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło super :D Zrób mi karuzelkę :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super te dekoracje :) też o takich mylalam żeby zrobić ale boję się ze to wszystko będzie się kurzylo .

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile, to na prawdę proste, możesz zrobić sama :D

    A tiul zamawiałam na ebay, ale z tego co patrzyłam na allegro mają to samo ;)

    Ania, pewnie będzie się kurzyło, ale można to wtedy przepłukać w wodzie z tego kurzu.

    A wiecie co powiedziała moja siostra? Że to wygląda jak myjka kąpielowa...

    nick nieaktualny, Agness27 lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karolajjn:) Autorytet
    Postów: 340 782

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w stokrotce jest promocja na Pampers pomarańczowe z kuponem , jest sporo taniej :)

    Co do ciast , ja bym żarła non top , tylko gorzej z robieniem , mam kompletnie dwie lewe ręce do tego .


    Naditta,piękny ten pomponik !

    ania181111, jusella, Agness27 lubią tę wiadomość

    vbrjclq.png[/url]
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naditta wrote:
    Dalile, to na prawdę proste, możesz zrobić sama :D

    A tiul zamawiałam na ebay, ale z tego co patrzyłam na allegro mają to samo ;)

    Ania, pewnie będzie się kurzyło, ale można to wtedy przepłukać w wodzie z tego kurzu.

    A wiecie co powiedziała moja siostra? Że to wygląda jak myjka kąpielowa...


    Dwie lewe ręce :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajjn:) wrote:
    dziewczyny w stokrotce jest promocja na Pampers pomarańczowe z kuponem , jest sporo taniej :)

    Co do ciast , ja bym żarła non top , tylko gorzej z robieniem , mam kompletnie dwie lewe ręce do tego .


    Naditta,piękny ten pomponik !
    sporo tzn ile taniej ???

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Karolajjn:) Autorytet
    Postów: 340 782

    Wysłany: 18 maja 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cena regularna 34.99 Kupując dwie to wychodzi 25.99 zł za paczkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2016, 17:58

    ania181111, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    vbrjclq.png[/url]
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajjn:) wrote:
    Cena regularna 34.99 Kupując dwie to wychodzi 25.99 zł za paczkę.

    To faktycznie się opłaca :) dzięki za cynk :)

    Karolajjn:) lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Burdel w sypialni maleje ale wciąż jest. Ależ mi się nie chce. :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2235

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama dasz radę :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Karolajjn:) Autorytet
    Postów: 340 782

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co do emolietów , macie zamiar używać?
    Na szkole rodzenia bardzo je niby polecają , ale nie wiem czy ze względów reklamowych
    i czy warto zamawiać , czy lepiej odpuścić i natłuszczać skórę samą oliwką?

    vbrjclq.png[/url]
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytaj mnie jak jutro z zakupów wrócę, bo mam zamiar na miejscu podjąć decyzję :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajjn emolientów typu oilatum używa się jak dziecko ma bardzo suchą skórę. Nie ma potrzeby kupować takich drogich środków do kąpieli jeśli skóra jest ok. Poza tym ich składy też super nie są. Poczytaj sobie bloga srokao. Wystarczy jakiś delikatny płyn do kąpieli,ja planuję kupić z Hippa ;) Mam wrażenie, że u nas w Polsce jest jakiś szał na te emolienty i mamuśki sądzą,że to obowiązkowy produkt.

    Naditta, aisa, goodwill, Karolajjn:), jusella, Ejrene, Agaax, nick nieaktualny, Agness27 lubią tę wiadomość

  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ciekawie napisane o emolientach i potrzebie, a raczej braku potrzeby ich stosowania:

    http://www.srokao.pl/2015/02/zanim-siegniesz-po-emolienty.html

    aisa, Karolajjn:), MirelS, Agaax, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • Karolajjn:) Autorytet
    Postów: 340 782

    Wysłany: 18 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki , na pewno zajrzę na tego bloga .
    No właśnie też mam takie wrażenie , że niektóre mamuśki traktują to jako taki sam obowiązek jak pampers . Na szkole rodzenia zostałam "zbesztana" przez mamuśki , jak się zapytałam czy to jest aż tak konieczne , prawie mnie zagryzły tam :D

    Agness27 lubi tę wiadomość

    vbrjclq.png[/url]
‹‹ 942 943 944 945 946 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ