Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Musimy, tylko boje sie o dziecko :(( tak bardzo ... Dzisiaj lezalam na lozku I oczywiscie lezka za lezka I w pewnym momencie poczulam w dolnej czesci brzucha pekajace jakby babelki czy nie wiem jak to nazwac. Myslicie, ze to synek daje znac o sobie ?? Zaczelam do niego mowic, glaskac I ucichlo :( wierze, ze to on dal mi znak, zebym sie podniosla <przytul>

    oczywiście, że to synek! przeczytaj opis pod Twoim suwaczkiem Jaguś.....

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    oczywiście, że to synek! przeczytaj opis pod Twoim suwaczkiem Jaguś.....

    Widzisz, nawet z tego wszystkiego nie czytam co mam pod opisem. Koniec z placzem, musze byc dla niego silna <3 Kocham go nad zycie :) dziekuje Ci "mamakejti" .

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja, Jaguś, tule Was mocno i wierze, że wszystko ułoży się tak, że będziecie szczęśliwe.

    Jaguś_7810, Zoja lubią tę wiadomość

    w57v9n73n742fstj.png
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja i moje +7 kg !!!!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b5e945fbcbbe.jpg

    nick nieaktualny, Leoparde, Jaguś_7810, Pikcia, Zoja, mamakejti, Anga1989, Mania25, Muszka15, nick nieaktualny, Paula55, sisi, Kattty, nick nieaktualny, DTEM, bulkaasia, Maria91 lubią tę wiadomość

    w57v9n73n742fstj.png
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 184

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka jesteś wspaniała, dziękuję. Jestem na L4 w ubiegłą sobotę byłam u Gina i powiedział żeby dalej brać leki i nie dźwigac. Staram się wychodzic codziennie i robić jakieś małe zakupy. W domu też jak mam lepszy dzień to wszystko ogarnę. Jutro umówiłam się z koleżanką co ma detektor podjedzie do mnie i sprawdzimy tętno Małej.
    Panna Natalia 3mam kciuki za prenatalne! Czy Twoje będą pierwsze?
    Solane wyglądacie przeuroczo!
    Dziewczynki świetny pomysł z fotka polmerkowa!
    Co do Mojego Męża. . Nie wiem co się z nim stało. Nie wyszlam za idiotę tylko normalnego faceta. Wstyd mi za niego i myślę że jak Teście się dowiedza co on czyni to szybko się opamięta. Ale to będzie długa historia. Rok staraliśmy się o dziecko i to on nalegał. Żyje dniem dzisiejszym i jutrzejszym, z każdym będzie lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 21:17

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja, wstyd mu będzie spojrzeć w oczy dziecka, jak ono kiedyś dowie się jak tatuś wspierał Mamę.
    Ja nawet nie potrafię wyobrazić sobie jak ja bym zareagowała, w pierwszym odruchu pogoniłabym w cholerę, ale potem refleksja - przecież to tata mojego dziecka...cholera jasna ciężka sytuacja, naprawdę trzymam kciuki za Twoją roztropność, przemyślane decyzje i spokój ducha mimo wszystko!

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18+3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/31e3ea66b942.jpg

    Nadrabiam Was co dziem wieczorem lub co drugi i w zasadzie nie mogę odnieść się do żadnego tematu bo mam wrażenie ze to juz nieaktualne co chciała bym napisać :-)

    A ciekawych tematów tu mnoooogo :-)

    mamakejti, Mania25, Leoparde, Muszka15, Anga1989, Paula55, sisi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, DTEM, Solane, bulkaasia lubią tę wiadomość

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, zachęcona przez Was ;) od kilku dni bawię się na różne sposoby z mężem, dzisiaj już tak normalnie, dośrodkowo ;) i kurcze...przez te dni skupiałam się na jego przyjemności, dzisiaj popłynęłam już sama i po orgaźmie macica jak kamień :O
    teraz leżę już z pół godziny ale nadal mam wrażenie że brzuch jest wrażliwy na dotyk (ale już miękki). To normalne?

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    dziewczyny, zachęcona przez Was ;) od kilku dni bawię się na różne sposoby z mężem, dzisiaj już tak normalnie, dośrodkowo ;) i kurcze...przez te dni skupiałam się na jego przyjemności, dzisiaj popłynęłam już sama i po orgaźmie macica jak kamień :O
    teraz leżę już z pół godziny ale nadal mam wrażenie że brzuch jest wrażliwy na dotyk (ale już miękki). To normalne?

    ja lottinka nie wiem, czy to normalne, bo jak już pisałam, świadomie zrezygnowaliśmy z M z akcji dośrodkowania i gola;) za duży stres, ryzyko jak dla nas
    poleż jeszcze, weź magnez albo nospę

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti, właśnie, gwoli ścisłości, jak już tak się tu uzewnętrzniam, to gola w bramkę nie było tylko wykop w trybuny hahahah :D a mój gol był później, robótka ręczna. Więc w sumie pytanie stricte - czy orgazm u was też powoduje takie stwardnienie na jakiś czas :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka, ja też tak mam po orgaźmie. Twardnieje macica, cały brzuch prawie. Nie powiem Ci jak długo się to utrzymuje, bo ja to zaraz zasypiam w ramionach M ;-)

    lottinka lubi tę wiadomość


  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Laski ale rzucacie pomysłami ;)
    Ja jestem za. Tylko pewnie swoją 100-dmiowke przegapie :P

    Ostatnio mamaginekolog pisała że orgazm jest przyjemny nie tylko dla mamy ale i dzidziusia bo te skurcze macicy go "bujaja" i Maluch odbiera to jako mile doświadczenie. Poza tym pamiętajmy że na tym etapie mogą też zacząć się skurcze bh ;) jeśli nic nie boli, nie są to ewidentne skurcze to myślę że nie ma się czym martwić ;)

    PannaNatalia o rany Startujemy z polowkowymi <3

    Laski przez was zamówiłam pierwszy raz coś z wish :) light boxa :) Ciekawe co i czy przyjdzie :P jak będę zadowolona to przepadlam tam na zakupach haha ;)

    lottinka lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki! :) wprawdzie nie byłam tym faktem przestraszona, raczej zdziwiona, ale jak nie jestem sama to jestem już zupełnie spokojna.

    Kurcze powiem wam że życie z orgazmami jest dużo fajniejsze hahahah :D


    Paula, daj linka do light boxa! Ja też chcę, ja też!

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 6 lutego 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry, ja wczoraj odpadłam;)
    lottinka - wykop w trybuny - boskie!

    PannoNatalio! Powodzenia na połówkowych i melduj po! Kto jeszcze dzisiaj?
    Kciuki zaciśnięte!

    Dobrego dnia!

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!
    Kciuki za wizyty :)

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ;)

    Kciuki za dzisiejsze wizyty! :) <3

    l22nhdgen92nqanl.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, zerknęłam sobie w kalkulator na BBF i od dziś mam 150 dni do porodu;)<3;)
    a moja studniówka wypada na 28 marca;) poszukam kreacji i czarnych brokatowych szpilek, które wepchnęłam na dno szafy....

    Anga1989, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi na 21 kwiecień ;) nie wiem co ubiore bo pewnie mnie do tego czasu tak wywali, że będę się toczyć zamiast chodzic hehe ale cosik wymyślę ;)

    nick nieaktualny, mamakejti lubią tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    A mi na 21 kwiecień ;) nie wiem co ubiore bo pewnie mnie do tego czasu tak wywali, że będę się toczyć zamiast chodzic hehe ale cosik wymyślę ;)

    Będziesz Anga Rolling Stone;) w sumie pasujesz do piosenki Angie;) także obowiązkowo ten utwór na zapoczęcie baletów studniówkowych u Ciebie;)

    ja to musze odnaleźć ścieżkę dźwiękową do Pyzy na polskich dróżkach - jesli pamiętacie tę bajkę;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 07:13

    Anga1989, ajami19 lubią tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah jakbym wiedziała jak wrzucać wideo na forum to specjalnie bym nagrała krótki filmik ze studniówki z tą nutą w tle :D


    Ale co Wam powiem to Wam powiem. Nie ma nic przyjemniejszego jak kawa i forum z rana ;) hehe

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 566 567 568 569 570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ