Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoparde wrote:
    Glukozę na początku ciąży miałam 85 czyli w normie. Nie wiem, może moja ginka nie przywiązuje wagi do terminów ;-)
    Z badaniem poczekam i zrobię gdzieś w 22+.. a jutro pośpię do południa, a co;-)

    Leoparde, ja dzisiaj byłam w lab. troszkę krwi sobie upuścić i podpytałam pielęgniarkę co i jak z ta glukozą. No i powiedziała, że trzeba sobie jakieś 3 godziny na to badanie zarezerwować :( Więc kochana, jutro to się wyśpij i leniuchuj ;)

    Leoparde lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoparde wrote:
    Kochana mamokejti, usg mam u innego lekarza :-) a wizytę u swojej gin w 23+2 i na wtedy mam mieć wyniki ze sobą. Chyba poczekam jeszcze z dwa tygodnie i dopiero wtedy pojadę na badanie, zawsze to będzie bliżej tego 24 tygodnia.
    Dziękuję za odzew :-) jesteście kochane <3

    Leoparde a mozesz tak z marszu isc zrobic? U mnie musze sie umawiac nq konkretny termin.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że tak sięwbijam ni z gruchy ni z pietruchy. Ale jestem po wizycie. Trochę się martwię, bo moja szyjka ma 30 mm. Lekarz mówi ,że na usg wygląda ok, ale ja juz oczywiście wyczytałam, że to dolna granica normy. Jak to u was wyglada?

    age.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia wrote:
    Leoparde, ja dzisiaj byłam w lab. troszkę krwi sobie upuścić i podpytałam pielęgniarkę co i jak z ta glukozą. No i powiedziała, że trzeba sobie jakieś 3 godziny na to badanie zarezerwować :( Więc kochana, jutro to się wyśpij i leniuchuj ;)
    Tak też uczynię ;-) :-*

    Kaktus - ja nie muszę się umawiać na badania, nawet skierowania nie muszę mieć przy sobie bo wszystko mają w systemie :-) mam do wyboru 6 dni w tygodniu :-)


  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to wygląda tak ze nie miałam ani razu badanej dlugosci szyjki i sie nie martwię.
    Po badaniu na fotelu wiem tylko ze jest wysoko i zamknięta.
    Skoro lekarz niczego Ci nie zalecil, luzzzz nie denerwuj sie.
    A jeśli i tak sie denerwujesz, zmień lekarza jesli temu nie ufasz.

    lipa lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    A jeśli i tak sie denerwujesz, zmień lekarza jesli temu nie ufasz.
    ufam ufa, to nie o to chodzi. po 6 latach starań trochę mi odbija...

    age.png
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa, ja w 14 tc w szpitalu miałam badaną szyjkę i miała 33 mm i lekarz mówił, że jest ok. Nie założyli mi szwu ani pessara, chociaż takie było zalecenie mojego gina. We wtorek będę miała kolejne USG szyjki i zobaczymy, czy coś się zmieniło. Dopóki nie ma rozwarcia i szyjka jest twarda, zamknięta, to chyba nie ma się co martwić. Przynajmniej tak mi się wydaje ;)
    Kiedy masz następną wizytę?

    lipa lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikcia dzięki. Zapisałam się za 3 tygodnie. Mimo wszystko trochę się pooszczędzam, bo czuję się świetnie, a przez to nie ograniczałam się praktycznie w niczym. Może czas trochę odpocząć :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na na pomysł j zdjęcie jak na fb wstawilam. Ułatwi to zapamiętanie :). No i juz tu nie muszę mieć swojej facjaty bo macie mnie tam.Oooo i tak se wymyśliłam

    lottinka lubi tę wiadomość

  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 17 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa, jak tylko masz możliwość, to pooszczędzaj się trochę ;) Mi gin ostatnio też właśnie zalecił oszczędno-leżący tryb życia, ze względu na tę szyjkę i twardnienia brzucha i szczerze muszę przyznać, że to działa. Nawet po No-spę już nie muszę sięgać, bo brzuch nie robi się twardy, jak skała :)

    lipa lubi tę wiadomość

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 17 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu się jakoś bardziej kojarzy posty z nickami ;) a na Facebooku jak ktoś się nie podpisze to nie kojarzę czasami kto to z forum ;)
    Więc dziewczynki udzielajcie się i tutaj ;) a na Facebooku podpisujcie swoje nicki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 21:53

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam termin 28.07.2017 witam Was serdecznie, chetnie dołączę do Was!!

    DarkPrincess, sisi lubią tę wiadomość

  • DarkPrincess Przyjaciółka
    Postów: 74 91

    Wysłany: 17 lutego 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dzisiejsze zakupy, sorki za jakość zdjęcia ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/98e58cbe0534.jpg

    kruszynka5, Anga1989, Leoparde, nick nieaktualny, mamakejti, bulkaasia, Nalunia, Muszka15, sisi, cookiemonster lubią tę wiadomość

    zrz6i09ksymsc0lz.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakejti dzieki ze pamietasz,jestem i mamy sie dobrze.Ja poprostu za wami tutaj nie nadązam hi hi,starosc i grubaśnośc :-)
    Zaczelam 20tydzien ale ciaza starsza,mamunia dba o synka.
    Taki apartament ma moj synek,spory juz
    http://static.pokazywarka.pl/g/e/d/c4560d181fae10960277480494e51516_orig.jpg

    Anga1989, Nicka90, Leoparde, lottinka, nick nieaktualny, Solane, nick nieaktualny, Pikcia, Selja, asiczka11, mamakejti, evcikm81, bulkaasia, Muszka15, DarkPrincess, sisi, Ewela35, cookiemonster, tubispl, Malowanka, Jaguś_7810 lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 18 lutego 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :-)
    Nie mam spania z rana, a miałam plan ze pośpię do południa ;-)

    Jagna- jaki piękny, ciążowy brzusio :-) śliczny jest!

    Miłego dnia życzę :-)


  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 lutego 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leoparde wrote:
    Tak też uczynię ;-) :-*

    Kaktus - ja nie muszę się umawiać na badania, nawet skierowania nie muszę mieć przy sobie bo wszystko mają w systemie :-) mam do wyboru 6 dni w tygodniu :-)

    To super, ja tez skierowania niemam bo w systemie ale umowic sie bede musiala juz mi polozna to zapowiedziala.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. My wczoraj po polowkowych. Stresu przed wizyta dużo a po juz sama radosc!!

    Usg robione 20+1, Malutka wazy 347g. Wszystkie inne parametry prawidlowe. Na chwile obecna ulozenie posladkowe.

    Nie zdawalam sobie sprawy ze jest juz taka duza. Glowke ma pod moja lewa piersia (no moze nie doslownie ale wiecie o co chodzi, tam jezdzil glowica i mowi o tu glowa, wysoko nad pepkiem) a nogi pod pepkiem bardziej po prawo.

    Ruchow jako takich jeszcze nie czuje ale lekarz mowi ze lozysko amartyzuje bo jest na przednuej scianie. Ale przy takim wierceniu jak na usg max 2 tygodnie i bede wyczuwac.

    Leoparde, Anga1989, lottinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mania25, Selja, mamakejti, bulkaasia, Nalunia, Nicka90, kruszynka5, DarkPrincess, SteveS, sisi, cookiemonster lubią tę wiadomość

    w57v9n73n742fstj.png
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam skierowanie na glukoza ale mam ja zrobic po 24 tygodniu.

    w57v9n73n742fstj.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solane - gratuluję :-)
    Niech młoda rośnie i się wierci, żeby mamusia mogła już ją poczuć;-)

    Ja połówkowe mam za trzy dni i też stresik sie udziela :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 08:13

    Solane lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Noc do dupy przez obrzarstwo kara musi być :D
    Solane super :). Ale młoda duża :)
    Jagne dobrze ze się odezwałaś, super brzuszek.
    Miłego dnia

    Solane lubi tę wiadomość

‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ