Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj skurcze z krzyza to mi sie na ktg pisały do 100, jesli sie nie pisza, to znaczy, ze sa jeszcze słabe ;)

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 5 lipca 2018, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus znajoma urodziła we wtorek a na ktg skurcze się nie pisały i położne mówiły, że jeszcze czasu a czasu. Ona się z bólu zwijała. Godzinę później tuliła już maleństwo. Nie wiem jak to jest, że aparatura nie zawsze wyłapuje ale jak widać to nie żaden wyznacznik.

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • krooolik Ekspertka
    Postów: 160 109

    Wysłany: 5 lipca 2018, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje się nie pisały, a bolało jak 150. To chyba zależy od tego, gdzie są przypiete te czujniki wylapujace skurcz.

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 5 lipca 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim lipcowym mamusiom które już urodziły i tym które czekają.Moj synek też z lipca 2014. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 06:19

    katka84 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała noc cierpiałam i na nic to, balonik nie wypadł, a położna stwierdziła z rozkoszą, mam wrażenie 'pfff to nawet nie jest namiastka tego jak bardzo będzie boleć'

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • Ania 12345 Przyjaciółka
    Postów: 124 26

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus93 wrote:
    Cała noc cierpiałam i na nic to, balonik nie wypadł, a położna stwierdziła z rozkoszą, mam wrażenie 'pfff to nawet nie jest namiastka tego jak bardzo będzie boleć'
    Ale dalej masz ten balonik?

    zi13ebkmg8wuecxi.png
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 12345 wrote:
    Ale dalej masz ten balonik?

    Tak, czekam aż mi go wyjmą i powiedzą co dalej :/

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus współczuję zarówno bólu jak i podejścia położnej, co za wredna baba!

    U mnie frustracja level hard, wczoraj wieczorem kilka godzin skurczow co 15 minut i jak już się z mężem zaczeliśmy ekscytować, że to już, to wszystko ucichło.
    I jeszcze z problemów- chciałam sie przygotować do porodu i jak wam pisalam wspolnie z małżem ogarnelismy moj gąszcz.. Efekt taki, że zrobił mi się w pachwinie/prawie ze na wzgorku lonowym ropien od wrastajacego wlosa pewnie. Boli okropnie a że go nie widze to i coś zaradzic ciezko.. Grrr

  • Ania 12345 Przyjaciółka
    Postów: 124 26

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może tak być, że wyjma i się rozkreci po kilku godzinach a jak nie to podadzą ci jeszcze dzisiaj pewnie oksytocyne. Ważne, że już zaczęli coś robić. Położnymi się nie przejmuj one zawsze są najmadrzejsze. I wiedzą co kogo jak boli

    zi13ebkmg8wuecxi.png
  • MałaCzarna1988 Autorytet
    Postów: 667 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus93 wrote:
    Cała noc cierpiałam i na nic to, balonik nie wypadł, a położna stwierdziła z rozkoszą, mam wrażenie 'pfff to nawet nie jest namiastka tego jak bardzo będzie boleć'
    Potrafią wesprzeć...

    mhsvp07wihx7lu0a.png
  • MałaCzarna1988 Autorytet
    Postów: 667 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Kaktus współczuję zarówno bólu jak i podejścia położnej, co za wredna baba!

    U mnie frustracja level hard, wczoraj wieczorem kilka godzin skurczow co 15 minut i jak już się z mężem zaczeliśmy ekscytować, że to już, to wszystko ucichło.
    I jeszcze z problemów- chciałam sie przygotować do porodu i jak wam pisalam wspolnie z małżem ogarnelismy moj gąszcz.. Efekt taki, że zrobił mi się w pachwinie/prawie ze na wzgorku lonowym ropien od wrastajacego wlosa pewnie. Boli okropnie a że go nie widze to i coś zaradzic ciezko.. Grrr
    Wczoraj przed spaniem też zauważyłam skurcze, zaczęłam odliczać to były co 10-12 min. Zadowolona że pewnie coś się rozkreca nagle doszło do mnie że one w ogólne nie bolą, tylko drażnią... I poszłam wkurzona spać. To tylko takie przepowiadacze. Cała noc mnie budziły i dzisiaj jestem nie do życia :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 08:06

    mhsvp07wihx7lu0a.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Kaktus współczuję zarówno bólu jak i podejścia położnej, co za wredna baba!

    U mnie frustracja level hard, wczoraj wieczorem kilka godzin skurczow co 15 minut i jak już się z mężem zaczeliśmy ekscytować, że to już, to wszystko ucichło.
    I jeszcze z problemów- chciałam sie przygotować do porodu i jak wam pisalam wspolnie z małżem ogarnelismy moj gąszcz.. Efekt taki, że zrobił mi się w pachwinie/prawie ze na wzgorku lonowym ropien od wrastajacego wlosa pewnie. Boli okropnie a że go nie widze to i coś zaradzic ciezko.. Grrr
    Może maść ichtiolowa kiedyś miałam podobnie ona ma za zadanie wyciągnąć ta ropę czy to co się zbiera na zewnątrz albo rivanol w butelce i przemywać. Powiem tobie, ze ja mam na samym końcu ciąży problemy z hemoroidem stosuje maść, czopki a od kilku dni właśnie ten rivanol bo wezmę go do szpitala na krocze potem jest bezpieczny nawet dla dzieci zapłaciłam 3,50 i nie chce zapeszać, ale najbardziej mi pomaga. Na wacik i kilka razy przemywaj :) U mnie tez ze nic nie dzieje pojawiają się skurcze, ale dzisiaj w nocy spokój

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka ten rivanol chcesz stosować po porodzie na krocze żeby się lepiej goiło? Zaintrygowalas mnie teraz, może to faktycznie dobry pomysł.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • katka84 Autorytet
    Postów: 1106 455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaCzarna1988 wrote:
    Wczoraj przed spaniem też zauważyłam skurcze, zaczęłam odliczać to były co 10-12 min. Zadowolona że pewnie coś się rozkreca nagle doszło do mnie że one w ogólne nie bolą, tylko drażnią... I poszłam wkurzona spać. To tylko takie przepowiadacze. Cała noc mnie budziły i dzisiaj jestem nie do życia :/
    To się dołączam dziewczyny, też wczoraj parę skurczy bezbolesnych, ale widocznych i dupa, po nocy wszystko się uspokoiło. Takie straszaki.
    Cześć wszystkim.

    ojxevcqg1xm9p63u.png
  • katka84 Autorytet
    Postów: 1106 455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Ineczka ten rivanol chcesz stosować po porodzie na krocze żeby się lepiej goiło? Zaintrygowalas mnie teraz, może to faktycznie dobry pomysł.
    Britty był ten temat ze 2-3 dni temu poruszany, my z Urszulką też już mamy go spakowanego do szpitala.
    Ja go mam w apteczce zawsze, to na rany super sprawa, szybko się po tym goją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 08:37

    Britty, Urszulka89 lubią tę wiadomość

    ojxevcqg1xm9p63u.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam rivanolem potraktować ranę po cesarce i lekarz się sprzeciwil, nie wiem why...
    Z rivanolem mam same dobre doświadczenia np. Właśnie po SN no i prozaicznie wzrastające paznokcie po zbyt mocnym wycięciu paznokcia, szybko goi.
    Teraz rany w szpitalu chcą by traktować białym jeleniem, myć, suszyć, wietrzyc. Jeszcze 3 lata temu był na tapecie octanisept teraz już nie i tylko natura czyli ten jeleń, dokładne suszenie i wietrzenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 09:33

  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rada dla Dziewczyn, które nie urodziły jeszcze:

    Wysypiajcie się póki jeszcze możecie ;)

    MałaCzarna1988, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • katka84 Autorytet
    Postów: 1106 455

    Wysłany: 5 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkarolina89 wrote:
    Rada dla Dziewczyn, które nie urodziły jeszcze:

    Wysypiajcie się póki jeszcze możecie ;)
    heheh na zapas :P Mały daje w kość?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 09:56

    ojxevcqg1xm9p63u.png
  • MałaCzarna1988 Autorytet
    Postów: 667 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkarolina89 wrote:
    Rada dla Dziewczyn, które nie urodziły jeszcze:

    Wysypiajcie się póki jeszcze możecie ;)
    Mój nie daje mi się wysypać będąc jeszcze w brzuchu a co dopiero jak się urodzi :) już sie psychicznie nastawiam że nie będzie łatwo bo jest baaardzo żywiołowy.

    mhsvp07wihx7lu0a.png
  • MałaCzarna1988 Autorytet
    Postów: 667 240

    Wysłany: 5 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi akurat mam problem z wrastajacym sie paznokciem bo za mocno go przycielam i boli jak nie wiem co :/ będę musiała to wypróbować;)

    mhsvp07wihx7lu0a.png
‹‹ 1202 1203 1204 1205 1206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ