Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 29 listopada 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa123 wrote:
    Witajcie Kobietki. Mnie dzisiaj czekaja badania. Trzeba byc naczczo i juz mnie doi i mdli w zoladku a badania dopiero od 8.

    Milego dnia kochane!!!
    Znam ten ból miałam dwa dni temu badania akurat cudem było oki za to wczoraj tragedia od 3 w nocy do 13 porcelana

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 29 listopada 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Hej, witam nowe dziewczyny :)
    Mnie mdli dalej...bez komentarza.
    S co do grypy to nie mam zamiaru się szczepić raz się szczepilsm ale efekt taki sobie, a prawda jest taka że jak coś się ma stać to się stanie.
    A wczoraj zobaczyłam że pielęgniarka w recepcji źle mi wypisala l4 zamiast do 14 to do 4!!! I idę 4 na wizytę... Jutro jadę badania porobić bo dziś nie dam rady :(
    Ja jestem w domu wiec raczej nie będę sie szczepić na grypę, ale jak pracowałam w przedszkolu to nie było opcji inaczej ciagle bym w domu siedziała tyle różnych wirusów itp

    Mmargotka lubi tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całą noc miałam ból głowy i dalej nie przeszło:(
    Jadę na wizytę, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku:)

    po_prostu_ja, Marikita, gapa25 lubią tę wiadomość

  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaDe wrote:
    Ja całą noc miałam ból głowy i dalej nie przeszło:(
    Jadę na wizytę, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku:)

    Mocno trzymamy kciuki, na pewno będzie dobrze ! :) trzymaj się ! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, wczorajsza beta 75 więc już oficjalnie się z wami żegnam i proszę o skreślenie z listy. Wszystkiego dobrego wam życzę i spokojnych ciąż :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4347

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry, wczorajsza beta 75 więc już oficjalnie się z wami żegnam i proszę o skreślenie z listy. Wszystkiego dobrego wam życzę i spokojnych ciąż :)

    Przykro mi.
    Wiem że to teraz trudne ale będzie dobrze. Powodzenia. Ściskam mocno

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry, wczorajsza beta 75 więc już oficjalnie się z wami żegnam i proszę o skreślenie z listy. Wszystkiego dobrego wam życzę i spokojnych ciąż :)
    Przykro mi :( dobrze ze chociaż samo bez ingerencji. Mam nadzieję że jeszcze pochwalisz nam się dobrymi wiesciami!!!



  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmargotka wrote:
    Agniechaaa, Britty super wieści:)

    Dzisiaj dowiedziałam się u lekarza, że szczepienie przeciw grypie jest bardzo zalecane. Ponoć grypa ciężarną może zabić i w Polsce jest kilka takich przypadków rocznie (a moja gin nie jest bynajmniej z tych co straszą niepotrzebnie). Czy Wasi lekarze też tak mówią? A może dla Was to oczywiste?

    zi13s65greb2l090.png
    Oo ciekawostka :) byłam przekonana, że nie wolno się szczepić :) zapytam lekarza przy najbliższej wizycie.
    A szczepić się można w 1 trymestrze juz?

    Ja zgagi na szczęście nie mam, ale brak apetytu doskwiera mi non stop i jak już to wchodzą mi tylko rzeczy nie posiadające wielu wartości odżywczych typu paluszki, krakersy, Bagietka z serkiem topionym etc. No i okropna senność. Wczoraj zasnęłam o 21, a o 22 tz mnie obudził, że nasza dobra znajoma zaczęła rodzic. A ja zamiast sie ucieszyc to na niego nafukałam i poszłam spać dalej.

    W ogóle to Ci nasi znajomi zaszli w ciążę po 7 latach starań i mimo że dziewczyna ma 35 lat i to jest jej pierwsza ciaza to zniosla ją rewelacyjnie. Do końca normalnie funkcjonowala, nic ja za bardzo nie bolalo, a porod trwal 2 h. Chcialabym tak :)

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry, wczorajsza beta 75 więc już oficjalnie się z wami żegnam i proszę o skreślenie z listy. Wszystkiego dobrego wam życzę i spokojnych ciąż :)
    Przykro mi :(. trzymam kciuki, byś wkrótce chwaliła się nam dobrymi wiesciami.

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Dzień dobry, wczorajsza beta 75 więc już oficjalnie się z wami żegnam i proszę o skreślenie z listy. Wszystkiego dobrego wam życzę i spokojnych ciąż :)
    Bardzo mi przykro :( Trzymam kciuki żebyś szybko powrocila z dobrymi wiadomościami. Trzymaj się ♥️

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d1571a8967b.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fca9a79e1ec7.jpg

    Zaczne od dobrej wiadomości zeby Was nie trzymać w niepewności!!! <3 DZIECI SIĘ RUSZAJĄ A SERDUCHA BIJĄ :)
    Kamień z serca. Co do tygodnia to kazała na to nie patrzeć bo każde usg są inne wymiary i dlatego najlepiej robić na tym samym. Z jej usg wychodzi 1) 9t1d 2)9t3d widziałam jak fikały(pewnie poczuły mój strach i tak brykaly), machały rączkami i nóżkami, słyszałam serduszka. Baaaardzo miła pani ginekolog nawet mówi, żebym sie puszczaniem serduszek nie martwiła bo robi to troszkę z „boczku” zeby ich to tak nie męczyli :) sprawdziła wszystko długie usg u badanie ginekologiczne gdzie mówi ze widać tam kropeczke krwi starej ale reszta całkowicie czysta. Kazała dalej duzo leżeć i nie martwić sie bo widocznie taki urok ciazy, Bo z medycznego puknktu widzenia nie widać jakiś odchyleń zagrażających :) dała do siebie nr prywatny i mówi, ze w każdej sytuacji moge dzwonić :) dobrze miec takiego drugiego lekarza :)
    Dziekuje za kciuki!!! <3 <3
    Cudowna wiadomość! :) ja z córką też dwa razy plamiłam i raz krwawiłam. I wszystko było ok :) cieszę się ogromnie! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaDe wrote:
    Ja całą noc miałam ból głowy i dalej nie przeszło:(
    Jadę na wizytę, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku:)
    Zaciskamy :) będzie dobrze.

    Sanka przykro mi :( powodzenia w dalszych staraniach:*

    Witam nowe mamusie :) życzę spokojnych 9ciu miesięcy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 09:13

    Marikita lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmargotka wrote:
    Trochę nadrobiłam, temat wózków mnie z lekka przeraził ;-) Ja jestem na etapie jak nie puścić pawia i gdzie się odwrócić żeby nie śmierdziało oraz jak mimo wszystko ogarnąć pracę i rzeczywistość :). Ale fajnie.

    Dziewczyny ze skłonnością do niskiego ciśnienia, jakie macie ciśnienie? Ja ostatnio 85/65.
    Do tego schudłam w tej ciąży, nic dziwnego skoro nic prawie nie smakuje...

    Mi też nic nie smakuje ... chociaż wczoraj nagotowałam sobie zupy ogórkowej :D na żeberku wędzonym ... buehehehe

    Nie mierzyłam ciśnienia, chociaż jestem niskociśnieniowcem - póki co czuję się ok :-)

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mdli ale waga idzie w górę;) już 1.5kg mam na plusie. Ale znalazłam idealny dla mnie środek na mdłości-czarna niesłodzona herbata :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziekuje za kciuki!!! <3 <3

    CUDOWNA wiadomość :) !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jak samopoczucie z rana? U mnie dzis wymioty z rana ale tylko po wstaniu z łóżka po śniadaniu juz spokój :) chce się dzis dostać do mojej pani dr i zapytać czy chcociaz czesc zleconych badan (morfologia, mocz) przepisze mi na nfz. Czy lekarze również kazali wam sprawdzać przeciwciała hiv i kily? Wiem ze to standardowe badania ale zastanawiałam sie czy to naprawdę koniecznie bo są to drogie badania a ja zawsze miałam tylko jednego partnera życiowego mojego męża :) no ale jak trzeba zbadac to trzeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 09:36

    Marikita lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Mnie mdli ale waga idzie w górę;) już 1.5kg mam na plusie. Ale znalazłam idealny dla mnie środek na mdłości-czarna niesłodzona herbata :)


    ja mam nadzieje ze u mnie nie!!! zwaze sie w week dopiero
    dzis przychodzi do nas geodeta wymierzyc działke !!!

    jeszcze moja 5 latka polamała okulary i musielismy kupiuc jej nowe... ale to nie pierwszy raz i zaplacila za nie sama, moze sie nauczy ze to kosztuje i trzeba szanowac, szkoda mi jej sie zrobiło, bo az plakala jak placila, to taka mała złotówa jest :P

    Marikita, Magic, karolcia87, Lena21 lubią tę wiadomość



  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    ja mam nadzieje ze u mnie nie!!! zwaze sie w week dopiero
    dzis przychodzi do nas geodeta wymierzyc działke !!!

    jeszcze moja 5 latka polamała okulary i musielismy kupiuc jej nowe... ale to nie pierwszy raz i zaplacila za nie sama, moze sie nauczy ze to kosztuje i trzeba szanowac, szkoda mi jej sie zrobiło, bo az plakala jak placila, to taka mała złotówa jest :P

    Bardzo fajny sposób wychowania. Pozostali rodzice powinni brać z was przykład :) ja pracuje na świetlicy socjoterapeutycznej i mam sporo rozpieszczonych dzieci juz widzę oczami wyobraźni co z nich wyrośnie.

    Marikita lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Hej dziewczynki jak samopoczucie z rana? U mnie dzis wymioty z rana ale tylko po wstaniu z łóżka po śniadaniu juz spokój :) chce się dzis dostać do mojej pani dr i zapytać czy chcociaz czesc zleconych badan (morfologia, mocz) przepisze mi na nfz. Czy lekarze również kazali wam sprawdzać przeciwciała hiv i kily? Wiem ze to standardowe badania ale zastanawiałam sie czy to naprawdę koniecznie bo są to drogie badania a ja zawsze miałam tylko jednego partnera życiowego mojego męża :) no ale jak trzeba zbadac to trzeba.
    Miałam oba badania robione (prywatnie) choć taką samą sytuację życiową miałam :) Bardzo to zdziwiło moją mamę i siostrę że coś takiego lekarz mi dał bo siostrze nie. (było to 7 lat temu w pierwszej ciąży). Tyle że wogóle moja siostra nie miała zleconych pół badań co ja - zależy jaki lekarz... Np nie miała toxo i różyczki :/

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Marikita Autorytet
    Postów: 286 134

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj suchość w ustach, ciągle chce mi się pić, no i zapachy mi przeszkadzają, więc staram się nie wychodzić z pokoju na produkcję, bo od razu mnie ciąga na wymioty (chociaż jeszcze nie wymiotowałam). Co dziwne mdłości miewam o różnych porach dnia, i wcale nie codziennie :-)

    Poza tym, to powiem Wam, że jednym z pierwszych objawów jakie miałam, to alergiczny katar, kichanie, wodnisty katar, swędzenie w nosie i to utrzymuje się cały czas od miesiąca gdzieś. Jak będę na wizycie, to powiem o tym ginekologowi. Albo to zbieg okoliczności, albo nieżyt nosa w ciąży (nawet gdzieś o tym wyczytałam w necie!).

    Marzę o tym, żeby wszystko było ok ... ale do 11.12 jeszcze tyle czasu ...

    Tak w ogóle, to mam termin na lipiec 29.07 (z wyliczeń) ale zobaczymy co mi powie gin na wizycie.

    Teraz jeszcze mi się przypomniało odnośnie niskiego ciśnienia, może nie mam z tym problemów, bo codziennie piję małą buteleczkę soku pomidorowego. Nie wiem, czy wiecie, ale sok pomidorowy ze względu na zawartość potasu podnosi ciśnienie :-) Polecam wszystkim niskociśnieniowcom :-)

    BTW jestem z Białegostoku :-)

    Trzymam za nas wszystkie kciuki ... MOCNO!

    f2w3pc0zmldpbhp7.png
    duphaston, kwas foliowy, acard
    fdd0d780f1.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ