Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A ja sobie wykrakałam i już tuliłam porcelanę...

    W miejscowości możesz mi wpisać okolice Rybnika
    Dasz rade :) taki urok naszych maluchów :) miejscowość dopisana :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny! Ja co prawda jestem z czerwcówek, ale do niektórych mi tu bliżej niż do dziewczyn z czerwca, bo termin mam na 24.06. Czy mogę do Was zaglądać?

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxis wrote:
    Dzień dobry,
    My dzisiaj mamy słaby dzień...Synek marudny a i mnie jakiś dół złapał..nie wiadomo czemu :( sama się zastanawiam czy nie przełożyć wizyty, mam na 6 grudnia i nie wiem czy tyle wysiedze :)

    Jak masz bete ok 100 to na usg nic nie będzie, widać coś dopiero od 1500-1700, ja jak dzwoniłam się zapisać i mówiłam, że mam 250 gin mówił, że mało a w dniu kiedy szłam na usg było 1709,3 i był sam pęcherzyk 3mm



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Część dziewczyny! Ja co prawda jestem z czerwcówek, ale do niektórych mi tu bliżej niż do dziewczyn z czerwca, bo termin mam na 24.06. Czy mogę do Was zaglądać?
    Juz Cię kochana dopisuje :) daj jeszcze znac skąd jestes :) bo zapomniałam :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 16:12

    malka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uduszę tą administracje :/ zniknęły mi niektóry dziewczyny proszę przypomnijcie mi sie !!! Wiem, ze na 100% ktoś był na 7.07 i 11.07, ogólnie sprawdźcie czy są wszystkie dane tak jak powinny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 16:16

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zniknął suwaczek...

    ja dziś zrobiłam ponad 100 pierogów :) troche zjemy, a resztę zamrożę jak będę jak będzie dzień lenia :D



  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa wpisz Żory, śląskie ;)

    Tylko nie wiem jak ja ogarnę trzy wątki teraz :) czerwcówki, lipiec i oczywiście nasza nieśmiertelna grupa staraniowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 16:23

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Agniechaaa wpisz Żory, śląskie ;)

    Tylko nie wiem jak ja ogarnę trzy wątki teraz :) czerwcówki, lipiec i oczywiście nasza nieśmiertelna grupa staraniowa!
    Ja na czerwcowi juz nie wchodzę :( muszę tu być cały czas na bierząco i oczywiście na różowej!!!

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu są chyba największe gaduły, na innych grupach skromnie jakoś i tak nieśmiało :):):)

    malka, Andziula_1988, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ale pędzicie z pisaniem postów! Ale nadrobilam :)
    Witam nowe mamusie ;)
    Sońkaa, gratuluję serduszka! :)

    Na szczescie mnie temat farbowania włosów nie dotyczy, ale do fryzjera wybieram się od miesiąca i się wybrać nie mogę ;)

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofnęłam sie troszkę na stronach i co udało mi sie wyłapać to dodałam znowu na listę ale bardzo Wasz proszę aby sprawdzić swoje daty bo niektórym zniknęły tylko miejscowości

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shadee wrote:
    tu są chyba największe gaduły, na innych grupach skromnie jakoś i tak nieśmiało :):):)

    Na czerwcu też są gaduły. Już tam jest chyba 250stron. Ale nikt nie pobije listopadowego testowania na różowej stronie. Tam posty lecą na potęgę ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam się pochwalić :) dziś pierwszy raz od 1,5 tygodnia: dzień bez żadnego bólu głowy oraz żadnego bólu brzucha
    jupii - z tej okazji wstałam nawet z łóżka i zwlekłam się do firmy :)

    nick nieaktualny, daga :), malka, Andziula_1988, gapa25 lubią tę wiadomość

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edit: próbowałyście kichać w ciąży? :)))))
    to dopiero jest masakra
    muszę opracować jakąś technikę

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shadee wrote:
    edit: próbowałyście kichać w ciąży? :)))))
    to dopiero jest masakra
    muszę opracować jakąś technikę
    Ka kicham co chwilkę ;) nie zwracam na to uwagi :)

  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ka kicham co chwilkę ;) nie zwracam na to uwagi :)

    serio? ja to jakaś niedorobiona zatem jestem
    kichanie = ból brzucha
    kasłanie = ból brzucha

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shadee wrote:
    serio? ja to jakaś niedorobiona zatem jestem
    kichanie = ból brzucha
    kasłanie = ból brzucha
    Ja jedynie jak mam pełny pecherz i kaszle to czuje ze jestem pełna i muszę sie odsiusiac :) ale ja na to nie zwracam uwagi bo koja ciaza zaczęła sie z takim kaszlem jak u gruźlika :) i wiem, ze to nie moze zaszkodzić bo maluchy przy kaszlu całe i zdrowe były :) pewnie dlatego teraz nie zwracam na to uwagi :)

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co kicham normalnie tzn. Nie widzę różnicy sprzed ciąży :)

    sunset lubi tę wiadomość

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Alexxis Ekspertka
    Postów: 237 355

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Jak masz bete ok 100 to na usg nic nie będzie, widać coś dopiero od 1500-1700, ja jak dzwoniłam się zapisać i mówiłam, że mam 250 gin mówił, że mało a w dniu kiedy szłam na usg było 1709,3 i był sam pęcherzyk 3mm

    Wiesz co różnie to bywa, z pierwszym synkiem miałam 12 tys bety a nic nie było widać, moja siostra miała 150 i już serduszko było, ale myśle ze dam radę poczekać do 6 grudnia ;)

    m3sxvfxma0707mve.png

    mhsvx1hph0gq0dha.png
  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxis wrote:
    Wiesz co różnie to bywa, z pierwszym synkiem miałam 12 tys bety a nic nie było widać, moja siostra miała 150 i już serduszko było, ale myśle ze dam radę poczekać do 6 grudnia ;)

    ja mam wizytę serduszkową w najbliższą środę, na poprzedniej (5tc+2d, beta około 3500) nie było widać nawet zarodka, tylko pęcherzyk płodowy, to chyba bardzo indywidualna sprawa faktycznie.

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ