Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do samopoczucia, świąt, jedzenia etc to odechciewa mi sie wszystkiego. Czuję sie kiepsko a teściowa jeszcze mnie wkurzyła i mialam ochote powiedziec,ze nigdzie nie jadę 😆 ciezko jej zrozumieć, ze chce spędzić tez święta u swojej rodziny a nie tylko u nich. Uwaza,ze robimy sobie jaja i jesteśmy niepoważni 😎 a ja po prostu jak mam rzygać to wolę w rodzinnym domu niż u teściów 😅😅

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza no chyba oszalała ta Twoja teściowa! Czasami te kawały o teściowych są naprawdę w punkt! Hehe żarciki
    Trzymam kciuki żeby spoważniała w ten Świąteczny czas 🍀🤞
    A tak poważnie, to jest coroczny problem jak już się jest w małżeńskie. Jeździ się z jednego miejsca w drugie ☺️


    Ja się witam ładnie prosto z nad toalety. I jesteście mi wszystkie świadkiem że już do końca ciąży nie powiem że przeszły mi objawy 😁
    Lekcja na najbliższe dni- nie otwierać zmywarki! 🤢

    Tymczasem życzę Wam wspaniałego dnia. Ja się ogarniam i jadę do babci lepić pierogi na jutro👩‍🍳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2025, 06:46

    MayMasza lubi tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 232 645

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki dziewczyny. Nie wiem czy pamiętacie , ale kiedyś pisałam że jestem po dwóch poronieniach i że wizytę kolejna u swojego lekarza prowadzącego mam 9 stycznia . Na dziś mam wizytę na NFZ . Nie jestem zadowolona z tego lekarza , ale poszłam dla darmowych badań. Boje się że jak będzie coś nie tak to święta kolejne będą tragiczne. ( W tamtym roku były bardzo ciężkie).
    Jestem mega zestresowana czy będzie wszystko dobrze . Ostatnio serce zatrzymało się 8t4d. Objawów jakiś doskwierających nie mam i to mnie martwi choć wiem że to żaden wyznacznik.
    ✊✊

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Trzymajcie kciuki dziewczyny. Nie wiem czy pamiętacie , ale kiedyś pisałam że jestem po dwóch poronieniach i że wizytę kolejna u swojego lekarza prowadzącego mam 9 stycznia . Na dziś mam wizytę na NFZ . Nie jestem zadowolona z tego lekarza , ale poszłam dla darmowych badań. Boje się że jak będzie coś nie tak to święta kolejne będą tragiczne. ( W tamtym roku były bardzo ciężkie).
    Jestem mega zestresowana czy będzie wszystko dobrze . Ostatnio serce zatrzymało się 8t4d. Objawów jakiś doskwierających nie mam i to mnie martwi choć wiem że to żaden wyznacznik.
    ✊✊
    Trzymam kciuki !!!!!

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Trzymajcie kciuki dziewczyny. Nie wiem czy pamiętacie , ale kiedyś pisałam że jestem po dwóch poronieniach i że wizytę kolejna u swojego lekarza prowadzącego mam 9 stycznia . Na dziś mam wizytę na NFZ . Nie jestem zadowolona z tego lekarza , ale poszłam dla darmowych badań. Boje się że jak będzie coś nie tak to święta kolejne będą tragiczne. ( W tamtym roku były bardzo ciężkie).
    Jestem mega zestresowana czy będzie wszystko dobrze . Ostatnio serce zatrzymało się 8t4d. Objawów jakiś doskwierających nie mam i to mnie martwi choć wiem że to żaden wyznacznik.
    ✊✊
    Jesteśmy z Tobą myślami i trzymamy mocno kciuki ✊🏼

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Trzymajcie kciuki dziewczyny. Nie wiem czy pamiętacie , ale kiedyś pisałam że jestem po dwóch poronieniach i że wizytę kolejna u swojego lekarza prowadzącego mam 9 stycznia . Na dziś mam wizytę na NFZ . Nie jestem zadowolona z tego lekarza , ale poszłam dla darmowych badań. Boje się że jak będzie coś nie tak to święta kolejne będą tragiczne. ( W tamtym roku były bardzo ciężkie).
    Jestem mega zestresowana czy będzie wszystko dobrze . Ostatnio serce zatrzymało się 8t4d. Objawów jakiś doskwierających nie mam i to mnie martwi choć wiem że to żaden wyznacznik.
    ✊✊


    Trzymam mocno kciuki i koniecznie daj znać 🥰

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam ten detektor tętna ale leży półki co i się tylko na mnie patrzy.
    Boję się go jakos 🤣🤣

  • Rudylisek Ekspertka
    Postów: 207 640

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka trzymam kciuki 🤞

    Ja dzisiaj odebrałam wyniki badania NIPT. Wszystkie ryzyka niskie 🥹🎉🎉🎉

    Rewelka, GąskaBalbinka, Ananabanana, emciak, Pa-u-linka, Czarna_owieczka, wandapanda, Pani Bocianowa, GosAga123, Missi, Silvia, Ceci, Kirby, karolka, Kofii, Natalie2026, Pysio, kikix0o lubią tę wiadomość

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)

    03.12.2024 K jest już z nami 🥹 3270g, 40+5, witaj na świecie 🥰🩵

    age.png

    Czas na rodzeństwo! ❤️
    2cs- 01.11 ⏸️
    03.11 beta 72,3
    06.11 beta 347
    08.11 beta 615
    10.11 beta 1426
    18.11 jest zarodek CRL 3 mm HR 110/min (6t4d)
    25.11 CRL 1 cm HR 130/min (7t4d) 🥰
    30.12 prenatalne CRL 6,5 cm, FHR 165/min, zdrowy bobas 🐣
    17.02 II prenatalne, 377 g, drugi chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    Trzymajcie kciuki dziewczyny. Nie wiem czy pamiętacie , ale kiedyś pisałam że jestem po dwóch poronieniach i że wizytę kolejna u swojego lekarza prowadzącego mam 9 stycznia . Na dziś mam wizytę na NFZ . Nie jestem zadowolona z tego lekarza , ale poszłam dla darmowych badań. Boje się że jak będzie coś nie tak to święta kolejne będą tragiczne. ( W tamtym roku były bardzo ciężkie).
    Jestem mega zestresowana czy będzie wszystko dobrze . Ostatnio serce zatrzymało się 8t4d. Objawów jakiś doskwierających nie mam i to mnie martwi choć wiem że to żaden wyznacznik.
    ✊✊
    Kciuki zaciśnięte, będzie dobrze 🤞🤞🤞

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Missi lepiej nie mówić na głos, ani nie pisać, ani nie myśleć, że się czuję lepiej 😂 bo zaraz przychodzi objaw i jak grom z jasnego nieba zstępuje i wali prosto w twarz 😂
    @Rudylisek super, gratulacje 🥳
    @Rewelka a w którym tyg jesteś? Od którego tyg. można używać?

    Rudylisek lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane meldujemy się po prenatalnych :) 12+ 2 więc termin porodu 5.07 :) niskie ryzyko i na 90% chłopak 🩵🩵🩵
    To chyba nie mogą być piękniejsze prezenty na święta 🤭🎄⭐️

    emciak, Rudylisek, Czarna_owieczka, GąskaBalbinka, Ananabanana, wandapanda, Pani Bocianowa, Rewelka, GosAga123, Missi, Silvia, Ceci, MayMasza, Kirby, Kofii, Pysio, kikix0o lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • Rewelka Przyjaciółka
    Postów: 94 142

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie napisane jest 12-14 tydz.
    Ja jestem 11+4.
    Gdzieś mi się przewinęło że takie fale mogą uszkodzić płód ale nie wiem ile jest z tego prawdy. Co myślicie?

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka, trzymamy kciuki, musi być dobrze!

    Gratuluję wizyt i wyników badań, fajnie, że już wiecie kto tam u Was mieszka :)

    Ja dziś szybko poleciałam do galerii handlowej po ostatnie podarunki i już zaczęłam czuć znajome brzydkie zapachy i niebezpieczne podrygi żołądka. Także człowiek długo się nie nacieszył tym względnym spokojem :D
    Ale może tak jak falami przychodziły te pierwsze objawy tak samo będą sobie odchodzić.

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 232 645

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem już po. Zeszło strasznie długo bo to przchodnia przyszpitalna i niestety jest jeden lekarz który przyjmuje pacjentki a jak trzeba idzie na oddział. No i miał 3 zabiegi a w przychodni siedzialysmh i czekaliśmy . USG było dosłownie 5 sekundowe , nawet wydaje mi się że dziecka nie zmierzył ale najważniejsze że pokazał mi na ekranie jak bije serduszko 🥰♥️ trochę się uspokoiłam .
    Dziękuję za kciuki ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2025, 11:20

    Czarna_owieczka, emciak, Ananabanana, wandapanda, Pani Bocianowa, Rewelka, Rudylisek, karolka, Missi, Ceci, MayMasza, Kofii, Pysio lubią tę wiadomość

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa-u-linka wrote:
    No i jestem już po. Zeszło strasznie długo bo to przchodnia przyszpitalna i niestety jest jeden lekarz który przyjmuje pacjentki a jak trzeba idzie na oddział. No i miał 3 zabiegi a w przychodni siedzialysmh i czekaliśmy . USG było dosłownie 5 sekundowe , nawet wydaje mi się że dziecka nie zmierzył ale najważniejsze że pokazał mi na ekranie jak bije serduszko 🥰♥️ trochę się uspokoiłam .
    Dziękuję za kciuki ✊✊
    Cudowna wiadomość Paulinka, to ze spokojem na sercu można celebrować święta.

    Pa-u-linka lubi tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo cieszę się z waszych dobrych wyników badań prenatalnych i NIPT. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie miały cudowne święta ☺️

    Ja już na ten świąteczny czas wylogowuje się z internetu, chciałabym Wam życzyć wesołych świąt i wspaniałego rodzinnego czasu 🎄🎅 do usłyszenia po świętach! 👋

    Rudylisek, Missi, emciak, MayMasza, GąskaBalbinka, Pysio lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po wizycie:
    https://zapodaj.net/plik-kbC4Ij7MB3
    Witam się stopą 😂
    Ogólnie wszystko dobrze, ale wygląda na większego bobaska niż mówi miesiączka.
    Jest już 5,79 cm dziecka.
    Pani Gin mówi, że dziecko wygląda na tydzień starsze, ale czekamy na prenatalne za tydzień i wszystkiego się dowiemy 🥰
    A takie fikołki kręcił, że ledwo mogliśmy złapać jakieś konkretne pozycje. Trochę to trwało. 😂
    Zatem jestem spokojniejsza na te święta 🥰

    A tak przy okazji dziewczyny, życzę Wam spokojnych, zdrowych Świąt! Odpoczywajcie i cieszcie się chwilą. 🎁🎄🎅

    Rewelka, Rudylisek, karolka, Czarna_owieczka, Missi, emciak, Pani Bocianowa, Ceci, MayMasza, GąskaBalbinka, Pysio, kikix0o lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się z Waszeho szczęścia i spokoju 🎄⭐️
    Cudownych świąt ⭐️ niech nasze gwiazdy rosną zdrowo

    Ananabanana, Rewelka, emciak, MayMasza, GąskaBalbinka, kikix0o, Pysio lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudylisek wrote:
    Paulinka trzymam kciuki 🤞

    Ja dzisiaj odebrałam wyniki badania NIPT. Wszystkie ryzyka niskie 🥹🎉🎉🎉
    Jeju ale zazdroszczę że już!!! Gratulacje. Ja czekam ale powoli tracę nadzieje że będą dzis :( pobierałaś krew może w zeszłą środę czy wcześniej?

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Rudylisek Ekspertka
    Postów: 207 640

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Jeju ale zazdroszczę że już!!! Gratulacje. Ja czekam ale powoli tracę nadzieje że będą dzis :( pobierałaś krew może w zeszłą środę czy wcześniej?

    W zeszły poniedziałek. We wtorek dostałam info, że krew doszła do labu i że mają czas do 30.12 🙂

    Mama Aniołka 👼 (01.24) 💔

    30.03 ⏸ beta 1096, prog 25,8 (31dc)
    09.04 pęcherzyk ciążowy 14,9 mm, pęcherzyk żółtkowy 3,7 mm, CRL 2,5 mm ❤️ 120/min (5t6d)
    07.05 CRL 3,7 cm, HR 165/min
    17.05 Nifty - niskie ryzyka, synuś 🩵
    20.05 USG prenatalne + PAPP-A - 6,2 cm zdrowego chłopaka 🩵 (12t4d)

    03.12.2024 K jest już z nami 🥹 3270g, 40+5, witaj na świecie 🥰🩵

    age.png

    Czas na rodzeństwo! ❤️
    2cs- 01.11 ⏸️
    03.11 beta 72,3
    06.11 beta 347
    08.11 beta 615
    10.11 beta 1426
    18.11 jest zarodek CRL 3 mm HR 110/min (6t4d)
    25.11 CRL 1 cm HR 130/min (7t4d) 🥰
    30.12 prenatalne CRL 6,5 cm, FHR 165/min, zdrowy bobas 🐣
    17.02 II prenatalne, 377 g, drugi chłopczyk 🩵

    preg.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ