Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 10 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannddzzia wrote:
    Podejście położnych na które trafiły było bardzo złe ale sam w sobie szpital był Okey więc może jak się trafi na odpowiednie osoby to będzie dobrze ja natomiast już bym nie ryzykowała po opowieściach 😊

    A Ty gdzie rodzisz? 😊

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 kwietnia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie otrzymałam telefon ze moja endokrynolog jest na zwolnieniu lekarskim i raczej nie zapowiada sie na jej rychly powrót wiec zostałam bez endokrynologa 😐Od poniedziałku zacznę wydzwaniać i szukac nowego😮‍💨
    Ja dzis mialam wene na prasowanie a ogólnie nienawidzę prasować 🫣
    No i gratuluje wszystkim po wizytach pięknie rosna bobaski🩷🩵

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś po wizycie na której miało być echo serca i znowu nie udało się zbadać 🤦 kolejna próba w maju 😅

    Ostatnio mnie lekarz nastraszył że jest za mała a dziś z niej kluska 744 go, więc ostatnio pewnie źle zmierzył. Ułożona ciągle miednicowo dziś dla odmiany leżała sobie bokiem 😀
    Wszystkie przepływy ok, z pomiarów chyba też ale tego nie ogarniam a lekarze w tej przychodni nie są skorzy do informowania co i jak.


    preg.png

    Agaa049, WiolaP, Czarna_owieczka, Pani Bocianowa, wandapanda, Ceci, adukow, emciak, Motylek93 lubią tę wiadomość

    Mysia_24
  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 462 141

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziecie szczepić swoje maluchy?

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 881

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?

    Ja to oczywiście, że tak 😊

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 kwietnia, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?
    Oczywiście,u nas cala trójka jest szczepiona i Marcysia tez bedzie.

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 10 kwietnia, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?
    Na pewno tak, na wszystko co mozliwe.

    nofajniefajnie, GosAga123 lubią tę wiadomość

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 10 kwietnia, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?
    Oczywiście że tak! Wszystkie wymagane szczepienia, a później również dodatkowe

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 10 kwietnia, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?

    Bezdyskusyjnie, bezapelacyjnie, bez zawahania na wszystko co można. Dla mnie im więcej szczepionek tym korzystniej dla zdrowia mojego dziecka.

    Ba, ponadto w ciąży szczepiłam się na grypę. Właśnie niedługo wybieram się też na krztusiec i rsv - przypominam zapominalskim że wkraczamy w nasze „krztuścowe tygodnie” 😁

    WiolaP, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    preg.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?

    My też, ale tym starym schematem (darmowym) + płatne meningokoki. Nie decydujemy się na te 5w1, 6w1. Dla nas za duże combo jak na jedno wkłucie

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    age.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    My też, ale tym starym schematem (darmowym) + płatne meningokoki. Nie decydujemy się na te 5w1, 6w1. Dla nas za duże combo jak na jedno wkłucie

    To my też te pojedyncze wkłucia, a nie te w jednym…

    adukow, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 881

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adukow wrote:
    My też, ale tym starym schematem (darmowym) + płatne meningokoki. Nie decydujemy się na te 5w1, 6w1. Dla nas za duże combo jak na jedno wkłucie

    My to samo 😀

    adukow, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Będziecie szczepić swoje maluchy?


    Tak ;)
    Jedyne co ja pilnuję żeby były w 100% zdrowe ;)
    No o ja u każdego dziecka 6w1 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 18:47

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 kwietnia, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my znowu na odwrót bo my idziemy tym programem 5w 1☺️

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 6w1 😄

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się boicie tych igieł ?
    Jedno ukłucie i dziecko mniej płacze bo zanim się zorientuje to jest koniec .
    Każde kolejne to płacz a ja wtedy płaczę razem z dzieckiem 🫣🫣🫣🫣🤣🤣

    U nas nigdy nie wydarzyło się nic po tej skojarzonej , nie było stanu podgorączkowego ani śladu na nóżce .
    Mam nadzieję że będzie tak samo tym razem

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Gonia90 Koleżanka
    Postów: 36 70

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_owieczka wrote:
    Dziecię ma się super, ja zaczynam przygodę z kardiologiem i holterem, od kilku dni mam jakieś kołatania i na EKG wyszły dodatkowe aktywności skurczowe, najprawdopodobniej od traczycy gdzie z niedoczynności wpadłam w nadczynność i też muszę to ogarnąć z Endo.

    Ja właśnie też obserwujemy siebie jakieś różne zaburzenia rytmu, wspominałam nawet u ginekologa, ale mówi że normalne. Z tym że u mnie nie od nadczynność. Ja tak mam od kilku lat już, nie tyle kołatania, co to że serce gubi rytm. Robiłam już echo i holter i nic nie wyszło, jedynie co to zalecili spokojne życie 😄😄😄 ale teraz w ciąży czuję że się to znowu odzywa, jednak organizm ciężej pracuje. Nie wiem czy drążyć temat, bo lekarz mówi że to może tak się dziać.

    Ogólnie też mam z tego powodu zagwozdke gdzie rodzić, czy w dużym szpitalu uniwersyteckim, czy bardziej wygodnie w szpitalu prywatnym. Chyba się skłaniam do dużego szpitala z całym zapleczem, żeby się czuć bezpiecznie.

    My też będziemy szczepić naszą córeczkę.
    Ja chyba się będę szczepić na krztusiec jakoś pod koniec kwietnia albo już w maju. O rsv nic mi nie mówią, sezonu też nie będzie jeszcze jak się urodzi, więc nie wiem..

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też szczepimy, zestaw powiększony - wszystkie obowiązkowe, meningokoki, grypy, covidy (jak będą, bo u nas nie było tych dziecięcych). Jedynie nie wiem jak nam z KZM pójdzie, bo jakoś przy starszym się nie umiem zebrać, to nie wiem czy przy drugim będzie mobilizacja.
    Siebie też planuję zaszczepić na krztusiec i rsv - te pół roku biernej ochrony dla młodego wpadnie akurat na szczyt sezonu; przynajmniej krztusiec, z rsv może być gorzej.
    Decydujemy się na 6w1 - mniej chodzenia, mnie kłucia, jakoś bardziej dla mnie ten schemat zrozumiały.
    U nas syn dość dobrze przechodził szczepienia, pamiętam tylko że po którejś dawce rota złapaliśmy jakiś kryzys laktacyjny.
    Na gorączkę podaję paracetamol przed szczepieniem, więc i tego problemu zwykle unikaliśmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 19:27

  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Też się boicie tych igieł ?
    Jedno ukłucie i dziecko mniej płacze bo zanim się zorientuje to jest koniec .
    Każde kolejne to płacz a ja wtedy płaczę razem z dzieckiem 🫣🫣🫣🫣🤣🤣

    U nas nigdy nie wydarzyło się nic po tej skojarzonej , nie było stanu podgorączkowego ani śladu na nóżce .
    Mam nadzieję że będzie tak samo tym razem
    Ja nie jeżdżę już na szczepienia od czasu, gdy prawie zemdlałam jak pielęgniarka miała jakiś problem z zaszczepieniem synka, a potem zrobiła panikę, że coś jest nie tak po szczepieniu 😵‍💫 inna pielęgniarka musiała wziąć mojego synka na ręce, a ja musiałam się położyć 😵‍💫 ale ja też ogólnie jestem bardzo wrażliwa na igły i różne takie zabiegi na ciele, na pobieranie krwi nigdy nie patrzyłam 😅

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 10 kwietnia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgubiłam listę z zakupami z apteki 🤦🏽‍♀️
    No jestem wściekła
    Miałam firmy zapisane i gotowca
    Teraz muszę szukać i nie pamiętam większości 😭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ